30—31/3/2019 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Ručně a s láskou vyrábíme z kvalitních přírodních surovin mýdla, která si zamilujete. Základní řada mýdel není ničím dobarvovaná a obsahuje navíc pouze sušené drcené plody či květy a přírodní esenciální oleje podle typu mýdla. Protože mýdla vyrábíme metodou zastudena, obsahují všechny výživové složky z původních surovin, které tak mohou pozitivně působit na vaši pokožku. Všechna mýdla mají veškeré potřebné certifikáty a atesty hygienické nezávadnosti, které vydává Státní zdravotní ústav v Praze. Na naši přírodu myslíme i při balení mýdel. Ať už si naše mýdla sami odnesete nebo si je necháte poslat, nedostanete s nimi ani kousek plastu. Všechny naše obaly jsou recyklovatelné nebo už rovnou recyklované. Věříme, že si z naší nabídky vyberete to správné mýdlo, které padne přesně do vašich rukou.

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.