Bazar & swap

Jaký Dyzajn má tvoje pomoc?

Dominantou obou zimních Dyzajn marketů bude pomoc těm, kteří to potřebují nejvíce.

Dyzajn bazar & swap
Vyměňte své oblečení, kabelky, tašky a batohy od českých a slovenských autorů, které vám dosloužily nebo vám již nesedí, ale jsou stále ve skvělém stavu za jiné.
Nebo si z dyzajnových kousků z druhé ruky vyberte cokoliv, co by se vám líbilo. Svým nákupem přispějete celou částkou neziskové organizaci QUIP, která pomáhá lidem s různými druhy postižení naplňovat jejich práva, mít možnost svobodně rozhodovat o svém životě. Svou osvětovou činností mění náhled institucí i celé společnosti na život lidí s postižením. „Naše motivace vychází z přesvědčení, že každý člověk umí vyjádřit svá přání, umí si vybírat z existujících a hypotetických možností a oceňuje, když je jeho názor respektován,“ vysvětluje fundraiserka organizace Xénia Paličková Křížová.

V pátek 29. 11. od 10.00 do 17.00 a oba dyzajnové víkendy 30. 11.-1. 12. na náměstí Václava Havla a 14.-15.12. na Výstaviště Praha v Holešovicích vždy od 10.00 do 19.00 můžete přinést oblečení, kabelky, tašky a batohy od našich dyzajnérů, které vám již dosloužily. Kousky mohou být používané, ale čisté a ve velmi dobrém stavu. To, co přinesete posoudíme, ihned naceníme a vy dostanete žetony, které poté rovnou můžete využít ke swapování. 
Pokud nic ke swapování nepřinesete, nevadí, můžete si kousky z druhé ruky i nakoupit.

Pokud nám i přesto něco zbyde, vše odevzdáme second handu Přestupní stanice, který vrací do pracovního života lidi bez domova.

Pro více informací se přidejte k naší Facebookové události.

 

Překvap sám sebe
Máte rádi překvapení? Vyberte si během prvního zimního Dyzajn marketu 30. 11. a 1. 12. na náměstí Václava Havla jeden z dyzajnových tematických balíčků s dárky od našich tvůrců. Překvapíte sebe či své blízké a zároveň podpoříte neziskovou organizaci QUIP, která pomáhá lidem s různými druhy postižení naplňovat jejich práva, mít možnost svobodně rozhodovat o svém životě.
Dyzajnové balíčky s překvapením seženete na INFO stanu (černý stan za pódiem).

 

Opuštěný hrneček
Během druhého zimního Dyzajn marketu 14.-15. 12. na Výstavišti Praha v Holešovicích si budete moct na INFO stanu (černý stan před Lapidáriem) zakoupit dyzajnový termohrnek a přispět tak na provoz psího útulku Voříškov.