Moje velas

9—10/12/2023 | Výstaviště Praha, Holešovice

Přírodní, ručně vyráběné svíčky v českém skle, čajovky, klasické svíce do svícnů i dekorací, tyčinkové difuzéry, bubbles, náhradní náplně do svíček a difuzérů, interiérové spreje a různé doplňky, to vše jsou Moje velas. Z vůní do našich výrobků pro Vás vybíráme hlavně koření, bylinky, ovoce, dřevo a květiny. Dopřát si naše svíčky mohou i ti z Vás kdo vůně nemají rádi, s řadou Olor free si vyberete. Snažíme se při výrobě myslet hlavně ekologicky a co nejvíce v souladu s přírodou. Zároveň rádi podporujeme ostatní české výrobce, proto nakupujeme skleničky v české sklárně a krabičky z recyklovaného papíru u českého výrobce. Každý náš výrobek je originální kousek ručně vyrobený v Praze. Přejeme vám krásné chvíle v jejich společnosti! Romana & Tomas

https://www.mojevelas.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.