Chci účinkovat na Dyzajn marketu

Pokyny a informace

Těší nás, že jste se rozhodli přihlásit na Dyzajn market. Registrace vám zabere přibližně 10 minut. Je rozdělena do několika sekcí, ve kterých se ptáme například na vaši značku a možnosti propagace, na vaši představu ohledně místa na akci a vyzveme vás k nahrání fotografií. Víme, že informací, na které se ptáme, není zrovna málo. Organizovat tak velkou a populární akci ale není jen tak. Věřte, že jsme zařadili jen ty dotazy, které nám pomohou celý Dyzajn market perfektně připravit. Nezapomeňte, jsme tu pro vás! Pokud během registrace narazíte na problém, nebojte se s námi spojit na tel. +420 725 779 796 (Olga), společně to vyřešíme. Takže, udělejte si pohodlí a pojďme na to! Pokud si ještě potřebujete přečíst základní specifikace, pokyny a další důležité informace, můžete tak učinit zde...


Jméno účinkujícího / kapely / divadla

Vaše jméno a příjmení

E-mailová adresa

Telefonní číslo

Ve formátu 00420 123 456 789

S čím chcete na Dyzajn marketu vystoupit?

Popište, o čem by bylo vaše vystoupení. Pokud bude hudební, jaký je žánr? V jakém složení vystupujete? Jsou k vystoupení potřeba nějaké speciální podmínky?

Jaká je délka vašeho vystoupení?

Požadujete za vystoupení honorář?

V jaké výši?

Uveďte konečnou částku vč. DPH.

Chci využít nabídku pořadatele na prodej CD a propagačních předmětů na akci

Ukázka vašeho vystoupení

Zkopírujte URL adresu odkazu, kde je možné zhlédnout video ukázku nebo si poslechnout audio ukázku vašeho vystoupení. Nemusí jít o profesionální záznam, stačí amatérský např. ze zkoušky, z něhož bude patrná vaše tvorba, a jímž se chcete pořadatelům prezentovat. Nemáte-li ukázku nahranou na webu, použijte pro nahrání úložiště uschovna.cz nebo wetransfer.com. Ukázku odešlete na e-mail program@dyzajnmarket.com a odkaz na stažení zkopírujte sem do formuláře.

Fotografie

Nahrajte 3 fotografie z představení nebo image fotografie účinkujících, které budou použitelné k propagaci. MAXIMÁLNÍ VELIKOST 1 FOTOGRAFIE JE 1MB / MINIMÁLNÍ VELIKOST 1 FOTOGRAFIE JE 350 KB. Nevkládejte jako jednu z fotek vaše grafické logo, koláže, fotky v rámečku, fotky s vaším logem či jinými nápisy, černobílé fotky, fotky z klubů a divadel, kde je vidět název místa, kde jste účinkovali. Vložením fotografií prohlašujete, že jejich použitím pro účely propagace akce nebudou užita díla či jiné předměty ochrany podle práv k duševnímu vlastnictví jiných osob a nebudou porušena práva a oprávněné zájmy třetích osob a nevznikne pořadateli ani jiné osobě škoda a/nebo nemajetková újma. Vložením fotografií zachycujících osoby prohlašujete, že osoba zachycená na fotce udělila písemný souhlas se zpracováním osobních údajů (vč. audiovizualních záznamů podobizny) pro účely propagace vašeho vystoupení a pro použití v rámci jiných komerčních akcí s vystoupením souvisejících.

Nahrát fotky
Nebo přetáhněte data sem

Máte webové stránky či oficiální Facebookovou nebo Instagramovou stránku?

URL adresa vašeho Facebookového profilu

např. www.facebook.com/dyzajnmarket

Počet vašich FB fanoušků

URL adresa vašeho Instagramového profilu

např. www.instagram.com/dyzajnmarket

Počet vašich IG sledujících

URL adresa vaší webové stránky

např. www.dyzajnmarket.com

Jste ochotni věnovat pro potřeby propagace vaše CD či jiné vaše propagační předměty?

Poznámka – máte-li potřebu nám cokoliv sdělit, zde je prostor