Dyzajn market Winter
12—13/12/2020
& 19—20/12/2020
10.00—19.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

Entry is free and the site is accessible. A music programme is always part of the event, as well as creative activities and theatre shows for children.

Something new and original happens every time. Each edition has its own theme, like fashion shows, workshops for our grown-up visitors, exhibitions, music festivals or charity projects.

We support creative work for 10 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • Renovality

  Cílem naší rodinné firmy Renovality je, aby se naši zákazníci cítili krásně jak navenek, tak uvnitř. O vnější krásu se postarají naše kosmetické oleje, které sami poctivě lisujeme. Dopřejte to nejlepší vaší pleti, vlasům a pkožce celého těla. O vnitřní pohodu se zase postarají naše pečlivě sestavené doplňky stravy. Nechte se k nám na stánek zlákat vůněmi našich olejů, budeme se těšit! In Renovality, our main goal is to make our customers to feel beautiful on the outside as well as in the inside. Our cosmetic oils, which we press form the seeds purselves, will take care of the outer beauty. Give the best to your skin, hair and skin of the whole body. Our carefully assembled food supplements will take care of your inner well-being. We are looking forward o your visit!

 • EM everyday fashion

  JS(EM) originalita, kvalita, pohodlí, minimalismus, rodinná firma, splněný sen, individuální přistup a láska. Naše značka vznikla tak nějak náhodou. Byla jsem na mateřské a kila ne a ne dolů. Samo sebou jsem chtěla dobře vypadat, tak jsem vzala nůžky a střihla si šaty, tedy spíše takový slušivý pytel, který ledacos zakryje, a už to jelo.... Návrhářství se najednou stalo vášní, která už mě nepustila! Do firmy vstoupila začátkem roku 2020 moje spřízněná duše Zazu. Jsme kamarádky už skoro čtvrt století a i když jsme se vídaly jen párkrát do roka - protože já pořád někde cestuju a bydlím celkem daleko od domova - nikdy jsme o sobě nepochybovaly. Pořád jsme si měly co říct a sdílely naši vášeň pro "hadry". Skvěle se doplňujeme. Já jsem ztělesnění kreativního chaosu a Zazu tomu všemu dává řád a klid. Náš životní koníček se stal splněným snem, protože děláme něco, co nám dává smysl a naplňuje nás radostí. Chceme se stát symbolem kvality, pohodlí a dobré nálady, a proto naše šaty skvěle padnou skoro každé postavě. Jsou volného střihu a materiál, ze kterého šijeme si zamilujete stejně jako my. Je měkký, málo mačkavý a velmi příjemný na těle. U nás se obléknete od hlavy k patě kromě spodního prádla a zimní bundy, ale to taky příjde :D Pomalu rozširujeme i výběr pro muže a snažíme se vždy vyhovět i individuálním potřebám každého zákazníka. Co bude dál, je i na Vás!

 • A.LOIS

  Nový český design od výtvarnice Jitky Michalcové v podobě pohodových tašek a nově i kabátů

 • DonWood

  Milujeme dřevo ♥. Věnujeme se výrobě minimalistických šperků a doplňků, na které používáme dřeva z celého světa…od českého ořechu, přes sicilskou olivu až po africké wenge. Dřevo nás každý den překvapuje tím, jaké barvy, kresby a struktury dokáže vykouzlit.

 • dukesgang

  Dukes _ gang je značka životního stylu, která je zvláště navržena tak, aby proměnila Vaše všední každodenní radosti v nevšední zážitky s Vašimi domácími mazlíčky. Naše touha spočívá v poskytování nejvyšší kvality zpracování produktů a v lásce k našim mazlíčkům. Na jaře roku 2019 přivítala umělkyně a architektonická designérka Hana Veliká do svého života úžasnou fenku zlatého irské setra jménem „Zlatá“. Vytváření krásných a praktických produktů je její vášní. Jako majitelka psa se s nadšením pustila do navrhování produktů pro svou novou chlupatou společnici, tak aby skutečně odrážely její osobní styl a potřeby. Hlavním výrobkem je cestovní pelech pro psího mazlíčka, který navrhujeme a vyrábíme vlastnoručně, každý pelíšek je originál. Tento pelech je vyrobený z materiálů nevyužitých zásob designérských studií. Každý mazlíček má jedinečný design na míru. A vybírat můžete z několika velikostí.

 • anniné

  Tradiční řemeslo, přírodní materiály, netradiční zpracování. Věnuji se ručnímu tkaní a z tradičně spřádaných i moderně barvených přízí setkávám především šály a plédy pro každodenní nošení nebo do interiéru. Čas, který strávím s každou šálou se může zdát dlouhý, ale co je to proti tomu, jak dlouho s ní pak budete vy. Tomu také podřizuji každý krok a volbu během výrobního procesu. Chci, aby Vás tkanina zaujala nejen na první pohled, ale taky na desátý dotek a stopadesáté nošení. Vedle široké nabídky šál a plédů, jejichž materiál vždy přizpůsobuji ročnímu období konání akce, připravuji na každé vydání limitovanou sérii jiných výrobků - na podzim a v zimě 2020 to budou ručně pletené čepice z přízí z mé tkalcovny. Traditional craft, natural fibres, modern treatment. I hand weave using both traditionally spun and dyed and modern indie yarns, making mostly scarves and plaids for everyday wear or for home. Hours I spend with each shawl may seem long, but they are just a fraction of the time it will stay with and serve you. To that I subordinate every decision and step of my manufacturing process. I want you to love your new scarf at first sight, but also at the tenth touch and the hundred and fiftieth wearing. In addition to a wide range of scarves and plaids, I prepare a limited edition of other items for each edition of the market. For autumn and winter 2020, I will bring hand-knit hats and beanies.

Show all

Blog

Obdaruj a podpoř nikko b.
25/11/2020

Obdaruj a podpoř nikko b.

Snad asi každý jsme někdy někoho z blízkých obdarovali o Vánocích mýdlem. Pro většinu z nás se tato zkušenost datuje do dětských let, kdy už jsme na ježíška nevěřili, ale naše příjmy stále tvořily jen občasné brigády či kapesné. Je tu ale příležitost se k této nostalgické tradici vrátit, a to ne jen tak ledajaká. Jihočeská značka nikko b. vyrábí nepřeberné množství mýdel designových, ale i jinou pečující kosmetiku nejen pro ženy. A i když si k jejich výrobkům takto online nepřivoníte, vězte, že jejich aroma je lahodné a díky originálnímu zpracování se dá vybrat i očima. Nákupem podpoříte malého lokálního tvůrce a vaše Vánoce budou voňavé a barevné.

...
Obdaruj a podpoř Dekerski Design
24/11/2020

Obdaruj a podpoř Dekerski Design

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí mít vánoční nákupy rychle a přesto nápaditě vyřešené, je pro vás značka Dekerski Design jako stvořená. V jejich sortimentu najdete originální kousky pro celou rodinu i pro vaše přátele. Každého z vašich blízkých tak obdarujete kvalitním dárkem a navíc svým nákupem podpoříte existenci jedné malé lokální značky z Teplic. Zároveň se pod stromečkem všichni společně pobavíte jejich neotřelými ilustracemi, kterými dekorují nejen praktické výrobky pro každodenní použití.

...