Online kurzy

Naučte se prodávat na internetu

Jste dyzajnér nebo malá značka a máte pocit, že vám to s internetovým prodejem a prezentací moc nejde? Přihlaste se na naše online kurzy:

  • na 6 kurzech se naučíte pracovat se sociálními sítěmi a prezentací produktů tak, aby to vaší značce přineslo co největší viditelnost, návštěvnost a prodejní úspěchy
  • kurzy povedou zkušené lektorky Jana Skalkova a Tina Benetinová s bohatými zkušenostmi v oboru sociálních sítí a marketingu
  • ceny kurzů jsou minimální
  • kapacita každého kurzu je 12 osob, abyste měli dostatek prostoru se ptát a dostat odpovědi
  • kurzy jsou připravené na míru pro dyzajnéry a lokální značky

Jak zdokonalit svůj Instagram
Po kurzu si budete moct říct: "Umím to s Instagramem skoro jako profík."
Termín: 22. 4. 2021, od 13:00 hod. Cena: 1500 Kč
 
Reklamy na sítích jako cenný prodejní nástroj
Po kurzu si budete moct říct: "Nastavuji si reklamu na sítích od A do Z a rozumím tomu, jak propojit e-shop a sítě."
Termín: 29. 4. 2021, od 13:00 hod. Cena: 1700 Kč
 

Pár slov o lektorkách
Tina brázdí vody marketingu přes 9 let. Z toho se víc než 7 let jako freelancer věnuje práci s Facebookem a Instagramem. Specializuje se na hudebně-eventové projekty, ovšem má za sebou spolupráci se známými značkami v celé škále businessů. Jejím Instagram školením prošlo přes 500 jednotlivců a firem a pro insta-rady si k ní chodíme i my z Dyzajn marketu. Tina ráda a hojně podporuje české a slovenské tvůrce, a to zejména v oblasti kosmetické péče či bytových doplňků. Zároveň si doma pěstuje svou #urbanjungle s pokojovkami od lokálních dodavatelů.

Janču už přes 5 let fascinuje svět sociálních sítí v Česku i zahraničí. Pomáhá e-shopům i službám získat na Facebooku a Instagramu zákazníky. Říká se o ní, že je srdcařka, která dokáže propojovat emoce s daty. Má radost, když pomáhá lokálním značkám a tvůrcům urvat si svůj kus trhu.

 

Využijte lockdown smysluplně!

Nabídka všech kurzů