Dyzajn market Holiday
27.—28. 7. 2024
10.00—18.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 14 years already

We bring usually more than 200 designers

6 weekends in a year

Dyzajn newsletter for visitors

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

Designers

 • ePiPí - Prodejna radostí

  ePiPí je české ilustrované (nejen) papírnictví založené v roce 2017 v Praze Adélou a Jakubem Výtiskovými. ePiPí vzniklo jako nápad, jak ukázat světu, že na maličkostech záleží a že papír není mrtvý. Zpočátku jsme naše akvarelové ilustrace tiskli na papírenské produkty a textil, později jsme naši nabídku radostí rozšířili také o dárkové zboží a hry z papíru. Motivy, které zdobí naše produkty jsou naše autorské a jsou plné přírodních motivů a zvířat. Část našich produktů vyrábíme přímo u nás v ePiPí, další část (hlavně ta papírenská) vzniká ve spolupráci s českými tiskárnami. Na tvorbě našich ilustrací, kolekcí a designů se podílí celý náš tým, o nápady tím pádem není nouze! :-) Ilustrace pro Vás maluje a kreslí Adéla. Nejčastěji jsou malované akvarelem nebo kvašovými barvami a pastelkami. Následnou grafickou úpravu, finální kompozice a tisková data tvoří Kuba. Z některých našich ilustrací vzniknou rovnou celé kolekce a z jiných třeba jen pár originálních kousků. Všechny naše radosti jsou tvořené s láskou a radostí. Věříme, že Vás naše tvorba osloví a uděláte si nákupem u nás radost! :-)

 • Piccola Italia

  Italský Street Food

 • Dalu Studio

  Vyjádřete svou osobnost beze slov.

 • Bux Bax

  Navrhuji a osobně šiji stylové ledvinky, městské batohy a taškobatohy, které se dají snadno proměnit na praktickou tašku a mohou se zavěsit na kočárek. Na aktuální kolekci ledvinek používám české deadstockové autorské materiály, které najdete i jako podšívku v batozích. Snažím se využít materiály, které by nebyly jinak zpracovány. Moji tvorbu charakterizuje minimalistické pojetí a stažená barevnost hodící se k většině outfitů.

 • PANI-KA

  PANI-KA is a label created by a young polish designer Kamila Dziezyc. Launched in 2012 it has already gained a wide recognition within the industry in her home country. Kamila has perfected her craft at The Academy of Fine Arts in Lodz, Poland, where she has gained a degree in Jewellery Design. Her graduate collection was showcased in one of the most prestigious boutiques in the country – Yes Gallery. PANI-KA is distinctive, bold, minimalist and unrestricted in its forms all at the same time. It pushes the boundaries of traditional jewellery design and explores the potential of the relationship between the body and jewellery forms – the way they can influence, stimulate and complement each other. The only limit is your imagination!

 • Košile od Uhlíře

  Ahoj, jsem Vojta Uhlíř a nabízím prémiové, neformální, stále elegantní košile z přírodních materiálů. Cítit se skvěle, vypadat skvěle. Košile jsou poctivě šité v Česku, z látky utkané také v Česku. Slow fashion, lokální výrobek. Jako Uhlíř dbám na čistotu jak ekologickou, tak designovou :)) Košile prostě chlapům sluší. A co teprve taková business casual košile, která vypadá neupjatě, stylově a je vhodná pro každou příležitost - do kanclu, na zahradní party i na nějaké randíčko. To jsou košile přímo od Uhlíře. :) Prosím šahejte! Zastavte se u stánku a šáhněte si na lehký prodyšný lněný či konopný materiál košile. Navrženo v Praze, ušito v Poděbradech. 🇨🇿 ======== Hey y'all! My name is Vojta Uhlir (Vojta Coalmaker in Czech) and I'm making premium informal elegant shirts. From 100% natural and sustainable materials. Shirts are handmade here in Czechia. Slow fashion, local product. As a Coalmaker I pay attention to natural materials purity as well as to design details minimalism. Men look always better in a shirt. And men likes accessories for universal usage. Those are my shirts. Shirts as business casual to the office, for a garden party or on a date with your partner. Please come over and touch! Feel the softness and fine linen or hemp material. Shirts are designed in Prague, handmade near Prague in Poděbrady city. 🇨🇿

Show all

Blog

Prázdninové poprvé
09/07/2024

Prázdninové poprvé

dfdf

...
Májoví nováčci
28/04/2024

Májoví nováčci

Na májovém Dyzajn marketu 18. a 19. května bude mezi více jak 200 tvůrci několik značek, které se zúčastní úplně poprvé. Abychom vás naladili, představíme vám pár z nich, ale nejlépe uděláte, když si všechny přijdete prohlédnou osobně na Výstaviště v Praze Holešovicích.

...

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.