Podpora pro váš online prodej

Název vaší značky

E-mailová adresa

Potvrzení s rekapitulací objednávky vám bude zasláno na tento e-mail.

Telefonní číslo

Ve formátu 00420 123 456 789

Informace o vaší tvorbě

V jaké zemi své produkty vyrábíte?

Odkud jsou materiály, které k výrobě používáte?

Fotografie vaší tvorby

NAHRAJTE 3 FOTOGRAFIE VAŠÍ TVORBY VE FORMÁTU JPG NEBO PNG. MINIMÁLNÍ ROZLIŠENÍ FOTKY JE 1600 × 1600 PX. Nevkládejte jako jednu z fotek vaše grafické logo, koláže, fotky v rámečku, fotky s vaším logem (ani vyfoceným), černobílé fotky. Vložením fotografií prohlašujete, že jejich použitím pro účely propagace nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne pořadateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Vložením fotografií zachycujících osoby prohlašujete, že osoba zachycená na fotce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s tím souvisejících.

Nahrát fotky
Nebo přetáhněte data sem

URL adresa vašeho Facebookového profilu

např. www.facebook.com/dyzajnmarket

URL adresa vašeho Instagramového profilu

např. www.instagram.com/dyzajnmarket

URL adresa vašeho webu

např. www.dyzajnmarket.com

URL adresa vašeho e-shopu

např. www.dyzajnshop.cz

Máte zájem o propagaci na sociálních sítích Dyzajn marketu?

Facebookový příspěvek - fotografie / webové odkazy / text příspěvku

Níže uveďte URL adresu odkazu, kde si můžeme stáhnout 10 fotografií, které chcete propagovat + vypište URL adresu vašeho webu / e-shopu, který chcete propagovat, příp. napište text, který byste si u příspěvku přáli mít uvedený a příp. výši sponzoringu (připočítává se k ceně). Fotografie je rovněž možné zaslat přímo na e-mail: info@dyzajnmarket.com. Minimální rozlišení fotky je 1600 × 1600 px. Nepoužívejte koláže, fotky v rámečku, fotky s vaším logem (ani vyfoceným), černobílé fotky – výše uvedené není na webu ani v propagaci na sociálních sítích použitelné. Prohlašujete, že použitím fotografií pro účely propagace akce nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne dodavateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Jsou-li na fotografiích zachyceny osoby, prohlašujete, že osoba zachycená na fotce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s tím souvisejících.

Instagramový příspěvek - fotografie / webové odkazy / text příspěvku

Níže uveďte URL adresu odkazu, kde si můžeme stáhnout 10 fotografií, které chcete propagovat + vypište URL adresu vašeho webu / e-shopu, který chcete propagovat, příp. napište text, který byste si u příspěvku přáli mít uvedený. Fotografie je rovněž možné zaslat přímo na e-mail: info@dyzajnmarket.com. Minimální rozlišení fotky je 1600 × 1600 px. Nepoužívejte koláže, fotky v rámečku, fotky s vaším logem (ani vyfoceným), černobílé fotky – výše uvedené není na webu ani v propagaci na sociálních sítích použitelné. Prohlašujete, že použitím fotografií pro účely propagace akce nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne dodavateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Jsou-li na fotografiích zachyceny osoby, prohlašujete, že osoba zachycená na fotce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s tím souvisejících.

Sada stories - fotografie / webové odkazy

Níže uveďte URL adresu odkazu, kde si můžeme stáhnout fotografie, které chcete propagovat (fotografie očíslujte 1 až 10) + vypište sem URL adresy vašeho webu / e-shopu, které chcete propagovat (odkazy očíslujte tak, aby korespondovaly s fotografiemi). Fotografie je rovněž možné zaslat přímo na e-mail: info@dyzajnmarket.com. Minimální rozlišení fotky je 1600 × 1600 px. Nepoužívejte koláže, fotky v rámečku, fotky s vaším logem (ani vyfoceným), černobílé fotky – výše uvedené není na webu ani v propagaci na sociálních sítích použitelné. Prohlašujete, že použitím fotografií pro účely propagace akce nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne dodavateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Jsou-li na fotografiích zachyceny osoby, prohlašujete, že osoba zachycená na fotce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s tím souvisejících.

Máte zájem o propagaci formou soutěže na sociálních sítích Dyzajn marketu?

Propagace vaší značky na Instagramu či Facebooku Dyzajn marketu formou soutěže o vaše produkty za účelem navýšení vašich followers zaměřených na design a tvorbu (dle našich zkušeností cca 100 až 1000 nových sledujících). Soutěže na sociálních sítích jsou velmi oblíbené a mají až 15× vyšší dosah než běžné příspěvky. Základním pravidlem soutěže bude vždy podmínka sledovat Instagram / Facebook váš a Dyzajn marketu. Do soutěže je třeba věnovat produkt či balíček produktů, které si sami vybereme (pro Instagram) / poukaz na vaše produkty s platností půl roku (pro Facebook) v minimální hodnotě 2000 Kč.

Máte zájem o propagaci na webu Dyzajn marketu?

Článek - fotografie / webové odkazy / text

Níže uveďte URL adresu odkazu, kde si můžeme stáhnout fotografie, které chcete propagovat (fotografie očíslujte 1 až 10) + vypište sem URL adresy vašeho webu / e-shopu, které chcete propagovat (odkazy očíslujte tak, aby korespondovaly s fotografiemi) + popište produkty na fotografiích, uveďte pro koho jsou vhodné a proč. Fotografie je rovněž možné zaslat přímo na e-mail: info@dyzajnmarket.com. Minimální rozlišení fotky je 1600 × 1600 px. Nepoužívejte koláže, fotky v rámečku, fotky s vaším logem (ani vyfoceným), černobílé fotky – výše uvedené není na webu ani v propagaci na sociálních sítích použitelné. Prohlašujete, že použitím fotografií pro účely propagace akce nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne dodavateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Jsou-li na fotografiích zachyceny osoby, prohlašujete, že osoba zachycená na fotce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s tím souvisejících.

Máte zájem o nafocení 10 prezentačních fotografií vašich produktů?

Žádné nezáživné klasické „produktovky“, ale krásné propagační fotografie pro využití na sociálních sítích, nafocené profesionálním fotografem. Fotky budou na výšku i na šířku, opatřeny malým logem Dyzajn marketu. Fotky vám budou zaslány v HD kvalitě a vždy rovněž jejich část zveřejněna na některé z našich sociálních sítí (formou příspěvku na Facebooku, Instagramu či v Instastories) spolu s označením vaší značky. Tato služba není vhodná pro návrháře oblečení.

Máte zájem o konzultaci o vaší značce?

Dvouhodinové osobní setkání v Praze s organizátorkami Dyzajn marketu Terezií a s Olgou. Můžeme se bavit o PR, sociálních sítích a přihlášce, jak ji vyplnit, jak lépe vyfotit produkty atd. Termín setkání bude domluven individuálně,

Fakturační údaje - název firmy / jméno a příjmení

Fakturační údaje - IČ (identifikační číslo podnikatele)

Fakturační údaje - ulice a číslo popisné

Fakturační údaje - město

Fakturační údaje - PSČ

Fakturační údaje - země

Jste plátce DPH?

Fakturační údaje - DIČ

Chcete fakturu v EUR?

Poznámky - máte-li potřebu nám cokoliv sdělit, zde je prostor