Dyzajn market Winter
8—9/12/2018
& 15—16/12/2018
10.00—19.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

Entry is free and the site is accessible. A music programme is always part of the event, as well as creative activities and theatre shows for children.

Something new and original happens every time. Each edition has its own theme, like fashion shows, workshops for our grown-up visitors, exhibitions, music festivals or charity projects.

FB Event

We support creative work for 8 years already

We bring more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • SocksInBox

  Iva Neumanová, zakladatelka a návrhářka ponožek SocksInBox připravuje každým rokem dvě kolekce, které jsou vyráběny v limitovaném počtu. Po doprodání už stejné ponožky nikdy neseženete, protože se jejich výroba neopakuje. Ponožky jsou od samého začátku baleny po třech párech v krabičce a to z nich dělá nejen praktický ale i pěkný dárek.

 • Tomáš Holub

  Minimalistický šperk z hliníku čistá linie až za obzor vnímání barva jako přirozený atribut tvar, kterého se budete bezděčně dotýkat sametový omak co pohladí vaší duši extravagantní celek, který podtrhne vaší osobnost

 • sidumilu

  Ahoj. Voláme sa sidumilu. Sme zo Slovenska. Z dediny. Bývame na Orave (Novoť). Je nás 6 + 2 kólie. Sme kreatívni a tak trošku aj zruční. Bývame pri lese a preto príroda a prírodniny nám nie sú vôbec cudzie. Milujeme jednoduchosť a minimalizmus asi na všetky možné spôsoby. Stretnúť si nás mohol na Vianoce, keď si si vyberal smrekové vianočné ozdoby alebo si o nás počul v lete a máš teraz na sebe niečo z ľanu alebo ho práve obliekaš svojmu dieťatku kým ono drží v ruke nášho zajačika. A možno si o nás ešte nikdy nepočul. Preto ti chceme ukázať, že máme svojský vkus a možno širší záber, no chceme Ti ho priblížiť a nevieš možno sa Ti zapáči tiež. ;) sidumilu.

 • Slippsy

  Slippsy je Česko-Slovenská značka barevných unisexových designových pantoflí, jejímž záměrem je dodat tak běžnému a mnohdy nudnému porduktu jako jsou pantofle jiný rozměr. Hravost, barevnost a pocit pohodlí to jsou pojmy, které nejlépe vystihují pantofle Slippsy. V minulém roce k pantoflům přibily taky pohodlné trenýrky a letos tyto sety doplní skvělé barevné ponožky.

Show all

Blog

Šperky s mužským obsahem
11/11/2018

Šperky s mužským obsahem

„Výzvy kamarádovy ženy – zlatnice, že bych o tomto řemesle mohl přemýšlet, že by mě rádi zaměstnali, jsem se chytil okamžitě,“ vzpomíná šperkař Lubor Baum.

...
Sukně do sbírky
10/11/2018

Sukně do sbírky

„Podnikání jsem brala jako určitou formu sebevyjádření, fungování a trávení volného času. Našla jsem se v tom,“ říká Lucie Černohorská (Laštůvková) o své oděvní značce Black Mountain.

...