< Na homepage

5 důvodů, proč byste měli podpořit Dyzajn market Festival na Hithitu

8.6.2015

Na začátku června jsme spustili kampaň na HitHitu – chceme totiž uspořádat Dyzajn market Festival, který propojí design a hudbu na Střeleckém ostrově. Abychom si to doopravdy užili, potřebujeme pomoc všech, kteří mají rádi Dyzajn market nebo milují design a skvělé kapely tak, jako my. Připravili jsme pro vás 5 důvodů, které vám řeknou proč.

1. Už 5 let dostáváme český design k lidem

Dyzajn market pořádáme už 5 let. Za tu dobu jsme umožnili stovkám designerů představit svoji tvorbu širokému spektru lidí, od těch, kteří si potrpí na unikátních kouscích po ty, kteří si jen chtějí dopřát báječnou atmosféru, pořídit si milou drobnost nebo něco chutného k jídlu. Dyzajn market pravidelně navštěvuje přibližně 20 000 lidí – zeptejte se designerů sami, jak rádi Dyzajn market mají (my se jich zeptali, brzy uvidíte).

IMG_9883

2. Chceme, aby byl Dyzajn market i slyšet

Kdo by nemiloval léto, že? Řekli jsme si, že si Dyzajn market zaslouží drobný letní face-lift, a tak jsme ho stejně jako loni přesunuli na Střelecký ostrov. A rozhodli jsme se, že zapojíme také vaše uši. Pozvali jsme skvělé kapely jako Eddie Stoilow, PSH, Čokovoko, Jelen nebo Olats Otesoc. Budete si tak moct nejen prohlédnout, co nového si pro vás naši designeři připravili, ale také si odpočinout na pohodových koncertech.

IMG_9107_1

3. Vstup je zdarma, aby si to mohl užít každý

Dyzajn market je největší open-air prodejní výstava autorské tvorby v České republice. Ta je navíc pokaždé zdarma, může se tedy přijít každý, kdo má o design zájem, bez ohledu na to, jestli má zrovna možnost nebo chuť platit vstupné.

IMG_9408

4. Plánujeme nejlepší víkend v Praze

To je takový náš cíl. Chtěli bychom, abyste si Dyzajn market festival užili a pamatovali si ho jako nejlepší víkend léta 2015 v Praze. Jen si to představte – hudba, skvělé jídlo, koncerty, možnost potkat se s mnoha zajímavými lidmi, odpočívat u vody.

5. Chceme vědět, jak moc máte Dyzajn market rádi

Každá kampaň na HitHitu je také ukázkou toho, jak moc mají lidé daný projekt rádi. My věříme tomu, že když člověk dělá svou práci poctivě a s láskou, všechny síly světa se spojí, aby to vyšlo dobře. Nakonec, Dyzajn market tvoří hlavně lidé, ať už je to pořadatelský tým, designeři nebo návštěvníci. Tak nám ukažte, že to, co děláme, dává smysl i vám – i kdyby to mělo být jen sdílení tohoto článku na sociálních sítích, nebo symbolických 77 korun.

Pomozte nám rozehrát Střelák a podpořte Dyzajn market Festival na HitHitu! Děkujeme.

—On l@jn mák—