Dyzajn market Winter
10—11/12/2022
10.00—18.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the Piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 12 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Dyzajn newsletter

Chodíte na Dyzajn market nakupovat a obdivovat lokální tvůrce?
Chcete 14 dní před konáním dostat e-mailem upomínku?

Designers

 • ONE VILLAGE

  ONE VILLAGE je módní značka pro ženy, které mají rády jednoduché, kvalitní a nadčasové oblečení. Vše šijeme z udržitelných materiálů v duchu slow fashion. Nechceme měnit kolekce několikrát do roka. Naopak se chceme zaměřovat na vytváření oblečení, které zůstane v nabídce i několik let s případnými drobnými barevnými obměnami. Proč ONE VILLAGE? Všichni jsme jedna vesnice, jedno město i jedna planeta. Jsme jeden celek, ať si to uvědomujeme nebo ne.

 • Anna Janská

  Pomáhám ženám nebát se překračovat hranice.

 • Atelier 26

  Jsem Lucie a žiju v lese. Miluju přírodu a hluboce souzním s myšlenkou wabi sabi. Snoubí v sobě totiž krásu pomíjivosti, jednoduchosti, skromnosti, nedokonalosti, nedokončenosti, asymetrie a neobvyklosti. Otevřela jsem vlastní ryze přírodní nekonvenční ateliér, první Terrarium Shop v ČR a uměleckou galerii přímo u Vyšehradu, nedaleko Cihelné brány. Chtěla jsem vytvořit místo, kde zapomenete na všední starosti a ocitnete se v jiném světě – v zeleném kousku přírody uprostřed města. Inspirující prostor, kde tvořím svá floristická díla na zakázku a kde i svou uměleckou tvorbu ukazuji světu. Najdete zde především mnoho mých jedinečných, ručně vytvářených mechárií - samostatných ekosystémů plných vlhkomilných rostlinek a mechu, připravených na cestu k vám domů. Můj ateliér má nezaměnitelnou atmosféru… neustále se vyvíjí, mění se, jako život sám… podstata však zůstává. Tvořím ve svém osobitém stylu, v duchu wabi sabi myšlenky inspirována přírodou…

 • Feber

  Jsme česká značka, která oblečení vyrábí s ohledem na životní prostředí. Důraz klademe na provedení a kvalitu materiálu. Proto šijeme v Česku a z bio bavlny. Při pěstování a zpracovávání bio bavlny se nepoužívají žádné chemikálie, které by poškozovaly životní prostředí a tím i lidské tělo. Nezávadnost a kvalitu materiálu zajišťuje certifikace GOTS, která je také zárukou etické výroby. Doménou našich kolekcí jsou šaty, ale najdete v nich také nepostradatelný základ šatníku, jako jsou trička nebo mikiny. Typický je pro nás minimalismus. Myslíme si, že v minimalistických šatech vynikne osobnost a krása ženy nejlépe.

 • Láskovo

  Láskovo predstavuje lásku k telu a ku prírode. Sme mama s dcérou, spoločne tvoríme značku Láskovo a šijeme pre Vás spodnú bielizeň. Láskovo vznikalo postupne, neskôr sme si našli jasný smer, ktorým chceme ísť. Už od začiatku sme však vedeli, že chceme používať iba najkvalitnejšie materiály a tými sú pre nás certifikované organické látky. Väčšina látok, ktoré používame majú certifikát GOTS. Látky sa snažíme spotrebovať do posledného kúsku. A aj keď pri výrobe bielizne veľký odpad nevzniká, to málo čo ostane sa snažíme zužitkovať a šijeme napríklad odličovacie tampóny. Spodná bielizeň, ale aj všetko oblečenie sa našej pokožky dotýkajú celé hodiny. Práve preto je nesmierne dôležité vyberať citlivo. Samozrejme, nezabúdame ani na ekológiu a etiku pri výrobe. Toto všetko je dôvodom toho, že sme zvolili cestu SLOW FASHION. Okrem spodnej bielizne pre dámy máme v ponuke aj detskú a pánsku bielizeň. Taktiež u nás nájdete plavky, pyžamá a tielka. Všetko vyrábame sami, pre Vás a do každého kúsku vkladáme lásku. Vaše Láskovo.

 • Bylinky do schránky

  Bylinková pošta. Bylinné předplatné. Čajové směsi.

Show all

Blog

Nováčci zimní edice
20/11/2022

Nováčci zimní edice

Poslední Dyzajn market tohoto roku se koná už 10. a 11. prosince. Kromě stálic na něm uvidíme i mnoho značek, které se účastní poprvé a my vám chceme představit alespoň pár z nich.

...
Překvap sám sebe pro Bellis
19/11/2022

Překvap sám sebe pro Bellis

...

Dyzajn newsletter

Chodíte na Dyzajn market nakupovat a obdivovat lokální tvůrce?
Chcete 14 dní před konáním dostat e-mailem upomínku?

Nebojte, vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Chcete vědět víc? Naše podmínky zpracování osobních údajů najdete zde.