La Formula

9—10/12/2023 | Výstaviště Praha, Holešovice

Inspirovaná uměním aromaterapie a jedinečnou schopností vůní ovlivňovat pocity a emoce, vytvořila jsem LA FORMULA – značku vynikajících vůní, které odhalí Vaši smyslnost, sexualitu a pečují o Váš vnitřní oheň. Věřím, že aromata mohou zlepšit každodenní život. Ponoří Vás do vzpomínek, uklidní, uvolní nebo naplní energií. Proto se v La Formula tvoří vůně, které můžete použít jako nástroj sebepoznání a péče o sebe. Základem všech výrobků značky je vonná kompozice neboli vonná formule (ital. la formula). Při její tvorbě se každá složka pečlivě vybírá tak, aby ve Vás vůně vyvolávala určitou emoci. Všechny produkty, včetně aromat, vyrábím ručně a používám pouze prvotřídní ingredience – vysoce kvalitní esenciální a aromatické oleje. Díky tomu kompozice LA FORMULA skutečně příznivě ovlivňují Vaši pohodu a emoční stav.

https://www.laformula.eu

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.