Podzimní dobroty

Podzimní dobroty
04/10/2023

Croissant či cro-burger?

Poprvé se zúčastní pražská pekárna Defidu, jejíž fotku vidíte hned v úvodu a která peče křupavé croissanty, vymazlené dorty, lahodné čokoládové eclairy nebo třeba i proslulé cro-burgery. Že nevíte, co to je? Stavte se ochutnat. 

Ráj nejen pro vegany

Veganský catering Green leaves splní jakékoli mlsné přání, od dortíků po hlavní jídla. Vše dokonale chuťově vyladěné a navíc oku ladící tak, že podlehne i zapřísáhlý nevegan. Přesvěďčte se sami.

Gastronomie Umožňující Lidem Existovat

To jsou GULE FOOD TRUCK! Sociální podnik, který vytváří pracovní příležitosti pro osoby se zdravotním znevýhodněním a jehož hlavním produktem jsou vymazlené tvarohové minikoblížsky s různými variantami polev a posypů. Přijďte si pochutnat a podpořit dobrou věc.

Chutě orientu

Zpestřete si podzimní dny poctivým tuniským street foodem. Ochutnejte tradiční sendviče v arabském pita chlebu s jehněčími klobáskami, kuřecí shawarmu a domácí falafel či bezlepkový falafel bowl s hummusem. 

Sladký zážitek

Poprvé na Dyzajn marketu ochutnáme i malé holandské lívanečky "poffertjes" u značky Minie's lívanečky. Připravované s originální kombinací chutí a surovin a podáváme ještě teplé přímo z grilu. Kdo ochutná, tak na ně hned tak nezapomene. 

Argentina v Praze

Ručně vyráběné tradiční empanády od značky La Paisanita jsou ideální variantou tradičního rychlého občerstvení. Suroviny na výrobu těchto taštiček pochází z českých rodinných farem a na výběr je vždy několik druhů náplní, které uspokojí chutě každého gurmána. 

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.