Dyzajn market Zima
11—12/12/2021
10.00—18.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the Piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 10 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • Clair Oils

  "Clair Oils" nové možnosti ve světě jedinečných vůní.

 • BOŽÍ porcelán

  Boží porcelán je designový experiment bez hranic. Představuje uměleckou hru se světlem, strukturou, barvou a malbou. Funkční design má přinést autenticitu do každodenního užívání jednoduchých věcí. Tvořím pro Vás limitované boží mísy, vázy, hrnky a talíře.

 • Kyšky Lišky

  Ve své liščí noře navrhujeme, tvoříme a máme rádi vlastnoručně vyrobené produkty. Vaše životy nás motivují ke kreativitě, díky kterým žijeme přímo uprostřed umění a s láskou vyráběné produkty chceme předávat dále. Liščí dílna byla založena s konceptem oblečení pro maminky a děti, tak aby s důvtipem, elegantností a lehkostí všechny tyto světy propojovala. Přicházíme taktéž s novou myšlenkou, chceme propojit světy kreativních maminek, babiček, různorodých tvůrců, kteří tvoří pod jednou značkou. Věříme totiž v společně sdílenou a propojovanou energii.

 • Dyzajn kafe

  Jsme stánek s občerstvením a zaměřili jsme se na prodej kávy, limonád, čajů od malých českých výrobců. Také podporujeme zero waste a všechny nápoje nabízíme kromě plastu i v keramických hrnečkách a zavařovacích sklenicích.

 • RIBELL

  Jsme studio RIBELL ve složení designéra Josefa a uměleckého litce kovů Honzy pocházejících z východních Čech. Společně se věnujeme produktům z odlévaného bronzu, především výrobě zvonů. Naše společná cesta začala kolekcí RIBELL, která vznikla jako diplomová práce Josefa na Fakultě umění a designu v Ústí nad Labem, ve spolupráci s Honzou, který se věnuje odlévání zvonů již jako druhý v generaci. Aktuálně se specializujeme na výrobu zvonů a produktů s tím spojených. Naší ambicí je nadále rozvíjet tento způsob řemeslné výroby a posouvat jeho možnosti jak po technologické stránce, tak po vizuální. Zvony odléváme ze slitiny bronzu nazývané zvonovina a nabízíme různé varianty povrchových úprav. We are the RIBELL studio composed of the designer Josef and the artistic litter of metals Honza originating from Eastern Bohemia. Together we focus on cast bronze products, especially the production of bells. Our joint journey began with the RIBELL collection, which was created as a diploma thesis by Josef at the Faculty of Art and Design in Ústí nad Labem, in cooperation with Honza, who is dedicated to casting bells for the second time in a generation. We currently specialize in the production of bells and related products. Our ambition is to further develop this method of handicraft production and to shift its possibilities both technologically and visually. We cast bells from a bronze alloy called a bell-alloy and we offer various variants of surface treatment.

 • Terra Ceramics Prague

  Terra Ceramics is the result of my long-lasting passion for ceramics. I find beauty in simplicity and subtle imperfections and this inspires me everyday to create objects that are both functional and unique.

Show all

Blog

Cesta ke své ideální vůni
30/11/2021

Cesta ke své ideální vůni

Olga a Borys stojí za značkou Perfumed Prague. Vyrábějí svíčky, bytové difuzéry a vonné vosky. Spolu s autory můžete přijít vytvářet i vy svou ideální vůni. A nemusíte se bát, že vám to nepůjde, budete vedeni a výsledek bude vonět a rozhodně stát za to!

...
Papírový příběh, co začal odvahou
07/06/2021

Papírový příběh, co začal odvahou

Adéla Schovancová si plní svůj papírový sen už několik let se značkou a obchůdkem Papírníci. Odkud pramení její láska ke knihařskému řemeslu? A jakou nejzvláštnější zakázku vyráběla? Dozvíte se taky to, jak koronavirová doba oblivnila její podnikání i pozitivně.

...