Blog

Nejnovější

Tak chutná Babí léto
24/08/2023

Tak chutná Babí léto

O víkendu 9. a 10. září si můžete pochutnat na nejvybranějších lahůdkách pro vegany, vegetariány i pro milovníky masa. Na Dyzajn marketu Babí léto nebude chybět ani výběrová káva, domácí limonády a míchané drinky. Dorazte se pokochat lokální tvorbu a rovnou si dejte nějakou dobrotu, kterou si pak v klidu vychutnáte v jedné z našich food zón. Těšíme se na vás na Výstavišti v Praze, Holešovicích.

...
Nováčci Babího léta
18/08/2023

Nováčci Babího léta

Na Dyzajn marketu Babí léto přivítáme mnoho nových, originálních značek. Nenechte si ujít příležitost pokochat se, vyzkoušet a třeba i nakoupit nějaký kvalitní kousek od lokálních tvůrců. Udělejte si čas 9. a 10. září a přijďte nováčky podpořit na Výstaviště v Praze, Holešovicích.

...
Festival chutí na prázdninovém Dyzajn marketu
05/07/2023

Festival chutí na prázdninovém Dyzajn marketu

Dyzajn market Prázdniny nehostí jen kvalitní lokální tvůrce z Čech, Slovenska a dalších zemí. Pochutnáte si na něm i na nejvybranějších dobrotách pro vegany, vegetariány i milovníky masa, výběrové kávě či řemeslném pivu. Přijďte se přesvědčit sami. Těšíme se na vás poslední červencový víkend na piazzettě Národního divadla.

...
Poprvé na Dyzajn marketu
30/06/2023

Poprvé na Dyzajn marketu

Na prázdninové edici přivítáme 29. a 30. července několik nových a originálních značek. Nenechte si ujít skvělou příležitost objevit čerstvé designové trendy, unikátní výrobky a jedinečné módní kousky, které tito tvůrci nabízejí. Udělejte si poslední červencový víkend čas a vyrazte obdivovat šikovné lokální výrobce na piazzettu Národního divadla.

...
Jednoduchý design, udržitelnost i variabilita
28/06/2023

Jednoduchý design, udržitelnost i variabilita

Značka Iveta Nedomová Design vznikla už v roce 1994. Autorka Iveta o sobě říká, že je sama žena s nekonfekční postavou a nekonvenčním stylem, a proto chtěla na trh přinést módu, která bude zajímavá a padne každé postavě. Z jakých materiálů nejraději tvoří a jaké slavné osobnosti české scény oblékala? Přečtěte si v našem článku a stavte se u jejího stánku 29. a 30. července na prázdninovém Dyzajn marketu. Tentokrát na piazzettě Národního divadla.

...
Léto plné chutí
22/04/2023

Léto plné chutí

Na letní edici uvidíte nejen spoustu nových tvůrců, ale i food stánků. Už jen u samotného výběru účastníků nám kručelo v břichách a sbíhaly se sliny. Jestli jste i vy milovníci dobrého jídla, vyrobeného z kvalitních surovin, tak přijďte 20. a 21. května na Dyzajn market Léto a snídani ráno rozhodně vynechte :-).

...
Nováčci letní edice
18/04/2023

Nováčci letní edice

Na Dyzajn market Léto, který se bude konat 20. a 21. května, se přihlásil rekordní počet nových tvůrců. Máme velkou radost, že stále vznikají neotřelé, kreativní značky, které přispívají k rozvoji lokální tvorby. My vám zde představíme jen pár z nich. Na další nováčky se dorazte podívat osobně, protože to opravdu bude stát za to.

...
Udržitelné věnce
12/04/2023

Udržitelné věnce

Na letním Dyzajn marketu uvidíme 20. a 21. května značku decoRING, která vyrábí věnce z květin od českých farmářů a pěstitelů. Autorka Šárka se ale nespokojila s myšlenkou, že když její věnce doslouží, skončí v koši. Proto nabízí svým zákazníkům službu REvazby. Co to znamená a jak REvazba reálně funguje si přečtěte v článku.

...
Len kam se podíváš
12/04/2023

Len kam se podíváš

Letní edice se 20. a 21. května zúčastní značka Grazia. Autorka značky Jana Špačková je bojovnice proti uniformě „džíny a triko“. Ve své tvorbě si zamilovala len pro jeho pozitivní vlastnosti. Poskytuje totiž ochranu proti UV záření, odvádí vlhkost a rychle schne. V zimě hřeje a v létě chladí. A jak je to s tím pověstným mačkáním a škrábáním? To se dozvíte v článku, nebo se o tom přijďte přesvědčit na vlastní kůži na květnový Dyzajn market.

...
Nové chutě Dyzajnu
19/02/2023

Nové chutě Dyzajnu

Na jarním Dyzajn marketu 11. a 12. března nebude samozřejmě chybět ani food zóna nabitá nejvybranějšími dobrotami. Pochutnají si vegetariáni, vegani i milovníci masa. Několik z nich se účastní úplně poprvé a my vám je tu představíme, ať víte, na co se můžete těšit.

...
Nováčci Jarní edice
06/02/2023

Nováčci Jarní edice

Jarní Dyzajn market se bude konat 11. a 12. března na Výstavišti v Praze–Holešovicích. Chybět nebudou oblíbené stálice, dobré jídlo a také značky, které se účastní úplně poprvé. Přinášíme malou ochutnávku, na co se můžete v březnu těšit.

...
Tak trochu jiný svetr
17/01/2023

Tak trochu jiný svetr

V San Franciscu narazil Michal na svetr, který byl barevnější, nápaditější a prostě víc cool než ty, které vídal v Česku. Rozhodl se, že takových svetrů chce víc a pustil se do prvních pokusů výroby. Cesta to nebyla jednoduchá, ale nevzdal to a díky tomu si můžete jeho kousky vyzkoušet na vlastní kůži 11. a 12. března na jarním Dyzajn marketu. A proč si oblíbil zrovna Merino vlnu? Přečtěte si celý článek a třeba si ji zamilujete i vy.

...
Příběh pryskyřice
16/01/2023

Příběh pryskyřice

S pryskyřicí je autorka Petra v kontaktu denně díky své práci v automobilovém průmyslu. Vždy ji fascinovalo, co vše se dá z pryskyřice vyrobit, ale chybělo jí vídat i krásné věci kolem sebe. Proto se minulý rok rozhodla, že se pustí do výroby designových předmětů. Inspirací jí jsou životní okamžiky i příjemné vzpomínky. Přijďte se 11. a 12. března na jarní Dyzajn market přesvědčit, co vše se dá z tohoto materiálu vykouzlit.

...
Svíčky s duší
09/01/2023

Svíčky s duší

Ve své tvorbě propojila autorka Míša vášeň k bylinkám a aromaterapii, kterou se zároveň rozhodla studovat. Její svíčky prý mají duši a zákazníci říkají, že jejich energii skutečně cítí. Prozradí nám, jak je to možné nebo se přijdete přesvědčit sami 11.–12. března na jarní Dyzajn market?

...
Nováčci zimní edice
20/11/2022

Nováčci zimní edice

Konec roku se blíží a s ním i poslední letošní Dyzajn market Zima, který se bude konat 10. a 11. prosince. Přečtěte si, na jaké novinky se můžete těšit a třeba se nechte i inspirovat k vánočním nákupům.

...
Překvap sám sebe pro Bellis
19/11/2022

Překvap sám sebe pro Bellis

Oblíbené balíčky "Překvap sám sebe" opět pořídíte na zimním Dyzajn marketu a celý výtěžek z jejich prodeje poputuje vybrané neziskové organizaci. Loni byly tajemné dárečky fuč už v sobotu dopoledne a společně jsme tak vybrali přes 60 tisíc korun, balíčků prostě víc nebylo. Podaří se nám letos tuto částku ztrojnásobit? Tentokrát jsme vybaveni lépe!

...
Svíčky Hatussa
18/11/2022

Svíčky Hatussa

Slovenskou značku Hatussa uvidíme poprvé na zimní edici Dyzajn marketu 10. a 11. prosince. V článku se dozvíte, kdo za ní stojí, čím je výjimečná a co autorka plánuje do budoucna.

...
Shatna spokojené ženy
05/11/2022

Shatna spokojené ženy

Podnikat nikdy nechtěla, ale potřeba oblečení, které nemohla sehnat, ji vnukla myšlenku, založit si vlastní značku. A tak vznikla Shatna, móda pro jogínky, tanečnice a všechny ženy, které se chtějí cítit svobodně a pohodlně v každé situaci.

...
Nováčci podzimu
05/10/2022

Nováčci podzimu

Malá ochutnávka nových dyzajnérů, které uvidíte na podzimním Dyzajn marketu 29. a 30. října.

...
Dyzajn market plný chutí
02/10/2022

Dyzajn market plný chutí

Vyrazte na podzimní Dyzajn market za lokální tvorbou i dobrým jídlem, kvalitní kávou, řemeslným pivem a domácími dezerty.

...