wixx

9—10/12/2023 | Výstaviště Praha, Holešovice

Miluji svobodu, chuť i krásu květeny, moudrost stromů, zvířenu, ale i vůni pastelek a papíru. Život si nedokážu představit bez cinkání jehlic, háčku, šicího stroje či kolovratu, stejně jako bez rodiny. Bylinkařím, hledám stará moudra i „čaruju“ a přesto je mi blízký minimalismus, funkcionalismus a industra. To vše se ve mně mísí v osobitý styl jednoduchosti a funkčnosti se smyslem pro detail té poslední tečky. Ženy od nepaměti „spřádaly“ do vláken své myšlenky a ty zhmotňovaly do výrobků. Tak tady mě máte, jsem žena a ráda zhmotňuji své bytí, tedy spřádám, šiji, háčkuji co na srdci mám. Bytové a módní doplňky, dekorace, hračky pro děti i čtyřnožce. Přírodní materiály jsou mou přirozenou podmínkou. Zcela mě uchvátila jutová lana a jejich kombinace s přírodní kůží. Jinak tvořím i z českého lnu s vetkanými zkušenostmi našich předků a vlastnoručně spřádaného mohéru a vlny. Největší motivací je pro mě zákazník a má vlastní touha po navrácení soběstačnosti a řemesel do naší krásné země. Můj plán je tvořit stále v radosti a opravdovosti. Markét Weiniger, těší mě ...

https://www.wixx.cz

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.