Dyzajn market Spring
21—22/3/2020
10.00—19.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

Entry is free and the site is accessible. A music programme is always part of the event, as well as creative activities and theatre shows for children.

Something new and original happens every time. Each edition has its own theme, like fashion shows, workshops for our grown-up visitors, exhibitions, music festivals or charity projects.

FB Event

We support creative work for 9 years already

We bring more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • Loris

  Jemné šperky z porcelánu inšpirované prírodou.

 • Krapa

  Celoživotní vášeň Šárky Křapové pro módu a umění se naplnila v podobě autorské značky Krapa, která nabízí originální, pohodlnou, trendy dámskou módu v limitovaných edicích s možností úpravy na zakázku. Značka klade důraz na kvalitní, převážně přírodní materiál a jednoduchý, šik střih.

 • goodbyGlass

  Projekt goodbyGlass vznikl počátkem roku 2019 pod taktovkou sklářské umělkyně Dagmar Petrovické. Zabývá se online prezentací mladých sklářských umělců, kteří se zaměřují na české ateliérové sklo, design a šperky. Jeho součástí je nejen online platforma, kde se sklářská díla představují a prodávají, ale i výstavní činnost. Díky tomu se díla, která by se možná ani k potěše oka veřejnosti v průběhu vzniku a následném prodeji soukromým osobám nedostala, představuje širší veřejnosti i na živo.

 • EVA KURELOVÁ - PORCELÁN

  Autorský porcelán - velice kvalitni,pálený na vysokou teplotu. Zdobený drahými kovy - platinou,zlatem ,mědí Vhodné pro běžné užití i jako dekorace.Brože jako šperk

 • Scura

  Tvoříme od roku 2009 v nejmladším městě na řece Lučině. Jsme brand, který nezná hranice střihu, barev ani věku. Priorita je spokojený zákazník, kterému můžeme nabídnout individuální péči také ve formě tvorby na míru či přání.

 • CATNESS DESIGN

  Navrhujeme a ručně vyrábíme interiérové a módní doplňky za použití tradičního řemesla v moderním pojetí. Z širokého sortimentu představujeme kabelky, tašky, batohy, které zaujmou důmyslným zpracováním, dyzajnem a praktičností.

Show all

Blog

Dyzajn muže
06/12/2019

Dyzajn muže

Proč na Dyzajn market chodí Jakub Grán a pár tipů pro pány, kteří si myslí, že na takové akci pro ně není nic zajímavého. Čtení zabere 2 minuty a ještě se můžete pokochat krásnými fotkami...

...
Fascinace 3D tiskem se začíná měnit v práci snů
05/11/2019

Fascinace 3D tiskem se začíná měnit v práci snů

Před dvěma lety dostala Bára svou první 3D tiskárnu. A protože nadšení, nápadů a podpory nejbližších má dostatek, rozhodla se jít s kůží na "trh" a teď stojí se svou značkou šperků 3dBara na úplném začátku. Chystá se na svůj první Dyzajn market a těší se reakce a zpětnou vazbu zákazníků.

...