SPOLU label

16—17/3/2024 | Výstaviště Praha, Holešovice

SPOLU label je lokální značka z Havířova. Tvoří pohodlí, které ti bude slušet, nejčastěji ze lnu a organické bavlny. Neplýtvá látkami a podporuje další tvůrce ve sdílené prodejně. Šicí dílna plní přání ostatním a šije na zakázku jedinečné svatební šaty i lněné zástěry. Zrodila se pod rukama kamarádek Veroniky Konečné a Veroniky Wisiorkové v Havířově v roce 2020 a sídlí tam dodnes. Inspiruje se životem a opravdovými ženami. Nejvíce si přeje nastavovat ženám zrcadlo toho, jak krásné, schopné, sebevědomé jsou a můžou být, bez ohledu na výšku, váhu nebo věk. Záleží jí na pohodlí, slušivosti a udržitelnosti. Pokud je to možné, vybírá látky od českých dodavatelů nejdále však z Evropy. Favoritem je len, organická bavlna GOTS, tencel a recyklovaný ECONYL. Neplýtvá odpadem a snaží se šít tak, aby zbylo co nejméně látky. Česká výroba. Každý kousek je v nabídce jen omezený čas. To co u nás koupíš dnes, tady za měsíc nemusí být. SPOLU LABEL JE SVÁ, PŘÁTELSKÁ, VESELÁ A TVOJE.

https://www.spolulabel.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.