Blog

Only in Czech

Nováčci zimní edice
20/11/2022

Nováčci zimní edice

Poslední Dyzajn market tohoto roku se koná už 10. a 11. prosince. Kromě stálic na něm uvidíme i mnoho značek, které se účastní poprvé a my vám chceme představit alespoň pár z nich.

...
Hatussa
18/11/2022

Hatussa

...
Shatna
05/11/2022

Shatna

...
Podzimní nováčci
05/10/2022

Podzimní nováčci

Na podzimním Dyzajn marketu uvidíme mnoho tvůrců, kteří se účastní úplně poprvé.

...
Za jídlem na podzimní Dyzajn market
02/10/2022

Za jídlem na podzimní Dyzajn market

Na podzimní Dyzajn market za lokální tvorbou i dobrým jídlem, kvalitní kávou, řemeslným pivem i domácími dezerty.

...
Low carb v srdci
28/09/2022

Low carb v srdci

jhjhhk

...
jkjjkljklklj
07/09/2022

jkjjkljklklj

kjkklklokok

...
Chtě nechtě vás Volkynevolky překvapí
03/04/2022

Chtě nechtě vás Volkynevolky překvapí

Volkynevolky jsou zážitkové knihy pro páry, rodiny i přátele. V knížkách najdete aktivity, které jsou skryté pod stíracími políčky. Aktivity jsou dobrodružné, romantické, bláznivé i kreativní. Nikdy dopředu nevíte, co vás čeká.

...
"Naučíme vás avokádo milovat!"
15/02/2022

"Naučíme vás avokádo milovat!"

Pokud milujete avokádo, přečtěte si krátký rozhovor o tom, jak Avocado bistro začínalo, zda mají jen stánek nebo i kamenné bistro. Věděli jste, že mají i merch od lokálních výrobců?

...
25 žen, které šijí svým srdcem
08/02/2022

25 žen, které šijí svým srdcem

Co všechno můžeme čekat od známé značky Šijeme srdcem? Obleče se u ní muž, plus size žena nebo novorozenec? To vše a mnohem víc se dozvíte v našem rozhovoru...

...
Řemeslné pivo i pro toho, kdo běžné pivo nemusí
07/02/2022

Řemeslné pivo i pro toho, kdo běžné pivo nemusí

Poznejte blíž Rodinný pivovar Zichovec ještě než ochutnáte jeho piva na jarním Dyzajn marketu... V rozhovoru zjistíte co je pivní kyseláč, zda do piva patří káva, jaký rozdíl je mezi pivotékou a pivním barem nebo co pandemická doba přinesla této značce pozitivního.

...
Cesta ke své ideální vůni
30/11/2021

Cesta ke své ideální vůni

Olga a Borys stojí za značkou Perfumed Prague. Vyrábějí svíčky, bytové difuzéry a vonné vosky. Spolu s autory můžete přijít vytvářet i vy svou ideální vůni. A nemusíte se bát, že vám to nepůjde, budete vedeni a výsledek bude vonět a rozhodně stát za to!

...
Papírový příběh, co začal odvahou
07/06/2021

Papírový příběh, co začal odvahou

Adéla Schovancová si plní svůj papírový sen už několik let se značkou a obchůdkem Papírníci. Odkud pramení její láska ke knihařskému řemeslu? A jakou nejzvláštnější zakázku vyráběla? Dozvíte se taky to, jak koronavirová doba oblivnila její podnikání i pozitivně.

...
Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět
05/04/2021

Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět

Wildling Shoes je mladá značka z Německa, na kterou se už nemůžeme dočkat, až ji uvidíme naživo na Dyzajn marketu. Část našeho týmu nosí už pouze barefootové boty a jsme rádi, že bude zase o kousek větší výběr. Poslání značky je struhující, dočtete se ho v rozhovoru se zakladatelkou Annou Yonou.

...
Obdaruj a podpoř Izistep
29/11/2020

Obdaruj a podpoř Izistep

Kousek přírody do vašich domovů na Štědrý den přinese nejen vůně vánočního stromečku, ale i dárky pod ním, obdarujete-li své blízké kosmetikou Izistep. Dopřejete jim tak péči o pleť tím nejlepším z přírody a navíc svým nákupem podpoříte jednu malou voňavou alchymistickou dílnu ze Zlína, kde autorka Simona Pekolj ručně připravuje rozličné oleje, krémy i mýdla.

...
Obdaruj a podpoř nikko b.
25/11/2020

Obdaruj a podpoř nikko b.

Snad asi každý jsme někdy někoho z blízkých obdarovali o Vánocích mýdlem. Pro většinu z nás se tato zkušenost datuje do dětských let, kdy už jsme na ježíška nevěřili, ale naše příjmy stále tvořily jen občasné brigády či kapesné. Je tu ale příležitost se k této nostalgické tradici vrátit, a to ne jen tak ledajaká. Jihočeská značka nikko b. vyrábí nepřeberné množství mýdel designových, ale i jinou pečující kosmetiku nejen pro ženy. A i když si k jejich výrobkům takto online nepřivoníte, vězte, že jejich aroma je lahodné a díky originálnímu zpracování se dá vybrat i očima. Nákupem podpoříte malého lokálního tvůrce a vaše Vánoce budou voňavé a barevné.

...
Obdaruj a podpoř Dekerski Design
24/11/2020

Obdaruj a podpoř Dekerski Design

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí mít vánoční nákupy rychle a přesto nápaditě vyřešené, je pro vás značka Dekerski Design jako stvořená. V jejich sortimentu najdete originální kousky pro celou rodinu i pro vaše přátele. Každého z vašich blízkých tak obdarujete kvalitním dárkem a navíc svým nákupem podpoříte existenci jedné malé lokální značky z Teplic. Zároveň se pod stromečkem všichni společně pobavíte jejich neotřelými ilustracemi, kterými dekorují nejen praktické výrobky pro každodenní použití.

...
Obdaruj a podpoř Fraise
23/11/2020

Obdaruj a podpoř Fraise

Nápaditý střih, vypracované detaily, lehká extravagance, kvalita i pohodlí zároveň. Tím vším můžete obdarovat některou z blízkých dam či slečen z vašeho okolí. Nebo si nějaký jedinečný kousek vyberete pro sebe a dáte tip na dárek své drahé polovičce ;-)? Autorský ateliér Fraise má pro vás nepřeberné množství nápadů na vánoční dárky a nezapomíná ani na pány. Svým nákupem navíc podpoříte jednu malou šicí dílnu z Děčína. Tak směle do toho...

...
Obdaruj a podpoř mamapocket
19/11/2020

Obdaruj a podpoř mamapocket

Chcete být opravdu originálním "ježíškem" pro svou ratolest nebo novopečenou maminku z vašeho okolí? Tak přesně pro vás jsou jako dělané tyto tipy na dárky od mamapocket. Všechny jsou nejen praktické, ale obohatí i krásu vašeho Štědrého večera o nádherné ilustrace. A protože k Vánocům neodmyslitelně patří i podpora, bude mít tento váš dárek ještě další smysl, protože pomůže jedné malé lokální značce. Váš dobrý pocit a pohádkové ilustrace na kousku od mamapocket vám tak budou připomínat kouzlo Vánoc po celý rok.

...

Dyzajn newsletter

Chodíte na Dyzajn market nakupovat a obdivovat lokální tvůrce?
Chcete 14 dní před konáním dostat e-mailem upomínku?

Nebojte, vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Chcete vědět víc? Naše podmínky zpracování osobních údajů najdete zde.