Dyzajn market Autumn
21—22/9/2019
10.00—19.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

Entry is free and the site is accessible. A music programme is always part of the event, as well as creative activities and theatre shows for children.

Something new and original happens every time. Each edition has its own theme, like fashion shows, workshops for our grown-up visitors, exhibitions, music festivals or charity projects.

FB Event

We support creative work for 8 years already

We bring more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • ŠimiDo

  Autorská dětská móda inspirovaná magickým lesem a tajemným světem skřítků.

 • Onlyli

  Malé kolekce oblečení pro děti z biobavlny, softshellu a teplákovin, na výrobě spolupracujeme s chráněnou dílnou. Všechny modely vznikají z kvalitních materiálů s atesty pro děti do 3 let. Naší prioritou je precizní ruční zpracování od prvního do posledního stehu a individuální přístup ke každému dětskému zákazníkovi. Small collections of clothes for children from organic cotton, softshell and tracksuits, we cooperate with the protected workshop on production. All models come from quality materials with attestations for children under 3 years. Our priority is precision manual processing from first to last stitch and individual approach to every child customer.

 • BYTOU

  Minimalist jewelry maker

 • Kreslíkárna

  Pexesa * Puclesa * Omalovánky * Pohledy * Pohádkové karty To je všechno naše doména. Lenka vymýšlí, kreslí, maluje a produkuje, Bára počítá, vyřizuje objednávky a papírování. A obě to děláme s nadšením!

 • MELLOW

  Mellow je svet plný snov. Príbehy, sny, rozprávky a hrdinovia nás sprevádzajú od detstva. S výrobkami Mellow sa môžete vrátiť do svojho detstva a spomenúť si na Vaše sny a príbehy, ktoré ste prežívali, alebo ktoré prežívate dnes. Poďte s nami snívať. Najnovšie môžete snívať aj v štýlovom oblečení s originálnym dizajnom.

 • Ludmila Senky

  LudmilaSenky keramika a porcelán jsou vytvářeny pro zpříjemnění Vašeho každodenního života, typická je pro ně tvarová čistota, barevnost ovlivněná lesní přírodou a plastický povrch v různých podobách, který je příjemný na dotek.

Show all

Blog

Šperk jako prostředek k vyjádření osobnosti
15/08/2019

Šperk jako prostředek k vyjádření osobnosti

Petra Zacpalová je talentovanou návrhářkou šperků, které tvoří pod vlastní značkou s názvem yo_soy. Není náhodou, že překlad těchto dvou španělských slov znamená „já jsem“, oděv totiž Petra vnímá jako důležitou součást osobnosti. Dotváří ji a podtrhuje. Čistá, minimalistická forma, která je pro její tvorbu signifikantní, dává vyniknout osobnosti nositelky i samotnému šperku.

...
„U českých zákaznic je hodně oblíbený motiv potetovaného námořníka.“
13/12/2018

„U českých zákaznic je hodně oblíbený motiv potetovaného námořníka.“

Ilustrátor Adrián Macho obdaroval na Vánoce své blízké dárky vlastní výroby. Měly úspěch, a tak oslovil ke spolupráci svého dlouholetého kamaráda, podnikatele Marcela Melichera. Spojili své schopnosti a vytvořili snovou značku Mellow. Obrovský zájem o polštáře plné snů je překvapil, sklad se vyprázdnil mnohem rychleji, než čekali. Z desítek prodaných produktů se staly tisíce, a tak po roce od spuštění značky chtějí měkkost a hebkost vyslat do světa: Hello, Mellow!

...