Obdaruj a podpoř Izistep

Obdaruj a podpoř Izistep
29/11/2020

Z vědeckého poznání a experimentů s rostlinným materiálem vzniká kosmetika, která přináší opravdu to nejlepší z přírody, aby dodala vaší pokožce hydrataci, výživu a rozjasnila ji. IZISTEP dopřává přírodu nejen vaší pleti, ale vnáší jí i do vašeho domova.

⬆ ⬆ ⬆ Pleťový krém pro suchou a vyzrálou pokožku je bohatý na přírodní oleje, jako je avokádový, arganový a olej z jader granátového jablka, obsahuje allantoin i vitamin E, které pleť vyživují, zvláčňují, vyhlazují a dodávají jí hebkost. Skvěle se hodí pro péči o pokožku v zimních měsících, kdy je důležité ochránit pleť před vysoušením během pobytu v mrazu a ve vytopených místnostech se suchým vzduchem. Lehce se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty – jen příjemně hebkou pokožku a přirozenou květinovou vůni.

 

"Při výrobě kosmetiky IZISTEP vycházím nejen z vědeckých poznatků, ale také z vlastních experimentů s přírodními přísadami. A řídím se svou hlavou i svým srdcem. Mou velkou vášní je vše přírodní a přirozené. Kromě toho, že vyrábím přírodní kosmetiku IZISTEP, se snažím žít v souladu s přírodou, jak nejlépe umím, s radostí a opravdově. Přirozenější a zodpovědný životní styl mi dodává neuvěřitelnou energii, uvolňuje mou kreativitu a dává smysl tomu, kým jsem byla, kým jsem a kým chci být. Jsem zvědavá a nikdy se nechci přestat učit a růst. Chci, aby mé činy dosvědčovaly má slova, abych žila podle svých hodnot a moc ráda také pomáhám i ostatním, aby v sobě objevili nebo posílili pozitivní životní energii," popisuje autorka Simona Pekolj, co ji pří výrobě přírodní kosmetiky inspiruje.

⬆ ⬆ ⬆ Mýdlo ze žlutého jílu a cedru – za studena a ručně zpracovávané přírodní mýdlo ze žlutého jílu a cedru je bohaté na přírodní oleje a másla a 100% přírodní esenciální oleje. Je osvěžující péčí pro suchou a citlivou pokožku. Francouzský žlutý jíl z něj díky svým blahodárným vlastnostem pro suchou a/nebo citlivou pokožku dělá specialitu. Disponuje jemnou čisticí silou a zanechává pokožce její tón a zpevňuje ji. Stimuluje oběh a odstraňuje z pokožky mrtvé buňky, takže je svěží a hladká.

 

Kosmetika IZISTEP je přírodní, čerstvá a ručně vráběná v malých dávkách, aby byl každý produkt co nejčerstvější. Nenajdete v ní žádné parabeny, toxické a nezdravé přísady. Specifická vůně každého produktu je výsledkem smísení rostlinných olejů nebo másel s esenciálními oleji. Rukodělné kosmetické produkty se mohou díky ručnímu lití, mísení či řezání vzhledově lišit. Tím jsou ale ještě přirozenější.

⬆ ⬆ ⬆ Beauty balzám je univerzální zkrášlující krém plný přírodncíh olejů a másel, která vaši pokožku opečují, zklidní a vyživí. Pečlivě zvolené přísady dodávají pleti antioxidanty i vitamíny a chrání ji před předčasným stárnutím. Díky promyšlené kombinaci přírodních olejů, másel, esenciálních olejů a výtažků z léčivých bylin je vhodný pro všechny typy pleti. Má všestranné použití – můžete si z něj vyrobit pleťovou masku, použít jej jako krem, při čištění pleti nebo v péči o rty, ruce a ztvrdlou pokožku na loktech a patách.

 

Co vše se podle Simony Pekolj za kosmetikou IZISTEP skrývá? "Kreativita – do všech výrobků vkládám svoji energii, lásku a péči. Ohleduplnost – k přírodě, k vlastnímu zdraví i k ostatním. Autenticita – důležité pro mě jsou upřímné vztahy bez přetvářky. Jednoduchost – věřím, že méně je často více. Přirozenost – přírodní produkty považuji za to nejlepší, co můžeme pokožce dopřát. Šetrnost – své produkty uchovávám v recyklovatelných a znovu použitelných obalech. Čerstvost – všechny výrobky vznikají v malých dávkách, aby se k vám dostaly co nejčerstvější."

"IZISTEP jsem založila ve svém rodném Slovinsku a když jsem se roku 2018 přestěhovala do České republiky, přivezla jsem si jej s sebou. Zlínský obchůdek IZISTEP je teď mým druhým domovem, ve kterém vás ráda pohostím šálkem čaje. Zároveň je i voňavou alchymistickou dílnou, kde pro vás ručně připravuji oleje, krémy i mýdla z těch nejlepších přírodních surovin," zve Simona k nahlédnutí pod pokličku výroby svých produktů.

Do zlínského obchůdku, ale nemusíte jít pouze na nákupy. Simona pro vás připravuje i rozličné workshopy, na nichž se naučíte, jak si přírodní kosmetiku sami vyrobit: "Ráda pracuji v malé skupince lidí, kde mám možnost vytvořit interaktivní, kooperativní a osobnější způsoby, jak se něco naučit. Když každý přispěje částí své energie a vytvoří tak příjemnou a uvolněnou atmosféru, je pracovní prostředí skvělé. Je to váš čas. Čas jít ke kořenům."

Dyzajn market Jaro

Určitě bude, akorát zas nevíme kdy…
Dáme vám vědět, hned jak to zjistíme.
Follow us!