Bakaeva swimwear

29—30/7/2023 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Bakaewa swimwear jsou netradičně designované jednodílné a dvoudílné plavky, často v barevně sladěném setu s plážovým přehozem. Každý model je autorsky navržený a pečlivě zpracovaný. Každé plavky jsou také "na vlastní kůži" odzkoušené, abych měla jistotu, že tvar a také barvy drží, jak mají a švy správně pruží a zároveň nikde netlačí a jsou příjemné. Využívám vlastní technologii švů, které "neškrtí" a jsou skryté pod podšívkou.  Modely  zhotovuji v základních velikostech, ale samozřejmostí je tailor-made, protože každá žena je jiná a touží se cítit krásně a příjemně. Pracuji i se specifickými požadavky jako například plavky uzpůsobené pro ženy po rakovině prsu. Letní vodu a slunce milujeme všechny!

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.