Dyzajn Znovuzrození - prezentace

Název vaší značky

Vaše jméno a příjmení

E-mailová adresa

Potvrzení s rekapitulací přihlášky vám bude zasláno na tento e-mail.

Telefonní číslo

Ve formátu 00420 123 456 789

Co chcete na Dyzajnu prezentovat?

Popište nám svou představu

JAK SE VZTAHUJETE K TÉMATU ZNOVUZROZENÍ? JAK SE VÁS ZNOVUZROZENÍ TÝKÁ – JAK FIGUROVALO VE VAŠÍ TVORBĚ / PRODUKTECH / SNECH / NA VAŠICH CESTÁCH ŽIVOTEM NEBO NA VAŠÍ TVŮRČÍ CESTĚ?

MÁTE ZÁJEM PODĚLIT SE O SVŮJ VZTAH K TÉMATU ZNOVUZROZENÍ FORMOU AUDIO ČI VIDEO NAHRÁVKY?

Nevyhovuje vám psaná forma a raději byste své pojetí tématu natočili na video či nahráli jako vzkaz? Uveďte link, kde můžeme vaši nahrávku zhlédnout / vyslechnout. Vložením nahrávky prohlašujete, že jejím použitím pro účely propagace akce nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne pořadateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Vložením nahrávky zachycující osoby prohlašujete, že osoba zachycená na nahrávce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s tím souvisejících.

Fotografie

NAHRAJTE 3 FOTOGRAFIE VAŠÍ VIZE K TÉMATU ZNOVUZROZENÍ / NÁVRHŮ (SKIC) / VAŠE PROFILOVÉ FOTOGRAFIE VE FORMÁTU JPG NEBO PNG, KTERÉ BUDOU ZVEŘEJNĚNY NA NAŠICH SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, POKUD BUDETE VYBRÁNI. MINIMÁLNÍ ROZLIŠENÍ FOTKY JE 1600 × 1600 PX. Zkuste vložit takové fotky či obrázky, které korespondují s tím, jak se k tématu Znovuzrození vztahujete. Nevkládejte jako jednu z fotek vaše grafické logo, fotky v rámečku, fotky s vaším logem, černobílé fotky (nejde-li o umělecký záměr vašeho brandu) – výše uvedené není v propagaci na sociálních sítích moc použitelné. Vložením fotografií prohlašujete, že jejich použitím pro účely propagace akce nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne pořadateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Vložením fotografií zachycujících osoby prohlašujete, že osoba zachycená na fotce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s tím souvisejících.

Nahrát fotky
Nebo přetáhněte data sem

URL adresa vašeho Facebookového profilu

např. www.facebook.com/dyzajnmarket

URL adresa vašeho Instagramového profilu

např. www.instagram.com/dyzajnmarket

URL adresa vašeho webu

např. www.dyzajnmarket.com

Jaká bude délka vaší prezentace?

V prostorách konání akce preferujete prezentovat

Jaké vybavení ke své prezentaci potřebujete (ozvučení, projekce, nábytek apod.)?

Chcete svou prezentaci před akcí individuálně propagovat na sociálních sítích či webu Dyzajn marketu?

MÁTE ZÁJEM O INDIVIDUÁLNÍ PROPAGACI NA FACEBOOKOVÉ STRÁNCE (ČÍTÁ PŘES 50 000 ORGANICKY ZÍSKANÝCH FANOUŠKŮ), FACEBOOKOVÉ UDÁLOSTI NEBO INSTAGRAMU (PŘES 25 000 REÁLNÝCH SLEDUJÍCÍCH)?

Jde o příspěvek s fotkami včetně otagování (bude-li fungovat), pokud budete vybráni k účasti. Cena příspěvku nezahrnuje korekturu, chcete-li si příspěvek před publikováním schválit, uveďte to prosím do poznámky na konci formuláře. Cena za příp. vaši korekturu příspěvku je 2000 Kč.

MÁTE ZÁJEM O PROPAGACI FORMOU ROZHOVORU NA BLOGU?

Rozhovor s fotografiemi bude zveřejněn na www.dyzajnmarket.com/blog a sdílen na některé z našich sociálních sítí (rozhovor je možný pouze v českém jazyce).

RÁD/A VĚNUJI PRO POTŘEBY PROPAGACE AKCE JEDEN NEBO VÍCE SVÝCH VÝROBKŮ / POUKAZŮ NA SLUŽBY

Tyto výrobky / poukazy mohou organizátoři využít jako dárky pro VIP návštěvníky, novináře, blogery, social media influencery, jako produkty na focení a do soutěží na sociální sítě či na charitativní účely. Výrobek si z vaší tvorby vybereme sami, protože víme, co je pro naše účely nejlépe použitelné. Je nutné, abychom při výběru dárku měli zcela volnou ruku, takže pokud nám toto nechcete umožnit, např. z důvodu vysoké ceny některých vašich výrobků, VYBERTE PROSÍM VARIANTU "NE", NEBO UVEĎTE CENOVÝ LIMIT, DO NĚJŽ SE PŘI VÝBĚRU DÁRKU MUSÍME VEJÍT. Rovněž vedení evidence věnovaných výrobků je velmi náročné, proto prosíme berte na vědomí, že není v našich možnostech vás informovat, na co konkrétně byl váš věnovaný produkt použit. JDE-LI O PRODUKT NEHMOTNÉHO CHARAKTERU A CHCETE JEJ VĚNOVAT, VYPLŇTE ANO A DO POZNÁMKY NA KONCI FORMULÁŘE NAPIŠTE, CO NABÍZÍTE.

CHCETE-LI STANOVIT CENOVÝ LIMIT PRO VÝBĚR DÁRKU, UVEĎTE JAKÝ

Fakturační údaje - název firmy / jméno a příjmení

Fakturační údaje - IČ (identifikační číslo podnikatele)

Fakturační údaje - ulice a číslo popisné

Fakturační údaje - město

Fakturační údaje - PSČ

Fakturační údaje - země

Jste plátce DPH?

Fakturační údaje - DIČ

Chcete fakturu v EUR?

POZNÁMKY - MÁTE-LI POTŘEBU NÁM COKOLIV SDĚLIT, ZDE JE PROSTOR