Lyopotraviny

27—28/7/2024 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Lyopotraviny jsou malá rodinná firma z Hněvkova u Zábřeha na Moravě. Ruční výrobou a zpracováním lokálních surovin již od roku 2018 vyrábíme mrazem sušené potraviny, které si v roce 2019 zasloužily certifikát JESENÍKY originální produkt a v roce 2024 získaly naše lyofilizované jahody ocenění Výrobek Olomouckého kraje. Naše filozofie se nemění ani po letech zkušeností, kdy zůstáváme věrní lokálním pěstitelům a výrobcům a jejich poctivým výpěstkům a výrobkům. Respektujeme cenu vstupních surovin a snažíme se tak podporovat poctivou práci a existenci malých podnikatelů v Česku. Nejen kvalitní vstupní suroviny jsou naším know-how, ale i specifické postupy při lyofilizaci, při které zachováváme RAW kvalitu, nás dlouhodobě udržují na nejvyšší úrovni, mezi firmami specializující se na tento způsob úpravy potravin. Naším mottem je: "Sušíme potraviny mrazem, zbavujeme je vody, nikoli však živin a vitamínů." Užijte si naše produkty vždy v plné zralosti a chuti. Z podhůří Jeseníků Vás zdraví Leňa a Luba Bláhovi

https://Www.lyopotraviny.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.