< Na homepage

Nové odměny za podporu Dyzajn market Festivalu na Hithitu

18.6.2015

Odměn přibylo hned několik… je na co se těšit. Jak z designérských kousků, tak z odměn od kapel a workshopů pro děti… Koupí čehokoli zároveň podpoříte akci Dyzajn market Festival na Střeleckém ostrově 1. a 2. 8. v jejím konání. Vše je ke koupi tady.

Tři jedinečné piknikové koše od Studia Malíská

Proutěný zavírací koš je plný skvělého, funkčního, stylového porcelánu včetně nerez příborů, vývrtky, ubrusu a látkových ubrousků. Do koše se zároveň vejdou pochutiny a vše potřebné na piknik. „Při výrobě porcelánu na piknik jsem se snažila plně respektovat ergonomii lidské dlaně. Počítám s faktem, že nádobí budete mít při pikniku často v ruce a budete se muset vyrovnat s přírodními podmínkami (nerovná odkládací plocha, atd.).“ říká autorka Lenka Sárová Malíská. Všimli jste si dekoru – působí jako florální, ale je notový!
P1260103   P1260104
 Dále si od Studia Malíská můžete pořídit konev na čaj + dva čajové kalíšky.  Jedna jediná sada.
P1250864   unnamed

 SKOBA linkované notesy

Pro velký úspěch Limitovky Léto jsou k mání notýsky od SKOBY i na Hithitu. Koupí podpoříte dobrou věc!

Objev Jelena!

Na Dyzajn makret Festivalu bude hrát kapela Jelen a proto je v Odměnách sada od kapely: Podepsané CD, karta, trsátko a k tomu unikátní brož od designérky Báry Vogeltanzové tvořící pod značkou Jelení šperky: „Jelínci jsou naladěni na fialovou notu a ozdobili své kožíšky kameny a korálky v purpurových tónech s akcenty jemné lila.  Protože se tito Jelínci zrodili přímo pro příležitost Dyzajn Martket Festivalu, jejich jména jsou typicky laděná. V kolekci se tak můžete setkat s jelení broží Dyzajnmarketýnou či její jelení kamarádkou HitHitovkou.“ vysvětluje Bára.
Jelínka – brož si můžete vybrat i samostatně, bez kapelního balíčku k tomu.
011   012

Gentlemen set

Motýlkářství Krispol store spolu s atelier MATE vytvořili soupravu pro gentlemana v každém věku – motýlek, kšandy, manžetové knoflíčky. Kolekce je opět jen v tomto omezeném množství, zcela unikátní. A to za to stojí přeci.
11349089_10204400141829780_1123465941_n

 Fotky od Angeliny Nga Le

Naše úžasná fotografka Limitovek Vám nafotí 7 fotek, upravených, retušovaných. Předtím Vám ale profi stylistka upraví vlasy a make-up. To Vše by stálo normálně 3500 kč / 7  fotek + 700 kč vlasy + 700 kč make-up. U nás na hithitu si to můžete pořídit za 3000 Kč. Angelina Vám může nafotit 7 fotek třeba i vaší tvorby, což se v každé přihlášce na Dyzajn market počítá! Podívejte se na její portfolio
IMG_0985   IMG_7611

 Olats Otesoc

Pětičlenná, vtipná kapela složená z mladých známých herců v čele s Maruškou Doležalovou a Janem Cinou, vám přináší podepsané CD a plakát. K tomu balíček vlastnoručně napečených cup caků navrch.

3

 BODLINE batoh a poukaz

Jeden z nejmilejších párů – Jitka a Matouš vytvořili batoh ojedinělý modrými popruhy, k mání je tady www.hithit.cz/dyzajnfest za super cenu. Jeden jediný. A v další odměně jeden poukaz k Bodline na 1500 kč + brož Le_tro k tomu.
RUKSAK   IMG_0828

 SockInBox

Poukázka k nákupu za 1500 Kč + brož Le_tro.

IMG_1872   _DSC1706

 Haneri

Irena Herrmannová je malířka a tvoří miniaturní brože ve smaltu. Každá je originál a tyto jsou na motivy „bloggerky“ Marušky z Co si dneska vezmu na sebe!? Jejich cena je tady u nás nižší než běžně.

100_2676 úprava   100_2692

Magaela

Magaela tvoří překrásné čelenky a věnce, každý kousek je originál a u nás si je můžete pořídit za cenu jako nikdy jinde. Koupíte, podpoříte a tím přidáte ruku k dílu na Dyzajn market Festivalu.

Ponrepo dětem

Každou neděli od 15 do 17 hodin Ponrepo dětem připravuje představení v kině Ponrepo. Uváděna jsou komponovaná pásma i celovečerní tituly. Každý program vždy doplňuje průvodní slovo moderátorů či lektorů, živý hudební doprovod, tvůrčí dílna nebo jiná autorská aktivita, která obohacuje zážitek malých diváků v kině a pomáhá tak rozvíjet jejich kreativitu.  I přesto, že jsou představení určena především dětem, pobaví se i jejich rodiče či prarodiče a další dospělí návštěvníci. Do naší Hithitové sbírky darovali 5 poukazů na celou sezónu 2015/2016 pro dítě + dospěláka za super extra cenu 500 Kč.

—TT—