Aesta

14—15/9/2024 | Výstaviště Praha, Holešovice

Aesta je malá česká značka stvořená pro krásné a voňavé bydlení. Vlajkovou lodí značky jsou totiž sójové svíčky, které odlívám do praktických a znovu použitelných sklenic. Vymyslet kombinaci vůní, vyladit k dokonalosti, spojit s přírodním sójovým voskem, odlít, polepit a poslat do nového "doma" je proces, který mě nesmírně baví. Difuzéry a interiérové spreje na sebe nenechaly dlouho čekat a staly se tak oblíbenými variantami svíček. Věřím, že věci, kterými se obklopujeme, mají vliv na to, jak se cítíme. Miluji jednoduchost, minimalismus a inspiraci čerpám z přírody. A to jak v životě, tak v interiéru. Přírodní materiály a minimalistický vzhled je to, co mají mé výrobky společné.

https://www.aesta.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.