Hot Contents Leather

27—28/7/2024 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Podtrhni svou jedinečnost unikátními koženými doplňky Hot Contents Leather. Na výběr máme originální pásky, korzety a harnessy, které krásně padnou na vaše letní šaty, košile či blejzry a zvýrazní váš každodenní outfit. Letošní novinkou jsou tzv. body belt bags - taštičky, které jsou připnuté na pásky a dají se nosit na spoustu způsobů. Přijďte si je vyzkoušet! Naše produkty jsou vyráběny ručně bez použití jakýchkoli šicích či řezacích strojů. Snažíme se využít každičký kousek kůže, aby nic nepřišlo nazmar. Všechy naše výrobky jsou originál, pečlivě navrženy a vyrobeny s láskou a úctou k řemeslu.

https://www.hotcontentsleather.com

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.