< Na homepage

Jaký byl první #minidyzajn v kavárně Nacafe?

12.11.2015

Olga – produkční celé akce

Maličký projekt pod velkou značkou. Zpočátku provázený nejistotou neznámého i obavami, zda má vlastně smysl. Ale nadšení vytvořit opět něco nového, je velkou hnací silou.  Podpořeno zájmem designérů, kteří se těší a sami předávají vaši inovativní myšlenku dál svým kolegům tak rychle, že během několika dní máte celou akci postavenou. Napjaté očekávání, zda bude  #minidyzajn stejně takovým lákadlem i pro veřejnost, střídá neutuchající zájem a rekordní rychlostí  rostoucí počet účastníků na facebookové události. A přichází opět obava. Nestane se tento pilotní projekt, který už názvem vypovídá o své velikosti, díky tak velkému zájmu fiaskem? Ale karty už jsou rozdány a společnými silami se připravujeme na všechny možné situace. Přichází den D. Zataženou oblohou se prodírají paprsky dopoledního slunce a nenápadná letenská kavárnička se pomalu mění na galerii plnou originálních kousků všech možných užití i jejich usměvavých tvůrců. Jakmile je vše připraveno, překračují přes práh kavárny první návštěvníci. Obvykle klidná pražská ulička ožívá debatujícími skupinkami i pobíhajícími dětmi a kavárna je naplněna obdivujícími, zkoušejícími a nakupujícími zákazníky vždy tak akorát. První #minidyzajn – pohodové sobotní odpoledne… místo setkání se nad dobrou kávou, místo, kde se můžete pobavit o tom, co vás zajímá… Už se těšíme na pokračování!

3 (25) 3 (31)

„#minidyzajn se moc povedl, byla to komornější verze Dyzajn marketu, provoněná kávou a plná úsměvů a milých tváří.“ Lucinka – Black Mountain

Tomáš – PR

Tak a je to za námi – nebo vlastně co všechno nás čeká a je před námi! Sobotní a dlouho očekávaný #minidyzajn, který se konal v útulné kavárně Nacafe na Letné se vydařil. Úžasná produkce (ano, ta skvělá produkční Olinka je opravdu naše), skvělá atmosféra, jedineční dyzajnéři a spokojení návštěvníci vykouzlili celému našemu teamu úsměv na tváři. A nejen nám. Bylo krásné si opět dokázat, že i přesto, že pořádáme největší open air prodejní výstavu v ČR, tak zvládneme i malou komorní akci s neopakovatelnou atmosférou. Z pohledu dyzajnérského za naší značku Krispol store (i když sám sebe za dyzajnéra nepovažuji) se také akce podařila. Přišla spousta nových návštěvníků a potencionálních nových klientů, kteří na Dyzajn market na piazzetě u ND nechodí. Idea, která celý #minidyzajn od počátku provázela se naplnila. Ano, podařilo se nám dostat návštěvníky a dyzajnéry opět k sobě blíž. Nebyla by to správná pilotní akce, kdyby byla bez chyb. O to víc se těším na tu další, která bude mému srdci ještě o kousek blíž… A jaká to bude? O tom zase někdy příště. :-)

2 (13) 2 (4)

„#minidyzajn byla perfektně připravená akce, kterou jsem si moc užily. Děkujeme všem!“ Barbora – Ema mamisu 

Terezie – koncept, sociální sítě – Dyzajn mamá

Poprvé jsem nebyla před akcí extrémně nervózní, díky Olinčiným produkčním schopnostem. Nebylo snadné vybrat designéry, nevzdat první neúspěchy a ustát to, že pár lidí naší mini akci nevěřilo. Ale povedlo se. Naplnilo se to, co akce měla přinést. Jen opravdu nevím, zda o toto bližší spojení se zákazníky designéři stojí. Zákazníci určitě ano. Doufám, že lidé začnou kavárnu Nacafe hojně navštěvovat, neb je to prostě útulný podnik.

Bylo milé, že celou akci nafotil náš hlavní produkční velkých Dyzajn marketů Marek Volf, konečně nám jednou mohl být i fotografem. A nejdojemnější scéna toho dne byla, když za mnou přišel architekt interiéru kavárny a vyjádřil vděk, že tam akci pořádáme, že je vidět jak může prostor také fungovat a jak barevný může být. Pro mě jako pro tvůrce (atelier MATE) byla akce moc příjemná a splnila svůj záměr.

3 (44) 3 (45)

„Akci v Nacafi jsem si moc užila! Prodávám většinou jen on-line a tak mi osobní setkání se zákazníky udělalo velkou radost. Zároveň mě překvapil nebývalý zájem a musím říct, že to byla i skvělá zpětná vazba. Děkuju týmu Dyzajn marketu za tak pěkně vybraný prostor a péči.“ Markéta – By myyna

 

—Dyzajn mamá, Tom, Ola—