Představte svou tvorbu formou workshopu

Umíte zajímavě tvořit a zároveň se o to podělit s ostatními? Přihlaste svůj workshop na Dyzajn market!

PROČ SE ZÚČASTNIT DYZAJN MARKETU?

Jsme nejoblíbenější výběrová prodejní akce pro široké spektrum designérů, umělců, autorů, návrhářů a výtvarníků… zkrátka pro tvůrce všeho krásného, originálního a kvalitního.

Jsme akcí konající se v samotném historickém centru Prahy u Národního divadla na náměstí Václava Havla, tematicky – jaro, léto, prázdniny, podzim a zima. Máme skvělou PR propagaci, jak skrze naše, tak i spřízněné sociální sítě a média. Přestože jsme akce s volným vstupem, je vždy k Dyzajn marketu připojen i kvalitní kulturní program – divadla nejen pro děti, koncerty, DJs, autorská čtení, dětský koutek, výstavy, workshopy a módní přehlídky.

Máme silnou Facebookovou stránku i událost a mnoho různorodých mediálních partnerů. Díky tomu, účastníkům, lokalitě a našemu týmu je návštěvnost za víkend kolem 20 000 až 25 000 příchozích na akci.

KDY?

Dyzajn market Podzim

sobota a neděle 15.–16. 9. 2018*

10.00–19.00 (oba dny)*

*můžete si vybrat den i čas, který Vám bude vyhovovat

KDE?

náměstí Václava Havla, Praha 1

workshopy se budou konat v interiéru přilehlé budovy, která je součástí akce a je přístupná přímo z náměstí

DO KDY SE MOHU PŘIHLÁSIT?

  • Přihlášky přijímáme do 12. 7. 2018
  • Zda byl Váš workshop vybrán, Vám sdělíme do 23. 7. 2018

ZA JAKÝCH PODMÍNEK ?

  • Pokud budete přijati, bude nutné uhradit vratnou zálohu ve výši 5.000 Kč. V případě, že na akci se svým workshopem dorazíte, bude Vám uhrazená částka vrácena.
  • Organizátor bude mít dle Vašeho zadání (počet osob, doba trvání, cena pro 1 osobu) připraven rezervační systém pro zájemce, který bude rovněž na akci odbavovat.
  • Samotná realizace workshopu na akci je ve Vaší režii vč. přijímání plateb od účastníků. Organizátor Vám pouze poskytne místo a potřebné vybavení, tzn. stoly, židle, připojení na elektřinu.
  • Abychom mohli Váš workshop zajímavou formou prezentovat, budeme potřebovat voucher/y na Váš workshop. Vouchery si vyrobíme sami v naší grafice a jejich počet s Vámi domluvíme individuálně, dle rozsahu Vašeho workshopu (tzn. kolikrát se bude opakovat a pro kolik bude osob). Tyto vouchery budou použity pro propagaci Vašeho workshopu, např. do soutěží na sociálních sítích či jako pozvánka pro významné influencery a blogerky.

PŘIHLÁSIT WORKSHOP