GREEN SMILE

11—12/3/2023 | Výstaviště Praha, Holešovice

GREEN SMILE je značka, pod kterou se skrývá krásný příběh sociálního podnikání. Michaela: Myšlenka založení sociálního podniku se mi zrodila v hlavě koncem roku 2018, když jsem v Cieszyně pracovala jako dobrovolník na festivalu. Moje tehdejší kolegyně Martinka, která má velmi vážný handicap, mi byla jednou z největších inspirací. Vytvořením chráněné dílny si plním sny. Není to jen o nezávislosti v práci, ale také o snaze přispět k laskavějšího a zmysluplnejšiemu světu :)) V našem podniku se věnujeme šití produktů do domácnosti, které pomáhají lidem, aby používali méně platů a jednorázových obalů. Mezi nejoblíbenější produkty patří speciální rolovací kapsa na chleba a rolovací kapsy na svačinu. Všechny produkty, které u nás najdete, jsou šité s radostí a dobrou náladou, protože u nás se pracuje nejen rukama, ale i srdcem.

https://www.green-smile.cz

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.