Ta ANNA bags

27—28/7/2024 | náměstí Václava Havla, Praha 1

Jmenuji se Anna a stojím za značkou Ta ANNA bags. Jak název napovídá, najdete u mě tašky, batohy, kabelky, taštičky. Každý kousek, který vytvářím je příběh. Spojuje krásné látky, pečlivou řemeslnou práci a můj nekonečný zápal pro design. Látky pro vás vyhledávám po Evropě. V hlavní roli vystupuje bavlna. Ať už plátno, kepr, voskovaná bavlna, nebo heavy washed canvas. Vedlejší, ale důležitou, roli u mě hraje pravá kůže. Kabelky z ní vydrží dlouho a čas jim přidává na kráse a zajímavosti. Velké barevné batohy doplňuji čalounickou koženkou, což oceníte díky nižší ceně. Mým cílem je, abyste se cítily sebevědomě, jedinečně s mými batohy na zádech nebo s kabelkou v ruce a aby se vám vstávalo skvěle, protože to první, co uvidíte v koupelně je ta nejroztomilejší kosmetická taštička na světe.

https://www.taannabags.com

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.