Obdaruj a podpoř mamapocket

Obdaruj a podpoř mamapocket
19/11/2020

Za českou značkou plenek, osušek a produktů pro děti mamapocket stojí Andrea Tengler. Všechny jsou vyrobeny s láskou ke každému detailu, z české bavlny, která od výroby až po tisk projde pouze českýma rukama. Motivy pro mamapocket kreslí ti nejbáječnější ilustrátoři a na produkty je tisknou digitálně v malé tiskárně v Krkonoších. Plenky a osušky mají 100+1 využití – od přebalování, zavinování, utírání dětské pusinky, kojení, jako prostěradlo, přikrývka, až po stínění kočárku. Skvěle poslouží i jako osuška nebo bryndáček, při kojení i plavání miminek. Jsou nedílnou součástí výbavičky pro každého novorozence nebo rovněž stylovým dárkem. Jsou přesně jako ty plenky, které se marně snažíte vypátrat ve skříni u vaší babičky, protože jste na ně slyšeli jen samou chválu. Jsou pevné, dobře drží a díky kvalitnímu digitálnímu tisku se neseperou. Všechny produkty mamapocket mají certifikát, který zaručuje zdravotní nezávadnost pro děti do tří let.

⬆ ⬆ ⬆ Látkovou plenku Pan vlk ilustrovala Jitka Zajíčková. Zkrášlí vám každý den, i ten nejslavnostnější, kdy s miminkem a plenkou vyrazíte na fotografování na památku, poprvé k prarodičům nebo jen tak pro radost. Bavlněná plenka s digitálním potiskem má rozměr 80 x 80 cm. Obdržíte ji zabalenou v hedvábném papíře, abyste si její krásu vychutnali ještě dřív, než ji budete se svým miminkem s oblibou používat. Má dokonalé řemeslné zpracování, jemná, přesto pevná látka - plenkovina, kterou všichni dobře znáte.

⬆ ⬆ ⬆ Dětské body v nejvyšší bio kvalitě má velmi pohodlný klasický střih, který se na miminko skvěle obléká. Zapínání dole ja na klasické a praktické patentky. Digitální potisk je stálobarevný a vysoce odolný. Body je vyrobeno z certifikované 100% biobavlny, zajistí tedy vašemu miminku tu nejvyšší kvalitu a pohodlí.

⬆ ⬆ ⬆ Látkovou osušku Medvídek ilustrovala Pavlína Králová. Bavlněná osuška s digitálním potiskem má rozměr 90 x 100 cm. Využijete jí nejen pro každodenním koupání, jako podložku, dečku, prostěradlo či zavinovačku. Skvělá je také k fotografování!

⬆ ⬆ ⬆ Bavlněné designové plenky si můžete vybrat s ilustracemi zvířátek...

⬆ ⬆ ⬆ s nápisy...

⬆ ⬆ ⬆ nebo pohádkové...

⬆ ⬆ ⬆ či pořídit celý komplet (plenku, osušku a body) se stejným motivem.

Netřeba se ani obávat, že takto krásně ilustrované produkty vyžadují vaši zvláštní péči. Osušky, plenky i body jsou potištěny digitálním tiskem, který je certifikován pro děti do 3 let. Díky jeho stálobarevnosti můžete plenky prát pořád dokola. Doporučujeme je prát na 30 °C a můžete je dát i do sušičky na šetrný program či žehlit z rubu. 

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.