Debbie and Vilma

27—28/7/2024 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Sme mladá slovenská značka pre psíkov Debbie and Vilma. Produkty si sami vyrábame na Slovensku. Zameriavame sa na kožené obojky, popruhy a vôdzky. Pracujeme hlavne s kožou a špeciálnymi vodeodolnými materiálmi. V ponuke máme taktiež vlastnú prírodnú kozmetiku pre psíkov bez sulfátov, parabénov a farbív. V ponuke máme pelechy, oblečenie pre psov a doplnky ako sú šatky, deky a mnoho iných. Ponuku sme rozšírili už aj pre milovníkov psov. Celý náš brand sme pomenovali po našich 2 adoptovaných psíkoch Debbie a Vilme, ktoré sme si zobrali z útulku. Sú tvárami celej značky a máme ich zobrazené aj v našom logu.

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.