Blog

Only in Czech

Májoví nováčci
28/04/2024

Májoví nováčci

Na májovém Dyzajn marketu 18. a 19. května bude mezi více jak 200 tvůrci několik značek, které se zúčastní úplně poprvé. Abychom vás naladili, představíme vám pár z nich, ale nejlépe uděláte, když si všechny přijdete prohlédnou osobně na Výstaviště v Praze Holešovicích.

...
moon.alchemi
20/04/2024

moon.alchemi

jkhdk

...
Emiimio
19/04/2024

Emiimio

fdff

...
Flamea
16/04/2024

Flamea

ghgf

...
Tři kroky postačí
10/04/2024

Tři kroky postačí

Májového Dyzajn marketu se poprvé zúčastní značka Omorfia. Zakladatelka Monika

...
Plus size stánek na Dyzajn marketu Jaro
25/02/2024

Plus size stánek na Dyzajn marketu Jaro

Jarní Dyzajn market, který se bude konat 16. a 17. března není pouze o nákupech lokálních produktů, ale i o vytváření společného prostoru pro všechny ženy bez ohledu na to, jakou velikost oblékají. Nedostatek plus size modelů od lokálních tvůrců byl u nás dlouho diskutovaným tématem a my jsme se rozhodli situaci změnit.

...
Nováčci Jaro
21/02/2024

Nováčci Jaro

Na Dyzajn marketu Jaro přivítáme 16. a 17. března mnoho nových, originálních značek. Nenechte si ujít příležitost pokochat se, vyzkoušet a třeba i nakoupit nějaký kvalitní kousek od lokálních tvůrců. Udělejte si čas 9. a přijďte nováčky podpořit na Výstaviště v Praze Holešovicích.

...
kakawco
07/02/2024

kakawco

...
Keramika Koler
18/01/2024

Keramika Koler

...
Na sport i do práce
14/01/2024

Na sport i do práce

Značka Drexiss není na Dyzajn marketech žádným nováčkem a chybět nebude ani na jarní edici 16. a 17. března. Zakladatelka Petra je velkou milovnicí hor a sportu. Svou vášeň posunula na další level a rozhodla se vyrobit si na svoje toulky přírodou vlastní oblečení, které bude splňovat její vysoké nároky. Vy ale nemusíte být nutně horolezec nebo outdoorový nadšenec, Drexiss přináší stylové a funkční oblečení i do vašeho každodenního života, ať už jste na cestách, v městě, nebo se vydáváte na vlastní dobrodružství v přírodě

...
Setkáme se poprvé
19/11/2023

Setkáme se poprvé

hjhg

...
Uhoupejte se do pohody
16/11/2023

Uhoupejte se do pohody

Poprvé se zimního Dyzajn marketu 9. a 10. prosince zúčastní značka Hojdavak, která nabízí

...
Chceme vám pomoci v módě trochu zpomalit
14/11/2023

Chceme vám pomoci v módě trochu zpomalit

Autorka Kristýna spojila lásku k minimalistickému designu a odpovědnému přístupu k módě ve vlastní oděvní značku TAUPE, která nabízí nadčasové kousky z certifikovaných přírodních materiálů, podporuje myšlenku umírněnosti v nakupování oblečení a svým zákaznicím chce pomoct v módě trochu zpomalit. V článku se dozvíte, jaké byly Kristýny začátky, který kousek z její nabídky je nejoblíbenější i jaká je vlastně barva taupe. Vyzkoušejte si oblečení značky TAUPE na vlastní kůži 9. a 10. prosince na posledním Dyzajn marketu tohoto roku.

...
Goci
05/10/2023

Goci

Značka Goci se zúčastní podzimního Dyzajn marketu 28. a 29. října. Autorka Naďa nejradši kombinuje pohodlné volnočasové materiály s trendy a elegantními střihy. Snaží se ženám ukázat, že aby bylo oblečení pohodlné, nemusí chodit po městě v šusťákové bundě a teplákách.

...
Desi
05/10/2023

Desi

Michelle Leškovská se před lety rozhodla rozjet vlastní projekt a tak se přestěhovala do Indie. Z původního založení místní školky, se ale dostala k zcela jinému oboru. S místní švadlenkou začaly vyrábět kimona a pyžama, která jsou barvena tradiční metodou modrotisku. Jaká se spolupracuje s indickými ženami a co vše vzniku značky předcházelo, si přečtěte v našem článku. Naživo přijďte jejich produkty obdivovat 28. a 29. října na Výstaviště v Praze, Holešovicích na podzimní Dyzajn market.

...
Podzimní dobroty
04/10/2023

Podzimní dobroty

Ani na podzimní edici nebude 28. a 29. října chybět velký výběr kulinářů a prodejců s lokálními delikatesami. Pochutnají si vegani, vegetariáni i ti, kdo mají rádi maso. Posilnit se bude moct kvalitní kávou, osvěžujícími limonády a samozřejmě sladká tečka na konec bude taky. Sbíhají se vám sliny? Tak přijďte vše ochutnat na Dyzajn market Podzim na Výstaviště v Praze, Holešovicích.

...
Nováčci Podzimu
03/10/2023

Nováčci Podzimu

Na podzimní edici Dyzajn marketu se znovu přihlásilo mnoho nových krásných značek, které si nás získaly svým umem, příběhem i prezentací. Několik z nich vám tady představíme, ale nic se nevyrovná tomu, obdivovat tvorbu naživo. Stavte se tedy 28. a 29. října na Výstavišti v Praze, v Holešovicích, podpořit nováčky, kteří měli tu odvahu začít tvořit lokální produkty, které vám budou dlouhé roky dělat radost.

...