Dyzajn market Winter
30/11/2019—1/12/2019
10.00—19.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

Entry is free and the site is accessible. A music programme is always part of the event, as well as creative activities and theatre shows for children.

Something new and original happens every time. Each edition has its own theme, like fashion shows, workshops for our grown-up visitors, exhibitions, music festivals or charity projects.

FB Event

We support creative work for 8 years already

We bring more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • Blóm Flowers

  Blóm květiny zdůrazňují tvary, které jim dala příroda. Cílem není květiny svázat, ale dát jim volnost a zachytit v aranžmá přirozenost-barvy, tvary, texturu, pohyb a kontrast a nově interpretovat půvab květin. Moje práce s květinami a interiérem má za cíl vytvoření svěžích aranžmá, která jsou dramatická a neočekávaná. Ráda vybírám nezvyklé květiny a snažím se respektovat jejich sezónnost. Proto většinou kombinuji květiny z květimového trhu a poklady přírody, které sbírám na louce či v lese.

 • WOWO design

  Značku WOWO design jsme stvořili před 3 lety, kdy jsme se naplno začali věnovat tomu, co nás baví. Naší vášní je dřevo - obnovitelný materiál, který skrývá nejen krásnou kresbu, vůni, ale také moudrost stromů a přírody. Vyrábíme dřevěné nádobí (misky, mísy, talíře, lžíce...), dřevěná prkénka a kuchyňské doplňky, a nově také originální malby a tisky. Naše dřevěné poklady zdobíme ručním vypalováním přírodních motivů nebo malovanými mandalami a pravidelně z našich příjmů přispíváme organizacím na podporu přírody a zvířat.

 • Lubor Baum

  Autorský šperk

 • Ondruškovic

  Přijďte si vybrat jako vždy z velkého množství barev, šíří, vzorů našich opasků a upravit jej na místě na Vaši míru. Pro Zimní Dyzajn jsme si připravili novinky... Jako každou zimu spousta peněženek různých velikostí a barev, protože jsou to vděčné dárky pro muže i ženy. A ti, kteří nemají rádi nepořádek nejen v káblech a dobíječkách, určitě uvítají třídiče a organizéry.

 • ko-ra-le

  Originální české šperky propojující tradiční výrobu s inovativním a hravým designem. // Czech glass and wooden jewellery made from traditional materials in own original and playful designs.

 • Jana Krejčovská

  Bílý porcelán s černým autorským dekorem. Ručně malované kachle v kovových rámech.

Show all

Blog

"BLÁZEN DO DŘEVA" JE DOBRÁ DIAGNÓZA
15/10/2019

"BLÁZEN DO DŘEVA" JE DOBRÁ DIAGNÓZA

Když se zamilujete do dřeva a zjistíte, že vás i uživí, je to splněný sen. Značka "Dědova dílna“ navíc plní ještě další sen – přání dědy, aby jeho dílna žila dál, i když on už do ní může chodit jen jako návštěvník.

...
Jak se Olga stala imaginárním rodičem Dyzajn marketu...
20/09/2019

Jak se Olga stala imaginárním rodičem Dyzajn marketu...

Jak se ze skoro psycholožky stala skladníkem, bedňákem, "holkou pro všechno", ale taky spolumajitelkou Dyzajn marketu?

...