2STVORY

18—19/5/2024 | Výstaviště Praha, Holešovice

Značka 2STVORY je spojenie tradície a moderného dizajnu. Precízna žakárová technika tkania, ktorá vznikla v roku 1795 vo Francúzsku, kvalitné prírodné priadze a náš autorský dizajn, to je základ pre všetky textilné doplnky, ktoré u nás nájdete. Utierky, kuchynské rukavice, chňapky, prestierania, obrúsky i behúne, tiež obliečky na vankúše a i.. Žakár nám učaroval práve preto, lebo nám umožňuje látky navrhnúť "od nitky" a tak vieme zabezpečiť ich vysokú kvalitu. Pre našu tvorbu vyberáme len prírodné priadze ako sú ľan, bambus a bavlna, ktoré sú farbené v certifikovanej českej farbiarni. Sme lokálnou značkou. Spolupracujeme so slovenskou chránenou dielňou Dom Svitania Jakubov a so šikovnými slovenskými stolármi.

https://www.2stvory.sk

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.