Plus size stánek na Dyzajn marketu Jaro

Plus size stánek na Dyzajn marketu Jaro
25/02/2024

Na jarním Dyzajn marketu Jaro bude 16. a 17. března poprvé plus size stánek, ve kterém bude k vyzkoušení přes 200 modelů od velikosti 44 a větších od 21 lokálních návrhářů. Oblečení bude na stánku k vyzkoušení a vy se pak s daným dyzajnérem samy domluvíte na detailech nebo si samozřejmě rovnou svůj vysněný model odnesete domů. 

Často jsme od našich návštěvnic slyšeli, že je téměř nemožné najít lokální oblečení, pokud nespadají do klasických velikostí S - L. Proto jsme se zamysleli nad tím, jaký je stav plus size nabídky u našich dyzajnérů. Realita je, že s většími velikostmi jsou stále potíže. Mnoho značek vyrábí plus size kousky pouze na zakázku, někteří je sice mají, ale jen v omezeném množství a často tak, že se v jejich nabídce téměř ztrácejí.

A právě proto jsme se spojili s 21 značkami, jejichž plus size nabídku si budete moct prohlédnout a vyzkoušet v klidu pod jednou "střechou." Každá žena si zaslouží mít možnost pořídit si jedinečný kousek od místních tvůrců, ve kterém se bude citít vyjímečně a sebevědomě. Podívejte se na značky, které se do našeho projektu zapojili a pokud vás plus size stánek zaujal, stavte se přesvědčit na vlastní kůži, že Dyzajn market myslí na všechny ženy.
 

Anna Janská

eh sisters

TATE wear

EMky

RIVICA

Bambulich

Fraise

Appre

Grazia

Na další značky, jejichž modely najdete v plus size stánku se můžete podívat tady BomBamBino, DaVysočina, Merino.live, Extravagart, Katy Marty, Estampada, KUDLA, BEST:TIME, Biošatník, Muhehe, Evelin Chic, Simply Fit, ale úplně nejlepší bude, když si přijdete vše prohlédnou, vyzkoušet a třeba nakonec i koupit 16. a 17. března na jarní Dyzajn market na Výstaviště v Praze Holešovicích.