Tausig

9—10/12/2023 | Výstaviště Praha, Holešovice

Vyzkoušejte, jak pohodlná může být kvalitní ponožka, která neškrtí a perfektně sedí na noze. A na ponožky, jsme odborníci. Pleteme jich málo, ale zato si dáváme záležet a tvrdíme, že takové jako jsou ty naše jinde nanajdete. Z jádrové příze Coregarn (97% bavlna), Modalu, Merina a nově také tradiční delší ponožky, které můžete ohrnout nebo nařasit z ovčí a angorské vlny Vyberte si takové provedení, které splní vaše přání a zároveň dobře poslouží v každé situaci. Při výrobě se zaměřujeme na detaily, pleteme především z bavlny a vlny. Naše ponožky jsou hustě pletené, mají volné lemy, ploché švy a jsou z certifikovaných materiálů a hlavně neskutečně POHODLNÉ!

https://www.tausig.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.