Za jídlem na podzimní Dyzajn market

Za jídlem na podzimní Dyzajn market
02/10/2022

Součástí každého Dyzajn marketu je i malý food festival. Na milovníky dobrého jídla čeká na podzimní edici pestrá ochutnávka toho nejlepšího z české food scény. Chybět nebudou sladké dobroty, výběrová káva, poctivé masové, ale vegetariánské a veganské pochoutky. Na své si přijdou i milovníci řemeslného piva, domácích limonád i alkoholických drinků. K dispozici je vám rozlehlá food zóně, kde si můžete v klidu posedět a vychutnat si všechny ty gastronomické skvosty. 

Jestli pro vás den začíná i končí kávou, tak na Dyzajn marketu vás čeká jen ta nejlepší výběrová. 

V čase oběda můžete vybírat z široké škály chutí. Je libo asijské Dim sum knedlíčky, bohatě plněnou tortilu, pořádný burger, tuniský street food, domácí klobásky nebo třeba pravý libanonský falafel? Zkrátka nepřijdou ani vegetári a vegani. Většina stánků má v nabídce i různé varianty pokrmů právě pro ně.

Sladká tečka nesmí chybět! Ochutnejte francouzské macronky, české vdolky, španělské churros, low carb dezerty a mnoho dalších laskomin, co doplní energii na další várku nákupů.

A nezapomínáme ani na pitný režim. Posilněte se řemeslným pivem, domácí limonádou nebo se zahřejte míchaným drinkem od zkušených barmanů. 

 

Dyzajn newsletter

 

Do you like Dyzajn market and don't want to miss the next one? We have a place for you! Two weeks before the event, we will be happy to send you a reminder with the date and place of the event, just fill in your e-mail address.

 

Don't worry, your email address is safe with us. Want to know more? You can find our personal data processing conditions here.