Uhoupejte se do pohody

Uhoupejte se do pohody
16/11/2023

Kdo za vaší značkou stojí a kdy vznikla?


Jmenuji se Petra Holá a Hojdavak jsem založila v roce 2012 po narození mého syna.

Jak vznikla myšlenka založit značku Hojdavak a co vás inspirovalo k výrobě houpacích vaků?


Byla to vlastní zkušenost s komplikacemi při uspávání miminka a následně potřeba zabavení dětí v prostředí bytu aktivní hrou. Nakonec vlastní touha zažívat relax v houpacím vaku na vlastní kůži.

Co dělá houpací vaky značky Hojdavak jedinečnými ve srovnání s jinými výrobci na trhu?

Máme nejširší nabídku houpacích vaků od miminka po dospělé, různé velikostní, barevné varianty, u největšího do 140 kg variantu do bytu i impregnovanou variantu na zahradu. Naše vaky mají originální střih i konstrukci, jsou šité ve dvou chráněných dílnách i celková výroba probíhá v ČR.

Čím houpací vaky miminkům a dětem prospívají, proč by rodiče měli vak svým dětem pořídit?


Houpání je přirozený pohyb, který je pro náš organismus prospěšný. Uvolňuje svalové napětí, zklidňuje, navozuje pocit bezpečí a klidu, zlepšuje náladu. Díky tomu miminka rychle zaspí bez nutnosti houpání v náruči nebo skákání na gymnastickémmíči. Rodiče tak ušetří své síly a mají na sebe více času. Děti houpání milují, dokáží této aktivitě věnovat hodiny, a přitom vymýšlet různé kreativní hry.

Hojdavak je vhodný i pro dospělé, jaké benefity přináší jim?


Dospělým přináší houpání ve spojení s originálním střihem vaku blažený odpočinek, úlevu a mentální restart. Jde o velice příjemný pocit, který si zamiluje každý.

Konzultovali jste výrobu Hojdavaku s odborníky, aby přinášel zmíněné benefity pro děti idospělé? 


Na našich stránkách si zákazníci mohou přečíst názory odborníků, v rámci poradny spolupracujeme s fyzioterapeutkou paní Mgr. Kmeťovou. Benefity houpání pozná každý sám na sobě.

Který z vašich produktů je bestseller a proč?


Bestseller je stále kolébka Hojdavak Baby, kterou vyrábíme nejdéle hned od začátku založení značky ve dvou velikostech. Její pomoc často rodiče hodnotí jako nejlepší investici, kterou v prvním roce svého miminka udělali.

Jaké jsou vaše plány do budoucna, můžeme se těšit na nějaké nové produkty?
 

Stále vymýšlíme nové produkt. Poslední novinkou je krásný dřevěný stojan pro kolébku Hojdavak Baby, který je prostorově nenáročný a přenositelný, vyrobený od českého mistra truhláře.

Na Dyzajn marketu vás uvidíme v zimě poprvé, proč jste se rozhodli přihlásit a co od účasti očekáváte?
 

Dříve jsme se účastnili prodejních akcí, které se soustředily spíš na dětské zboží. Po přidání Hojdavaku Maxi a Maximus pro dospělé se otevřela možnost využít i trh vašeho charakteru. Velice si vážíme možnosti prezentovat naše Hojdavaky na Dyzajn marketu, který vnímáme jako vysoce profesionální akci tohoto druhu v ČR. Těšíme se, že oslovíme nové zákazníky a potkáme i ty, kteří již naše Hojdavaky znají.

Díky značce Hojdavak už není houpání jen výsadou dětí. Přijďte si  9. a 10. prosince vyzkoušet pocit, který houpání v těchto vacích přináší na vlastní kůži. Těšíme se na vás na posledním Dyzajn marketu tohoto roku.

 

Dyzajn newsletter

Do you like to go to Dyzajn market shopping, eating or simply enjoying the unique atmosphere? Don't want to miss the next one? Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date, place of the event and news that awaits you, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.