< Na homepage

Pohádka dyzajnová…

6.10.2015

Když jsem byla malá a ptali se mě, co mám nejradši, řekla jsem, že zlato a šperky :-). Pravděpodobně jsem tím myslela to, že si nejradši hraju s krabicí plnou bižuterie s babičkou a ségrou. Celý dětský život jsem snila o tom, že bych chtěla navrhovat a vyrábět šperky, a také jsem je vyrábět začala, bez studií řemesla, jen ze záliby. A jednou krásnou náhodou se stalo, že jsem se najednou šperky uživila a stala se „tvůrcem“ a účastníkem mnoha prodejních či prezentačních akcí. Toho dne jsem začala žít svůj sen. Akcí pro designéry a tvůrce nebylo mnoho, tak mě jednoho dne napadlo udělat malý Dyzajn márket v kavárně Jericho. A tak to celé začalo, netušila jsem že je to začátek čehosi „velkého“.

letak final   6

Dyzajn márket ještě s čárkou nad „A“ rostl z jedné kavárny do druhé, až se dostal na piazzetu Národního divadla. Byla to trochu náhoda. Tým mých spolupracovníků začal růst a přišla spousta těžkostí, ale jedeme dál a pořád naší akci děláme s láskou. Zkoušíme novoty, jiné prostory, festivaly, pop-up story, nyní plánovaný menší Dyzajn market v interiéru.

Věc, která nám vždy pokulhávala nejvíce, byla grafika. Na začátku roku 2014 nás čekala velká změna a velký posun kupředu. A ztráta čárky nad „A“ :-)

leták  web_letak-zima

Letos se naše grafika opět změnila. V roce 2016 bude grafika opět jiná a opět zajímavá, už teď se na ní pracuje.

web leták DM Jaro_sirka  1979_DyzajnMarket_zima_banner_FB_851x315 new

Nikdy mě nenapadlo, že pořádání Dyzajn marketu mě bude tak naplňovat a umožňovat mě i dalším lidem realizovat své nápady a sny. Takovým krásným naplněním mého nápadu ze snu je Limitovka. Smysl pro mě získala ještě větší spoluprácí s fotografkou Angelinou Nga Le, ve které jsem zároveň s tím potkala skvělou kamarádku a úžasného dobrého a čistého člověka, který se v dnešní době už jen tak nepotkává.

IMG_7804  IMG_0955

IMG_2558  IMG_1900

Nyní nás čeká poslední Limitovka tohoto roku – vánoční. Dyzajn market žije už 5 let, je to moje dítě, můj sen, moje pohádka. Takže tématem bude právě POHÁDKA. Jak to vybraní designéři pojmou uvidíte na začátku prosince na fotkách a videu a naživo na Dyzajn marketu ZIMA 12. a 13. prosince na Piazzetě.

Těším se zase a stále moc!

—Dyzajn mamá—