Nodilemma by Iva Archmanová

27—28/7/2024 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Jsme lokální značka z Polabí, která se zabívá sportovně elegantní módou v městském stylu. Hlavou, která hýbe NoDilema jsem já Iva Archmanová. Vytvářím pro Vás střihy, které jak samotné říkáte "dokonale padnou" téměř každému a to proto, že mou inspirací jsou zákaznice a jejich potřeby k oblékání, které s nimi ráda sdílím. Jedná se o nadčasové kousky oblečení s originálními prvky, které jsou ušité z kvalitních převážně Italských materiálů. A rozhodně Vám nebudou ležet v šatníku. Navíc se v poslední době zaměřuji na ženy (jako já), které mají potíže s citlivou atopickou pokožkou a jsou limitované materiály a přesto se chtějí šmrncovně oblékat. Je nás s tím trápením mnoho a bohužel díky použití umělých vlákem nemůžeme některé oblečení obléknout, přestože se nám kousek líbí. Proto jsme NOVĚ vytvořili kolekci pro ATOPIKY, kterou budeme dále rozšiřovat. Snažíme se, aby se žena v našem oblečení cítila vždy jiště, seběvědomě a pohodlně...zkrátka byla #VzdySvá.

https://www.nodilemma.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.