Bližší informace k organizaci, podmínkám účasti a možnostem propagace na Dyzajnu

JAKÁ NABÍZÍME MÍSTA?

 • Na akci budete mít své vyhrazené místo. Jde o neohraničený prázdný prostor odpovídající rozměru zvolenému v přihlášce, kam se musí vejít vaše výrobky, vybavení i vy samotní.
 • Počet jednotlivých míst je omezen. Pokud se přihlásí více účastníků, vybereme tvůrce tak, aby byl sortiment co nejpestřejší.
 • Jsme venkovní akce, proto by všechna místa měla být krytá stany. Stan (ideálně nůžkový vč. bočnic a zátěží) můžete použít vlastní nebo si jej zapůjčit od nás skrze naše dodavatele (podchozí výška u míst krytých stanem je 1,8 m). Dále nabízíme místa v podchodech pod budovou Nové scény (podchozí výška 3 m) nebo v interiéru provozní budovy Národního divadla (podchozí výška 2,6 m).
 • Poté, co se přihlásíte a uhradíte účastnický poplatek, začneme pracovat na rozmístění stánků. Pokud tedy máte specifické požadavky týkající se vašeho umístění, například byste rádi vystavovali vedle kamaráda / spřáteleného tvůrce, uveďte to, prosím, do poznámky v přihlášce. Vynasnažíme se vám vyjít vstříc. Budou-li se takové požadavky v přihláškách rozporovat, budeme brát zřetel na tu přihlášku, která přišla jako první.
 • Jedno místo mohou sdílet dva až tři tvůrci (pro případné výjimky nás prosím kontaktujte). Nepotřebujete-li vyhrazený prostor celý pro sebe či jste-li ochotni v rámci úspory nákladů prodávat i zboží jiné značky, můžete místo sdílet s jiným designérem (s poplatkem 600 Kč za každého tvůrce navíc). Sdílení prodejního místa / stánku se děje na základě vaší výslovné společné žádosti a čestného prohlášení, že s osobou sdílející prodejní plochu tvoříte sdružení podnikatelů (tj. spolupracující tým). V přihlášce vyplňte e-mail a název značky, s níž chcete místo sdílet. My se s designéry poté spojíme a vyzveme je k vyplnění vlastní registrace.

JAKÉ POTŘEBUJETE VYBAVENÍ?

 • Ve spolupráci s našimi dodavateli vám můžeme zajistit stoly různých velikostí či štendr. Detailní informace o tom, co je možné zapůjčit, najdete v přihlášce.
 • Na vás pak je veškeré vybavení, které potřebujete pro prodej a prezentaci svého zboží (regály, židle, osvětlení, příp. vlastní stoly a štendry). Doporučujeme předem si vše dobře změřit, abyste se na místo spolu s vaším výstavním systémem i zbožím vešli.
 • Prodlužovačky. Chcete-li se na akci připojit k elektřině, zajistěte si prosím kotoučové či dlouhé prodlužovačky a rozdvojky či „jezevčíky“ (zásuvka typu E/F/C), kterými se připojíte do nejbližších volných rozvodů.
 • Použití reflektorů, halogenů, varných konvic, kávovarů, elektrických přímotopů apod. vám bohužel povolit nemůžeme. Odběr elektřiny (který je v ceně poskytnutého místa je určen primárně pro osvětlení) je možný max. 50 W pro jedno místo (netýká se stánků s jídlem, kde je domluva individuální).

STÁNKY S JÍDLEM

 • Do přihlášky uveďte seznam dobrot i nápojů, které budete nabízet.
 • Vzhledem k situaci dbejte na zvýšenou hygienu při podávání jídla a nápojů do vratného, omyvatelného nádobí, pro servírování pokrmů i nápojů doporučujeme používat především obaly (ideálně rozložitelné) určené pro odnos s sebou. Noste rukavice při kontaktu s potravinami. V rámci přípravy jídla a nápojů, příp. vystavení vašeho sortimentu, je vhodné zabránit bezprostřednímu kontaktu zákazníka s potravinami, např. oddělením přípravny a výdejního pultu, umístěním nabízeného sortimentu do vitrín či jeho zakrytí poklopem nebo potravinářskou fólií.
 • Od prodejců občerstvení vybíráme vratnou zálohu 1500 Kč, kterou v hotovosti uhradíte ráno při registraci. Zálohu vám vrátíme po akci hned, jak zkontrolujeme, že je poskytnuté místo zcela v pořádku, bez fleků a čisté. Někdy to z důvodu špatného počasí bohužel není možné v ten samý den, ale nemusíte se obávat, o svou zálohu nepřijdete. Své místo prosím ukliďte. Vždy jde o maximálně 5×5 m prostoru, tedy záležitost na pár minut.
 • Součástí ceny za pronájem místa pro jídelní stánek je 15 poukázek á 100 Kč (nebo 30 poukázek á 50 Kč), které u vás v průběhu akce organizační tým a VIP osoby promění za občerstvení. Tyto poukázky vyrobíme sami, vy je prosím přijměte a instruujte o tom také obsluhující personál. 
 • Účast food trucků na piazzetě Národního divadla bohužel není možná. Vjezd aut do této lokality příšně zakázán.

FAKTURACE

 • Ve formuláři nezapomeňte vyplnit fakturační údaje (včetně IČ). Živnostenský list a IČO kontrolovat nebudeme, necháváme tuto zodpovědnost na vás. Věříme vám, že víte, co vše k prodeji potřebujete.
 • Faktury vám budeme zasílat elektronicky. Jsme plátci DPH.

MOŽNOSTI PROPAGACE NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH A WEBU DYZAJN MARKETU

 • Propagace na Facebookové stránce / události / Instagramu – příspěvek o vaší značce na Facebookové stránce Dyzajn marketu čítající přes 50 000 organicky získaných fanoušků, na Facebookové události nebo na Instagramu čítajícím přes 25 000 reálných sledujících.
 • Soutěž na Instagramu / Facebooku – soutěž o vaše produkty na Instagramu či Facebooku Dyzajn marketu, která vám získá cca 100 až 1000 nových sledujících, které autorská tvorba skutečně zajímá.
 • Propagace vašeho internetového profilu – propagujte váš web, e-shop, Facebook či Instagram na našem webu či v Instastories Dyzajn marketu.
 • Rozhovor na blog – rozhovor nebo článek o vaší značce zveřejněný na blogu Dyzajn marketu.
 • Prezentační fotografie – balíček fotografií vašich produktů nafocený pro vás a zároveň také propagovaný na našich sociálních sítích.
 • Konzultace – osobní konzultace nad produkty, fotkami, PR a vedením sociálních sítí vaší značky.

 

POTŘEBUJETE-LI JEŠTĚ NĚCO UPŘESNIT, S ČÍMKOLIV PORADIT, NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT:

Petra Schmoranzová, tel. +420 731 134 993, e-mail: petra@dyzajnmarket.com

Dyzajn newsletter

Chodíte rádi na Dyzajn market a nechcete přijít o ten příští? Držíme Vám místo!
Dva týdny před akcí Vám rádi zašleme připomínku s datem a místem konání, stačí vyplnit e-mailovou adresu.

Nebojte, vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Chcete vědět víc? Naše podmínky zpracování osobních údajů najdete zde.