O nás

Tým

Terezie Tunková

zakladatelka akce

info@dyzajnmarket.com

Anna Knitlová

sociální sítě a dotazy návštěvníků

anna@dyzajnmarket.com

Zuzana Vocetková

organizace akce a dotazy dyzajnérů

zuzana@dyzajnmarket.com

Kontakt

Mujmarket s.r.o.

Buzulucká 569/10

160 00 Praha 6

Česká republika

IČ 04980913

DIČ CZ04980913

Podporujeme

Pro šťastnější zvěř.

Stylové a elegantní motýlky pro psy, šátky, obojky, vodítka a taštičky na procházky, které podporují útulky i další organizace věnující se záchraně zvířat, navíc vyráběné v chráněných dílnách. Projekt „Motýlci sluší a pomáhají“ pomáhá tak nejen zvířatům, ale i lidem v nouzi a na Dyzajn marketu je pravidelným účastníkem.

Vzdělává v oblasti českého filmu a kinematografie.

Projekt NaFilM zakládá muzeum českého filmu, kulturně-vzdělávací centrum, které v České republice zatím chybí. Tato instituce se stane živým centrem setkávání se, vzájemné inspirace, místem zážitkového poznávání a aktivního vzdělávání pro nejrůznější skupiny návštěvníků, kteří zde budou moct vzrušující médium vnímat všemi smysly.

Žvýkačky a společenská odpovědnost?

Charity gums jsou žvýkačky ve speciálních obalech. Projekt spolupracuje s českými autory, kteří vytvářejí vtipné, roztomilé, černohumorné a další různé motivy na vysunovací obal žvýkaček. Z každého prodaného balení putuje částka 2,50 Kč nejrůznějším neziskovým organizacím.

Realizuje dlouhodobé projekty na podporu aktivního života seniorů.

Projekt „Ponožky od babičky“ zaměstnává v současnosti přes 160 babiček / pletařek z celé České republiky, v jejichž šikovných rukách vzniká velmi specifická kolekce ponožek z darované vlny.

Pomáhá v nejtěžších chvílích života.

Cesta domů poskytuje odbornou péči umírajícím dospělým i dětem a jejich blízkým, kteří o ně pečují. Zároveň se snaží přispívat ke společenským a legislativním změnám, které umožní zlepšení péče o umírající lidi v naší zemi. Zakoupením dárku pomůžete Cestě domů pomáhat těm, kdo pečují doma o své nejbližší, kteří umírají.

Svítí tam, kde je tma.

Světluška již více než 15 let svítí na cestu lidem s těžkým zrakovým postižením. Přispívá jim na osobní asistenci, vodicí psy a speciální pomůcky, které jim usnadňují každodenní život. Mezi nevidomé ročně rozdělí více než 10 milionů korun a pro mnohé v ČR se stala symbolem pomoci lidem s těžkým zrakovým postižením.

Dyzajn newsletter

Chodíte rádi na Dyzajn market nakupovat, kochat se, jíst nebo si zkrátka užívat neopakovatelnou atmosféru? Nechcete propásnout další edici? Stačí vyplnit svou e-mailovou adresu a my vám dva týdny předem zašleme připomínku s datem, místem konání a novinkami, co vás čekají. 

Nebojte, vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Chcete vědět víc? Naše podmínky zpracování osobních údajů najdete zde.