Dyzajn market Holiday
31/7/2021—1/8/2021
10.00—18.00
Výstaviště Praha

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

It is a selective sales exhibition, where you can also find yourself well, eat and drink at the famous street food stands.

The Dyzajn market takes place several times a year at the Exhibition Grounds in Prague Holešovice or at the Piazzetta of the National Theater. Entry is free and the site is accessible.

FB Event

We support creative work for 10 years already

We bring usually more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • Nikola Zezulová

  CZ Nikola Zezulová se zaměřuje na dámskou módu. Ráda dává prostor individualitě tvaru a nadčasovosti svého designu do každého kousku, který vytvoří. Jede o hledání dokonalosti v každém vzoru, barvě, textuře a švu. Přesto je elegantní kombinace černé a bílé základním kamenem její práce. AJ Nikola Zezulová specialises on women’s fashion. She likes to put the individuality, form and timelessness of her design into each piece of her work. Every opportunity to create is taken up to the highest level in search of perfection in every pattern, colour, structure and stitch. Nevertheless the repeating pattern of black and white is the cornerstone of her style.

 • Rooster Sausage Gourmet

  Jsme malá rodinná firma, vyrábíme domácí klobásky z vepřového masa přeštických vepříků v BIO kvalitě z farmy pana Sklenáře ze Sasova. Pro výrobu používáme pouze kvalitní maso, mořskou sůl a čerstvé bylinky, které plníme do přírodních jehněčích střívek nejvyšší kvality. V nabídce máme také naši jehněčí salsicii. Klobásky grilujeme a spolu náplněmi kompletujeme v bagetce z Celozrnné rukodělné pekárny pana Dvorníka sídlícího na pražském Žižkově. Pro dokonalý chuťový zážitek založený na kombinaci chutí věnujeme maximální pozornost výběru nejkvalitnějších surovin z lokálních zdrojů. V nabídce máme vždy několik variant.

 • Mell

  Nájdite si svoje Mell kúsky a vystavajte svoj variabilný šatník. Pre všetky životné situácie a pre všetky ženy v nás.

 • Loris

  Jemné šperky z porcelánu, šalky, misy a keramické doplnky do domacnosti

 • Flower Spirit

  Flower Spirit je kolekce čistě přírodních mýdel a přírodní kosmetiky. Každý produkt je vědomě formulován a přísady jsou zvoleny tak, aby cíleně pečovaly o pokožku. Všechny složky, které při výrobě naší kosmetiky používáme jsou přírodní, z ověřených zdrojů a v té nejlepší kvalitě. Každý produkt je vyroben a zabalen ručně v Plzni v České republice. Flower Spirit je odrazem všeho, co milujeme - od vytváření receptur, designových obalů, výroby našich produktů až po jejich balení směrem k Vám. Prostřednictvím naší značky šíříme povědomí o čistě přírodních kosmetických produktech a také jsme rády, že můžeme podpořit tuzemskou výrobu. Naše značka je inspirovaná přírodou, minimalismem a holistickým přístupem k životu.

 • Atelier Objectora

  Atelier Objectora je značka zameraná na autorskú tvorbu úžitkových a výtvarných objektov, šperkov a doplnkov najmä z dreva, ale aj z mosadze a iných materiálov, medzi ktorými sa snaží vytvárať dialóg a kontrast zároveň. Pod značkou Atelier Objectora autorka Mya Javorková skúma okrem tvarov, rôznych techník a materiálov aj význam jednotlivých objektov v ľudskom živote. Riadi sa ideou že každý objekt akokoľvek jednoduchý vo svojej podstate, môže byť vytvorený ako niečo jedinečné, osobné a nadčasové. Snaží sa objavovať krásu v nedokonalosti a drobných odchýlkach z toho, čo bežne považujeme za krásne. Pretože súčasný svet je až príliš zameraný na povrchnú dokonalosť, možno práve v „chybách“ je možné nájsť niečo s hlbším významom. V týchto kontrastoch sa skrýva harmónia a zároveň tajomno, vďaka čomu má každý predmet svoj príbeh. Atelier Objectora vytvára tematické limitované kolekcie s dôrazom na výtvarný obsah, remeslo a autenticitu materiálov.

Show all

Blog

Papírový příběh, co začal odvahou
07/06/2021

Papírový příběh, co začal odvahou

Adéla Schovancová si plní svůj papírový sen už několik let se značkou a obchůdkem Papírníci. Odkud pramení její láska ke knihařskému řemeslu? A jakou nejzvláštnější zakázku vyráběla? Dozvíte se taky to, jak koronavirová doba oblivnila její podnikání i pozitivně.

...
Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět
05/04/2021

Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět

Wildling Shoes je mladá značka z Německa, na kterou se už nemůžeme dočkat, až ji uvidíme naživo na Dyzajn marketu. Část našeho týmu nosí už pouze barefootové boty a jsme rádi, že bude zase o kousek větší výběr. Poslání značky je struhující, dočtete se ho v rozhovoru se zakladatelkou Annou Yonou.

...