Košilela

10—11/12/2022 | Výstaviště Praha, Holešovice

Nejněžnější a ultralokální nadílka! Bílá, bílá, sněhobílá, ale také květinové a barevné novinky, nadýchané svetry a poslední 100% české mašestráky! Klasické bílé košile oživíme zámeckým květinovým vzorem a hřejivými ručně pletenými topy, kulichy, kardigany z ušlechtilého hedvábí, vlny a lnu nebo žerzejovými šaty a roláky. Sladkobolnou třešínkou letošní kolekce jsou manšestrové halenky a kalhoty z poslední 100% české tkalcovny a barvírny manšestru. Šijeme šaty a košile pro kapsulové a nadčasové šatníky a nezapomínáme na naše kořeny - perleťové knoflíčky, historická krajka, jemný batist, kepr, popelín. A pro muže máme letos nové, tajemně šedé, košile... Naší myšlenkou je "nasvítit" odkaz české textilní tradice a probudit k ní úctu, tak jako se s úctou čtou pohádky a otvírají starobylé truhly prababiček. Třpytivé a láskyplné svátky!

www.kosilela.cz

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.