< Na homepage

Jak jsme fotili letní Limitovku

18.5.2015

Devatenáct českých a slovenských designérů vytvořilo opět neuvěřitelně krásnou Limitovku pro letní Dyzajn market. Najdete v ní celkem 150 designových kousků, ze kterých si vyberou dámy, pánové i děti. Na Limitovce se tentokrát podílely značky Brida, Paul Brun, Vuchu, SKOBA, Fraise, Magaela, Urban legend, Krispol store, Atelier MATE, Barbora, Dřevěná dílna Báry Hubené, MiOl, Péťaholka, Kertag, Bodline, John & Paul, Page Underwear, Black Mountain a Studio Malíská.

IMG_3047

Limitovku jsme fotili v AVOID gallery v Praze a v Karlových lázních. Skvělé líčení zajistila Aleksa Sidorina z Make-up institutu a o vlasy se postaral Tadeáš Kneř z www.tadax.cz. Vše nafotila Angelina Nga Le, mladá nadějná fotografka, která už se postarala o focení jarní Limitovky.

A kdo byli naši úžasní modelové? Nádhernými modelkami byly herečka Kristýna Janáčková (brunetka), designerka Denisa Dovalová (blondýnka) a kunsthistorička a členka týmu DM Alena Bartková (zrzka), po boku jim stáli modelové Jiří Logojda, Peter Mac a Kryštof Rozumek.

Na výsledné fotky se můžete podívat v albu na Facebooku, na video z focení se můžete mrknout tady.

 

Limitovka bude k zakoupení pouze na Dyzajn marketu Léto, který se uskuteční 30. – 31. května na piazzetě Národního divadla, takže nezapomeňte dorazit! :–)

P.S.: Na focení se stavil i Jan Šibík, tak jsme si s ním museli udělat #selfie! :–)

IMG_3028

IMG_3030 IMG_3032 IMG_3045