Mertl&Valente

30—31/7/2022 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Jsme Česko-italská dvojice módních návrhářů MERTL & VALENTE. Veškeré produkty vyrábíme v lokálním prostředí, abychom co nejvíce omezili naši uhlíkovou stopu. K tomu se snažíme přispět také tím, že téměř všechny látky pochází z odstřižků od větších, lokálních výrobců, aby byly naše módní produkty co nejvíce udržitelné. Zaměřujeme se také na výběr látek s co nejnižším obsahem syntetických vláken. Důležitá je však také potřeba zajistit pohodlí nositele každého jednotlivého kusu tím, že vybíráme ty nejpohodlnější materiály, zpracováváme je s poctivostí nám vlastní a precizně čistíme každý okraj a šev. Naši novou kolekci unisex módy, kde gender, věk, barva pleti či vyznání nehraje roli, tak přinášíme nejen v nejkvalitnějším, ručně vyráběném, ale zároveň také v co nejudržitelnějším provedení.

https://www.mertl-valente.com/

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.