Dyzajn market Spring
16.—17. 3. 2024
10.00—18.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the Piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 13 years already

We bring usually more than 200 designers

6 weekends in a year

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

Designers

 • Lavina

  LAVINA je dynamicky rastúca značka, ktorá sa zameriava na výrobu ekologických vonných doplnkov do domácnosti - sójové sviečky, interiérové spreje & ich refilly a sójové vonné dekorácie. Kľúčovými charakteristikami sú pre nás udržateľnosť, lokálnosť a ľudský prístup. Všetky naše sviečky sú preto odlievané zo 100% sójového vosku bez akýchkoľvek prímesí. Ide o čisto prírodný, vysoko kvalitný vosk vyrobený zo sójových bôbov, vďaka ktorému sa pri horení nevylučujú škodlivé látky. Nezameniteľnú vôňu našich sviečok zaisťujú prémiové vonné oleje bez ftalátov, na interiérové spreje a vonné dekorácie zase používame najkvalitnejšie esenciálne oleje. Sviečky odlievame do sklenených, ručne maľovaných nádob minimalistického, nadčasového dizajnu, ktoré nám dodáva slovenská firma. Takisto prikladáme vysokú dôležitosť životnému prostrediu - pri balení nepoužívame plasty, naša ďakovná kartička je vyrobená zo semienkového papierika, z ktorého pri zasadení vyrastú poľné kvietky, a takisto sme spustili recyklačný program, kde nám môžete svoje vypálené sviečky poslať späť a my ich opätovne naplníme.

 • Nos Macarons

  Jsme malá rodinná firma a od roku 2012 jako jedni z prvních v České republice, se zabýváme výrobou francouzských makronek, V nabídce máme ovocné oříškové, čokoládové nebo karamelové příchutě. Při výrobobě nepoužíváme žádné dochucovadla, pouze čerstvé ovoce, čokoládu s vysokým obsahem kakaa, oříšky.

 • Biorythme

  Biorythme, to jsou nejen voňavé výrobky, které budou zdobit vaši koupelnu nebo noční stolek, ale především funkční kosmetika, která splní to, co slíbí. Naše deodoranty jsou mezi milovníky přírodní péče již téměř legendární. Důvod? 0 % diskutabilních složek a 100% účinnost. Biorythme ale není jen o respektu k našemu podpaží - stovky pozitivních recenzí máme i na další produkty: odličovač, balzámy na rty nebo pleťové krémy. Přijďte přivonět ke kouzlům, které umí příroda vytvořit!

 • Keramika Koller

  Vyrábím autorský užitkový porcelán a kameninu. Keramiku točím na hrnčířském kruhu, pálím na přímém ohni v peci na dřevo, nebo v elektrické peci. Výrobky jsou určeny pro koncového zákazníka, nebo pro gastroprovoz, kde si získaly velkou oblibu pro svou osobitost, schopnost podpořit vizuální stránku stolování a odolnost v provozu.

 • 2STVORY

  Značka 2STVORY je spojenie tradície a moderného dizajnu. Precízna žakárová technika tkania, ktorá vznikla v roku 1795 vo Francúzsku, kvalitné prírodné priadze a náš autorský dizajn, to je základ pre všetky textilné doplnky, ktoré u nás nájdete. Utierky, kuchynské rukavice, chňapky, prestierania, obrúsky i behúne, tiež obliečky na vankúše a i.. Žakár nám učaroval práve preto, lebo nám umožňuje látky navrhnúť "od nitky" a tak vieme zabezpečiť ich vysokú kvalitu. Pre našu tvorbu vyberáme len prírodné priadze ako sú ľan, bambus a bavlna, ktoré sú farbené v certifikovanej českej farbiarni. Sme lokálnou značkou. Spolupracujeme so slovenskou chránenou dielňou Dom Svitania Jakubov a so šikovnými slovenskými stolármi.

 • POOKRAJ

  Pookraj představuje tvorbu malého keramického studia z Prostějova. Soustředí se především na tvorbu porcelánového šperku a drobného interiérového designu.

Show all

Blog

Plus size stánek na Dyzajn marketu Jaro
25/02/2024

Plus size stánek na Dyzajn marketu Jaro

Jarní Dyzajn market, který se bude konat 16. a 17. března není pouze o nákupech lokálních produktů, ale i o vytváření společného prostoru pro všechny ženy bez ohledu na to, jakou velikost oblékají. Nedostatek plus size modelů od lokálních tvůrců byl u nás dlouho diskutovaným tématem a my jsme se rozhodli situaci změnit.

...
Nováčci Jaro
21/02/2024

Nováčci Jaro

Na Dyzajn marketu Jaro přivítáme 16. a 17. března mnoho nových, originálních značek. Nenechte si ujít příležitost pokochat se, vyzkoušet a třeba i nakoupit nějaký kvalitní kousek od lokálních tvůrců. Udělejte si čas 9. a přijďte nováčky podpořit na Výstaviště v Praze Holešovicích.

...

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.