Dyzajn market Holiday
1—2/8/2020
10.00—19.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

Entry is free and the site is accessible. A music programme is always part of the event, as well as creative activities and theatre shows for children.

Something new and original happens every time. Each edition has its own theme, like fashion shows, workshops for our grown-up visitors, exhibitions, music festivals or charity projects.

We support creative work for 10 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • Ponio

  PONIO - to je vegánska kozmetika, s mottom "menej plastov - viac prírody". Uprednostňujeme zero-waste balenia a balenia bez plastových obalov, lokálne a ekologické a udržateľné suroviny. Tvoríme šampúchy® (tuhé šampóny), deodoranty, prírodné mydlá, kondiconéry, masážne kocky a iné voňavé vecičky. Naše výrobky preto neobsahujú žiadne minerálne oleje, syntetické vône ani silikóny. Ručne robené, vlastné receptúry, poctivo pripravované, určené na umývanie, natieranie, ošetrovanie a rozmaznávanie.

 • FUNKY DOG

  FUNKY DOG je stylová značka, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny naše produkty jsou vyráběné v České republice s ohledem na životní prostředí, zvířata i lidi. Všechny textilní výrobky jsou vyrobené v chráněné dílně. Používáme převážně přírodní materiály jako je bavlna, len a Piňatex - rostlinná alternativa kůže z vláken ananasových listů. Z cen jednotlivých produktů darujeme od 10% do 30% útulkům a organizacím, které se věnují záchraně zvířat. Již jsme přerozdělili přes 1 670 000 Kč. FUNKY DOG is a brand of handmade & conscious fashion for dogs that helps animals and people in need. All products are vegan made of unique pineapple leaf fibre, cotton and linen. Handmade in Czechia. From every product sold we donate 10% - 30% of the sales price dog shelters, up to date we have donated over 62 000 €.

 • Fraise

  Váš dobrý pocit začíná u Fraise.

 • Anna Janská

  Pomáhám ženám nebát se překračovat hranice

Show all

Blog

Krizové vouchery vděčnosti
19/03/2020

Krizové vouchery vděčnosti

...
Dyzajn muže
06/12/2019

Dyzajn muže

Proč na Dyzajn market chodí Jakub Grán a pár tipů pro pány, kteří si myslí, že na takové akci pro ně není nic zajímavého. Čtení zabere 2 minuty a ještě se můžete pokochat krásnými fotkami...

...