KHAKU

27—28/7/2024 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Značku KHAKU vedu já – Alexandra Kopúnek, původem z Bratislavy, žijící a tvořící v Brně. Pod mými rukami se netvoří pouze kimona, ale především i jejich atmosféra. Snažím se vytvořit tak unikátní kousky, které byste si oblékli do snu, pohodlné pro všechny dobrodružství, ale zároveň, aby jste byly dokonalou hlavní postavou. Moje inspirace pochází z mojí dětské éry, kdy jsem do nekonečna sledovala staré Československé pohádky, jako „Sůl nad zlato“, „Popelka“, „Princezna se zlatou hvězdou na čele“ apod. a vždy mě štvalo, že jsem v obchodě nikdy nenašla tak krásné šaty, jako měli princezny z těchto pohádek. Dnes se snažím využít svoje „dospělácké“ schopnosti, abych mohla vyrobit „šaty s vlečkou, stříbrem vyšívané“ a dali se nosit v běžný i vzácný den.

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.