< Na homepage

Módní přehlídky na Dyzajn market Festivalu

29.7.2015

Bývá již tradicí, že se na Dyzajn marketech konají i módní přehlídky, na kterých jednotlivý dyzajnéři (nebo jejich kombinace) prezentují svou tvorbu. A bude tomu tak i tentokrát v sobotu 1. 8. v rámci Dyzajn market Festivalu na Střeleckém ostrově. A na co se můžete těšit?

10 dyzajnérů

Celkem 10 dyzajnérů odprezentuje svoji tvorbu na módních přehlídkách. Uvidíte tak značku Vivido se svými nápaditými šaty, „matadorku“ přehlídek značku Fraise, krásné a funkční neoprény od Swell Wetsuits, trika s neodolatelnými potisky Antropo Gallery, leginy značky Colourness. Do poloviny minulého století Vás zanese značka Zlatá padesátá doplněná o kvalitní tašky BodlineFrom Kaya with Love představí své šaty a sukně s lehkým nádechem retra, kluci z Krispol store představí letní festivalovou kolekci motýlků a značka Sleeping Beauty Vám dokáže, že  i do postele můžete chodit spát styloví :-)

16 skvělých modelek

Rozhodli jsme se Vám ukazovat opravdové ženy a dívky- reálné zákaznice. Myslíme si, že si daný „kousek“ dokážete lépe představit na krásné slečně normální velikosti a tvarů, než na rachitické a upravené postavě. Velká část našich modelek nás i tímto podpořily v rámci crowdfundingové kampaně na Hit Hitu, kde si mohly vybrat tuto odměnu: staň se na den modelkou – a splnit si tak svůj sen. A za to jim velmi děkujeme!

150530_dm_prehlidka_big_010

 TONI&GUY a MAKE-UP INSTITUTE PRAGUE

O účesy modelek se postará team kadeřníků britské značky TONI&GUY, která udává hlavní trendy v tom, co bude IN mít na „hlavě“ po celém světě. Není také náhodou, že jsou oficiálním partnerem London Fashion Week!

150530_dyzajn_small_010

Jaké jsou  a budou trendy v líčení v létě 2015? To nám ukážou Ti nejlepší ve svém oboru – kurzistky z Make-up institute Prague!

150530_dyzajn_small_005

Čeká Vás toho ještě mnohem více, ale to nezjistíte, pokud nepřijdete. Doražte za námi v sobotu 1. srpna na Střelecký ostrov a načerpejte tak inspiraci na přehlídkách od 12:30. Akce je ale plná další zábavy a zajímavostí 1. 8. 10:00 – 22:00 a 2. 8. 10:00 – 20:00.

—TM—