Bad Boys Burgers&Grill

11—12/3/2023 | Výstaviště Praha, Holešovice

Bad Boys Burgers&Grill jsou čistě rodinným podnikem z Moravy, nevlastní kamennou restauraci a také se tím kluci neživí. Dělají to, protože je to baví a chtějí lidem dovézt to nej jídlo z čerstvých českých lokálních surovin od českých farmářů. Do Prahy dovezou 3 jejich nejlepší burgery, které slaví úspěchy po celé ČR v rámci různých festivalů jídla. Pro zákazníky jich připravili již desetitisíce a další se hrnou do Prahy :-) V posledních třech letech se v rámci Burger festivalů v celé ČR umisťovali na stupních vítězů mezi nejlepšími burgermakery z celé ČR. Kdo ochutná, už nechce jiný :-)

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.