Dyzajn market Holiday
27.—28. 7. 2024
10.00—18.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 13 years already

We bring usually more than 200 designers

6 weekends in a year

Dyzajn newsletter for visitors

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

Designers

 • LesLien

  Šperky LesLien jsou tak jemné, že o nich ani nevíte. Když je nemáte, něco Vám chybí. Jsou jemné, ale i přesto zaujmou. Jsou návykové, jsou Vaší součástí. Užívejte si je, noste je, nešetřete si je... Protože ta správná příležitost je právě teď!

 • ELLAS

  Značka E L L A S ® vznikla z lásky k módě a planetě, tak se spojila vášeň s životním prostředím. Vybíráme ty nejkvalitnější materiály, které budou příjemné, pohodlné a budou co nejšetrnější k našemu životu. Koneckonců stav naší planety ovlivňuje přírodu kolem nás, zvířata, ale hlavně nás samotné. Kromě materiálů dbáme však i na výběr etiket, visaček a balení ve kterém k vám produkty dorazí až domů. Proto recyklované papíry a bezplastové obaly byly naší volbou. Mezi produkty pak najdeš hlavně bio a látky z recyklovaných PET flašek a rybářských sítích, díky čemuž se tak čistí moře a ulevuje napadeným mořským živočichům. Můžeme proto používat certifikáty ECONYL®, OEKO-TEX® | STAN­DARD 100 a GOTS. Látky jsou dovážené z Evropy a oblečení šité u nás v České republice, protože životní prostředí je věc jedna, ale důležitá je i kvalita a udržitelnost produktů za které utrácíme peníze. Snažíme se navrhovat a šít kousky, které jsou pohodlné, stylové, kvalitní, nadčasové a které VÁM padnou, jako ulité. Nejkrásnější je totiž žena, která se cítí ve svém oblečení žensky a komfortně. :-) The E L L A S ® brand was made out of love for fashion and the planet, thus combining passion with the environment. We choose the best quality materials that will be pleasant, comfortable and will be as gentle as possible to our life. After all, the state of our planet affects the nature around us, the animals, but mainly ourselves. In addition to materials, we also pay attention to the selection of labels, tags and packaging in which the products arrive at your home. Therefore, recycled paper and plastic-free packaging were our choice. Among our products, you will find mainly bio and fabrics from recycled PET bottles and fishing nets, thanks to which the sea is cleaned and the attacked marine animals are relieved. We can therefore use ECONYL®, OEKO-TEX® | certificates STANDARD 100 and GOTS. The fabrics are imported from Europe and the clothes are sewn here in the Czech Republic, because the environment is one thing, but the quality and sustainability of the products we spend money on are also important. We try to design and sew pieces that are comfortable, stylish, high quality, timeless and that fit YOU like a glove. The most beautiful is a woman who feels feminine and comfortable in her clothes. :-)

 • GRAN

  Gran je malá, ale velmi živá značka. Zajímavé a limitované edice šperků, vaz a dekorativního nádobí pro vás budou skutečným objevem. Gran je rozhodne jedinečná a neopakovatelný, protože všechny vyrobky jsou ručně vyráběný s láskou a fantazií. Není to vždy správné, když lide rikaji "je to keramika". Ne - je to mnohem lepsi! Je to porcelán! Gran dokazuje, že z porcelánu se dá nejen jist a pit, ale můžeme ho nosit a obdivovat.

 • Ogarbags

  Dílna Ogarbags je místo s nezaměnitelnou vůní včelího vosku, dřeva a především kůže. Místo, kde můžeme denně tvořit a pracovat s tou nejvyšší precizností na projektech, které nás baví a naplňují. V dílně vznikají nadčasové designové kousky z přírodních materiálů jako je dřevo a kůže. Tedy z látek, které jsou ve své jednoduchosti nejen krásné, ale také trvanlivé a nezůstává po nich zbytečná ekologická stopa. Důraz na detail, ruční šití sedlářským stehem, precizní zabroušení hran do lesku a hladkosti, to jsou hlavní znaky kabelek Ogarbags.

 • Srdcofka

  Tvořím háčkovaná zvířátka ze 100%ní bavlny. Miluji zvířata všeho druhu a moje tvorba je tak různorodá a barevná. Neustále pracuji na nových kouscích a snažím se zdokonalovat. Každý kousek je originál. Největší odměnou je záře v očích mých malých i velkých zákazníků

 • Yummigos

  Jsme čerstvě tříčlenná rodinka, kterou spojuje láska k životu, skvělému jídlu a zdravému tělu. Naše produkty tvoříme s láskou v rámci společného projektu Yummigos, skrz který ukazujeme lidem, že jídlo není jen palivo, ale obrovský dar, který může náš život dělat radostnějším, barevnějším, zdravějším i lahodnějším v každém dni. Naše produkty stavíme na funkčních principech moderních přístupů ke zdraví, zakládáme si na pestrosti a vyváženosti, každá ingredience má v produktu své čestné místo. Všechny naše dobroty jsou bez lepku i laktózy, nenajdeš v nich žádné náhražky či umělé přísady. Snadno s nimi budeš v kuchyni kouzlit a už nemusíš dělat kompromis mezi zdravým jídlem a skvělou chutí!

Show all

Blog

Májoví nováčci
28/04/2024

Májoví nováčci

Na májovém Dyzajn marketu 18. a 19. května bude mezi více jak 200 tvůrci několik značek, které se zúčastní úplně poprvé. Abychom vás naladili, představíme vám pár z nich, ale nejlépe uděláte, když si všechny přijdete prohlédnou osobně na Výstaviště v Praze Holešovicích.

...
moon.alchemi
20/04/2024

moon.alchemi

jkhdk

...

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.