Dyzajn market Winter
9.—10. 12. 2023
10.00—18.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the Piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 12 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

Designers

 • TAUPE

  Milujeme přírodu, přírodní materiály a zároveň ženskost. Chceme vám pomoci v módě opět trochu zpomalit. Minimalisticky, udržitelně, žensky. TAUPE je název pro příjemnou šedou barvu s nádechem hnědé. V tomto duchu se nese také barevná paleta našich výrobků z přírodních materiálů. Volíme vždy neutrální barvy od klasické bílé, přes krémovou, béžovou, hnědou, šedou, až po nestárnoucí černou nebo tmavě modrou. Tyto barvy považujeme za nadčasové a věříme, že mají potenciál ve vašem šatníku vydržet dlouhé roky. Látky, že kterých oblečení šijeme (bambus, len) jsou také vyrobeny v České republice, případně v Evropě (biobavlna, merino vlna, tencel) a mají různé certifikace včetně Oeko-Tex a GOTS.

 • NABU Sandwich

  Fresh sendviče a autentické pokrmy plné orientálních chutí inspirované kuchyní Magrebu.

 • MYSTIC WOOD

  MYSTIC WOOD tvoří ručně dělaná luxusní pera z českých i exotických dřevi. Pera balíme do ručně dělaných dubových krabiček.

 • helehlína keramika

  V jesenické dílně pro Vás vyrábím minimalistickou keramiku. Na každém mém výrobku je podpis ruční výroby, každý je trochu jinačí, jedinečný, svůj ~ tak jako jsme my všichni ~ ♥

 • Lebo Mädveď

  Lebo Mädveď vytvára dizajnové hry so vzdelávacím charakterom. Vymýšlame, navrhujeme a vytvárame hry z MDF dosiek, čo je vlastne zlisovaný drevený odpadový materiál. Do týchto dosiek gravírujeme a laserujeme, z čoho vznikne napríklad puzzle mapy Európy, či celého sveta zložené z krajín, Česko z okresov, regiónov alebo krajov. Veríme, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Našim cieľom je teda poskytnúť príležitosti pre vzdelávanie, pomáhať ľuďom rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

 • Svíčky Vyhořelá

  Jsme svíčky Vyhořelá. Malá pražská značka přírodních sojovo-kokosových svíček. Ale ne tak ledajakých svíček. Všechny jsou totiž (z)lité s láskou a malou dávkou sarkasmu. S ohledem na životní prostředí. Jsme dvě holky, co se sčuchly při studiu žurnalistiky a rozhodly se, že média jsou jim málo. Hrajeme si se slovy a našim svíčkám dáváme divná jména. Přesvědčte se sami. :-) (Už ne tolik) Vyhořelé Aneta & Terka

Show all

Blog

Setkáme se poprvé
19/11/2023

Setkáme se poprvé

hjhg

...
Uhoupejte se do pohody
16/11/2023

Uhoupejte se do pohody

Poprvé se zimního Dyzajn marketu 9. a 10. prosince zúčastní značka Hojdavak, která nabízí

...