Dyzajn market Spring
11—12/3/2023
10.00—18.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the Piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 12 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

Designers

 • ONE VILLAGE

  ONE VILLAGE je módní značka pro ženy, které mají rády jednoduché, kvalitní a nadčasové oblečení. Vše šijeme z udržitelných materiálů v duchu slow fashion. Nechceme měnit kolekce několikrát do roka. Naopak se chceme zaměřovat na vytváření oblečení, které zůstane v nabídce i několik let s případnými drobnými barevnými obměnami. Proč ONE VILLAGE? Všichni jsme jedna vesnice, jedno město i jedna planeta. Jsme jeden celek, ať si to uvědomujeme nebo ne.

 • Fraise

  V Autorském atelieru Fraise naleznete velice pohodlné oblečení, téměř na jakoukoliv příležitost. V atelieru tvoříme pro Vás modely pro ženy, které se nebojí vyčnívat z davu. U Fraise se žádných křivek nebojíme. Nás prostě ty ženské křivky baví.

 • Mujfalafel

  MUJFALAFEL je poctivý libanonský sandwich falafel. Ochutnejte domácí falafel plný orientálního koření podávaný s čerstvou zeleninou, bylinkami a tahini omáčkou zabalený v libanonském chlebu nebo v krabičce bez chleba. Pro milovníky pálivého máme i domácí chilli omáčku.

 • Porcelánelerie - Michaela Kovalčíková

  Ve své porcelánové tvorbě využívám oxidů mědi, železa, kobaltu i barvítek, které mi umožňují nejen glazovat, ale také probarvit hmotu, a vytvářet tak různě barevné kombinace. Dalším doplňkem jsou listry, které mi paletu barev ještě více rozšiřují. Při výrobě často pracuji s náhodou – co vznikne za barvu, jaký výpal vydrží. Smrštění, deformace tvaru. Blízká mi je také kresba, kterou se snažím doplnit či dokreslit tvar.

 • Juhasz Marta Jewelry

  Pod značkou Juhasz Marta Jewelry tvorím minimalistické šperky s dôrazom na udržateľnosť. Posledné obdobie pracujem najmä s recyklovanými drahými kovmi, ktoré sa vyrábajú z odpadu z lekárskeho, elektronického a darčekového priemyslu. Pri ich výrobe sa menej znečisťuje životné prostredie, ako pri ťažbe a výrobe nového kovu, avšak ich vlastnosti zostávajú plnohodnotné.

 • Wild poppy ceramics

  Kreamika, to je kreativní keramika zpod Markových a Petriných rukou. Všechno z kameniny a porcelánu, ať to může jít i do myčky nádobí :) Hra s tvary a barvami a skloubená funkčnost a design, to jsou hlavní atributy „kreamické“ tvorby. Kreamika, that's creative ceramics done by Marek and Petra. Materials we use are stoneware and porcelain, so our products are dishwasher friendly:) Experimenting with shapes and colors, combined functionality and design, these are the main attributes of Kreamika's creation.

Show all

Blog

Tak trochu jiný svetr
17/01/2023

Tak trochu jiný svetr

V San Franciscu narazil zakladatel Michal na svetr, který byl barevnější, nápaditější a prostě víc cool než ty, které vídal v Česku. Rozhodl se, že takových svetrů chce víc a pustil do prvních pokusů výroby. Cesta to nebyla jednoduchá, ale nevzdal to a díky tomu si můžete jeho kousky vyzkoušet na vlastní kůži 11. a 12. března na jarním Dyzajn marketu. A proč si oblíbil zrovna Merino vlnu? Přečtěte si celý článek a třeba si ji zamilujete i vy.

...
composites4you
16/01/2023

composites4you

...

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.