Agnes

27—28/7/2024 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Vyrábíme výhradně přírodní pálenky nejvyšší kvality, vytříbené chuti a vyváženého aroma bez průmyslově vyráběného lihu a umělých přísad. Naše farma se zabývá produkcí kvalitního medu, dále vytváříme včelí oddělky, jak pro vlastní potřebu, tak na prodej. V současnosti máme kolem 500 včelstev. Nově otevřený pivovar Bohdaneč nabízí svým hostům kvalitní pivo z těch nejlepších surovin. Vyrábíme také pršut a podobné fermentované sušené pochutiny. Pro výrobu pršutu využíváme i maso z Mangalic z vlastního chovu na Farmě Ostrov. Při moštování používáme tradiční postupy a kvalitní suroviny. Nepřidáváme žádné chemické konzervanty, mošt nepřislazujeme ani nedořeďujeme vodou. Vždy pijete 100% přírodní ovocné a ovocno-zeleninové mošty, vyrobené pouze z čerstvého ovoce a zeleniny. Zkrátka to, co z daného ovoce vyteče, když ho zmáčknete.

https://www.agnes.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.