Dyzajn market Autumn
30—31/10/2021
10.00—18.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the Piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 10 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • Wildling Shoes

  Wildling Shoes - Kousek svobody v páru bot! To je přesně to, co si Anna a Ran, německo izraelský pár a zakladatelé Wildling Shoes, kladou za cíl. Minimalistická obuv, která přibližuje dětem i dospělým přirozený způsob chůze, je vyrobena za sociálně spravedlivých podmínek a z ekologických a spravedlivě obchodovaných materiálů. Udržitelnost, transparentnost, dlouhodobé vztahy a cíl, aby naše ekologická stopa byla co nejmenší, patří k našim prioritám - letos jsme se například zapojili do hnutí One percent for the planet. Wildling používá čistě přírodní materiály - organická bavlna, konopí, len a vařená vlna jsou dobrou alternativou ke kůži nebo syntetickým materiálům, šité jsou v Portugalsku. Loni také vyhráli německou cenu designu German Design Award.

 • klub.co

  Klub.co je lokální značka s ručně pletenými věcmi s důrazem na jednoduchost, kvalitu, udržitelnost, přírodu a tradici. V Česku pro vás pleteme čepice, čelenky, nákrčníky, rukavice či svetry ze 100% přírodní vlny z peruánských oveček a alpak, které vám budou v chladných dnech skvělým společníkem. Jsou hebké, měkké a krásně hřejí. Každý náš produkt má svůj čas a příběh. Všechny jsou totiž pletené pro konkrétní příležitost nebo na objednávku. Nechceme zbytečně plnit sklad, hromadit věci a zanášet planetu věcmi, které nikdo nebude nosit. Navíc pokud vám naše pletenina doslouží, můžete ji s klidným svědomím hodit na kompost, a ona se rozloží. Klub.co vzniklo před dvěma lety a od té doby se pomalu kutálí a nabaluje. Stejně jako se pomalu vrací obliba pletení. Pro nás se pletení stalo zdrojem štěstí a radosti, uklidňuje nás i nabíjí energií, čistí hlavu od stresu a probouzí naši kreativitu. A protože jsme chtěli tyto pocity předat dál, začali jsme pořádat workshopy, kde se každý může naučit plést, a připravili jsme tři kreativní boxy. Najdete v nich jehlice, vlnu i podrobný návod – prostě vše, co je potřeba, aby si každý z vás mohl uplést svoji vlastní čepici, šálu nebo svetr.

 • JUICEE

  Poctivé ovocné sirupy. Ruční výroba, bez zbytečné chemie. Vyrobeno v ČR.

 • Dvadílna

  Ve Dvadílně vyrábíme a renovujeme nábytek a doplňky. S nadšením čalouníme, renovujeme, opravujeme, brousíme, lepíme, šijeme, patinujeme a leštíme. Můžete si u nás pořídit taburety v nejrůznějších tvarech a provedeních, bytové dekorace a doplňky. Dále nábytek z masivního dřeva, jako jsou věšáky, komody či stolky. Věnujeme se také renovacím starých křesel, kterým dáváme druhou šanci zazářit. Dřevěné příběhy starého nábytku pokračují dál a my z toho máme ohromnou radost!

 • Clair Oils

  "Clair Oils" nové možnosti ve světě jedinečných vůní.

 • Zahrada v misce

  Měníme panelákovou šeď na městskou džungli.

Show all

Blog

Papírový příběh, co začal odvahou
07/06/2021

Papírový příběh, co začal odvahou

Adéla Schovancová si plní svůj papírový sen už několik let se značkou a obchůdkem Papírníci. Odkud pramení její láska ke knihařskému řemeslu? A jakou nejzvláštnější zakázku vyráběla? Dozvíte se taky to, jak koronavirová doba oblivnila její podnikání i pozitivně.

...
Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět
05/04/2021

Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět

Wildling Shoes je mladá značka z Německa, na kterou se už nemůžeme dočkat, až ji uvidíme naživo na Dyzajn marketu. Část našeho týmu nosí už pouze barefootové boty a jsme rádi, že bude zase o kousek větší výběr. Poslání značky je struhující, dočtete se ho v rozhovoru se zakladatelkou Annou Yonou.

...