< Na homepage

Šperky z novin? ANNONCE je na to jako stvořená!

4.5.2015

Milujeme ta sobotní rána, kdy si pročítáme noviny s kávou v ruce. Papír, to je naše! Jenomže papír má jednu nevýhodu. Jak se říká – nic není starší než včerejší noviny. Co s nimi dělat poté, co je dočteme? Atelier MATE nám ukázal, že z jakýchkoliv novin lze udělat krásné šperky. Na pomoc jsme si vzali ANNONCI, jednoho z našich skvělých partnerů.

 

ANNONCE a.s. je tradiční česká společnost zabývající se poskytováním a zprostředkováním služeb a obchodu svým zákazníkům. ANNONCE byla založena v březnu roku 1990 jako tištěné médium, ve kterém byly prezentovány inzeráty.

V dnešní době noviny vychází čtyřikrát týdně (pondělí, středa, pátek a sobotní SPECIÁL), měsíční náklad je 300 tisíc výtisků. Online verze ANNONCE vznikla v roce 1997 a od té doby má téměř 350 tisíc registrovaných uživatelů a okolo 350 tisíc reálných uživatelů za měsíc. Denně ANNONCE v průměru publikuje 200 tisíc inzerátů. Z toho například jen reality tvoří 80 tisíc, dalšími početnými a hojně využívanými rubrikami jsou Práce, Auto-moto a Seznamka.

ANNONCE svým zákazníkům usnadňuje cestu každodenními běžnými i životními změnami, a to tak, že jim poskytuje služby, díky kterým najdou vše, co hledají.