Dyzajn market Holiday
27.—28. 7. 2024
10.00—18.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 14 years already

We bring usually more than 200 designers

6 weekends in a year

Dyzajn newsletter for visitors

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

Designers

 • Yummigos

  Jsme čerstvě tříčlenná rodinka, kterou spojuje láska k životu, skvělému jídlu a zdravému tělu. Naše produkty tvoříme s láskou v rámci společného projektu Yummigos, skrz který ukazujeme lidem, že jídlo není jen palivo, ale obrovský dar, který může náš život dělat radostnějším, barevnějším, zdravějším i lahodnějším v každém dni. Naše produkty stavíme na funkčních principech moderních přístupů ke zdraví, zakládáme si na pestrosti a vyváženosti, každá ingredience má v produktu své čestné místo. Všechny naše dobroty jsou bez lepku i laktózy, nenajdeš v nich žádné náhražky či umělé přísady. Snadno s nimi budeš v kuchyni kouzlit a už nemusíš dělat kompromis mezi zdravým jídlem a skvělou chutí!

 • ogarbags

  Dílna Ogarbags je místo s nezaměnitelnou vůní včelího vosku, dřeva a především kůže. Místo, kde můžeme denně tvořit a pracovat s tou nejvyšší precizností na projektech, které nás baví a naplňují. V dílně vznikají nadčasové designové kousky z přírodních materiálů jako je dřevo a kůže. Tedy z látek, které jsou ve své jednoduchosti nejen krásné, ale také trvanlivé a nezůstává po nich zbytečná ekologická stopa. Důraz na detail, ruční šití sedlářským stehem, precizní zabroušení hran do lesku a hladkosti, to jsou hlavní znaky kabelek Ogarbags.

 • Piccola Italia

  Italský Street Food

 • ePiPí - Prodejna radostí

  ePiPí je české ilustrované (nejen) papírnictví založené v roce 2017 v Praze Adélou a Jakubem Výtiskovými. ePiPí vzniklo jako nápad, jak ukázat světu, že na maličkostech záleží a že papír není mrtvý. Zpočátku jsme naše akvarelové ilustrace tiskli na papírenské produkty a textil, později jsme naši nabídku radostí rozšířili také o dárkové zboží a hry z papíru. Motivy, které zdobí naše produkty jsou naše autorské a jsou plné přírodních motivů a zvířat. Část našich produktů vyrábíme přímo u nás v ePiPí, další část (hlavně ta papírenská) vzniká ve spolupráci s českými tiskárnami. Na tvorbě našich ilustrací, kolekcí a designů se podílí celý náš tým, o nápady tím pádem není nouze! :-) Ilustrace pro Vás maluje a kreslí Adéla. Nejčastěji jsou malované akvarelem nebo kvašovými barvami a pastelkami. Následnou grafickou úpravu, finální kompozice a tisková data tvoří Kuba. Z některých našich ilustrací vzniknou rovnou celé kolekce a z jiných třeba jen pár originálních kousků. Všechny naše radosti jsou tvořené s láskou a radostí. Věříme, že Vás naše tvorba osloví a uděláte si nákupem u nás radost! :-)

 • LissWood

  Jsme tvůrci květinových a lesních ručně dělaných obrazů, které nám vznikají pod rukama v plzeňské dílně. 🌸 Láska k tvoření přírodních dekorací na zeď vznikla naší láskou k přírodě a ke květinám. Obraz vyrábíme celý od začátku ručně, tedy od rámu přes lisování květin a následnou kompletaci obrazů. Přivítejte i vy kousek přírody na vaší zdi a přeneste si přírodu k vám domů. 🤍 ------------------ We are creators of flower and forest hand-made pictures, which are created under our hands in a workshop in Pilsen. 🌸 The love for creating natural wall decorations arose from our love for nature and flowers. We produce the entire painting by hand from the beginning, i.e. from the frame to the pressing of the flowers and the subsequent completion of the pictures. Welcome a piece of nature on your wall and bring nature into your home. 🤍

 • LesLien

  Šperky LesLien jsou tak jemné, že o nich ani nevíte. Když je nemáte, něco Vám chybí. Jsou jemné, ale i přesto zaujmou. Jsou návykové, jsou Vaší součástí. Užívejte si je, noste je, nešetřete si je... Protože ta správná příležitost je právě teď!

Show all

Blog

Májoví nováčci
28/04/2024

Májoví nováčci

Na májovém Dyzajn marketu 18. a 19. května bude mezi více jak 200 tvůrci několik značek, které se zúčastní úplně poprvé. Abychom vás naladili, představíme vám pár z nich, ale nejlépe uděláte, když si všechny přijdete prohlédnou osobně na Výstaviště v Praze Holešovicích.

...
moon.alchemi
20/04/2024

moon.alchemi

jkhdk

...