Dyzajn market Prázdniny
27.—28. 7. 2024
10.00—18.00
náměstí Václava Havla, Praha 1

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější víkendová událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte. Jde o výběrovou prodejní výstavu, kde se navíc dobře najíte a napijete u vyhlášených streetfoodových stánků.

Dyzajn market se koná několikrát do roka na Výstavišti v Praze Holešovicích, nebo na piazzettě Národního divadla. Vstup je zdarma a bez bariér.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 14 let

Každé edice se obvykle účastní přes 200 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajn newsletter pro návštěvníky

Chodíte rádi na Dyzajn market nakupovat, kochat se, jíst nebo si zkrátka užívat neopakovatelnou atmosféru? Nechcete propásnout další edici? Stačí vyplnit svou e-mailovou adresu a my vám dva týdny předem zašleme připomínku s datem, místem konání a novinkami, co vás čekají. 

Dyzajnéři

 • ePiPí - Prodejna radostí

  ePiPí je české ilustrované (nejen) papírnictví založené v roce 2017 v Praze Adélou a Jakubem Výtiskovými. ePiPí vzniklo jako nápad, jak ukázat světu, že na maličkostech záleží a že papír není mrtvý. Zpočátku jsme naše akvarelové ilustrace tiskli na papírenské produkty a textil, později jsme naši nabídku radostí rozšířili také o dárkové zboží a hry z papíru. Motivy, které zdobí naše produkty jsou naše autorské a jsou plné přírodních motivů a zvířat. Část našich produktů vyrábíme přímo u nás v ePiPí, další část (hlavně ta papírenská) vzniká ve spolupráci s českými tiskárnami. Na tvorbě našich ilustrací, kolekcí a designů se podílí celý náš tým, o nápady tím pádem není nouze! :-) Ilustrace pro Vás maluje a kreslí Adéla. Nejčastěji jsou malované akvarelem nebo kvašovými barvami a pastelkami. Následnou grafickou úpravu, finální kompozice a tisková data tvoří Kuba. Z některých našich ilustrací vzniknou rovnou celé kolekce a z jiných třeba jen pár originálních kousků. Všechny naše radosti jsou tvořené s láskou a radostí. Věříme, že Vás naše tvorba osloví a uděláte si nákupem u nás radost! :-)

 • LesLien

  Šperky LesLien jsou tak jemné, že o nich ani nevíte. Když je nemáte, něco Vám chybí. Jsou jemné, ale i přesto zaujmou. Jsou návykové, jsou Vaší součástí. Užívejte si je, noste je, nešetřete si je... Protože ta správná příležitost je právě teď!

 • Yummigos

  Jsme čerstvě tříčlenná rodinka, kterou spojuje láska k životu, skvělému jídlu a zdravému tělu. Naše produkty tvoříme s láskou v rámci společného projektu Yummigos, skrz který ukazujeme lidem, že jídlo není jen palivo, ale obrovský dar, který může náš život dělat radostnějším, barevnějším, zdravějším i lahodnějším v každém dni. Naše produkty stavíme na funkčních principech moderních přístupů ke zdraví, zakládáme si na pestrosti a vyváženosti, každá ingredience má v produktu své čestné místo. Všechny naše dobroty jsou bez lepku i laktózy, nenajdeš v nich žádné náhražky či umělé přísady. Snadno s nimi budeš v kuchyni kouzlit a už nemusíš dělat kompromis mezi zdravým jídlem a skvělou chutí!

 • PANI-KA

  PANI-KA is a label created by a young polish designer Kamila Dziezyc. Launched in 2012 it has already gained a wide recognition within the industry in her home country. Kamila has perfected her craft at The Academy of Fine Arts in Lodz, Poland, where she has gained a degree in Jewellery Design. Her graduate collection was showcased in one of the most prestigious boutiques in the country – Yes Gallery. PANI-KA is distinctive, bold, minimalist and unrestricted in its forms all at the same time. It pushes the boundaries of traditional jewellery design and explores the potential of the relationship between the body and jewellery forms – the way they can influence, stimulate and complement each other. The only limit is your imagination!

 • LissWood

  Jsme tvůrci květinových a lesních ručně dělaných obrazů, které nám vznikají pod rukama v plzeňské dílně. 🌸 Láska k tvoření přírodních dekorací na zeď vznikla naší láskou k přírodě a ke květinám. Obraz vyrábíme celý od začátku ručně, tedy od rámu přes lisování květin a následnou kompletaci obrazů. Přivítejte i vy kousek přírody na vaší zdi a přeneste si přírodu k vám domů. 🤍 ------------------ We are creators of flower and forest hand-made pictures, which are created under our hands in a workshop in Pilsen. 🌸 The love for creating natural wall decorations arose from our love for nature and flowers. We produce the entire painting by hand from the beginning, i.e. from the frame to the pressing of the flowers and the subsequent completion of the pictures. Welcome a piece of nature on your wall and bring nature into your home. 🤍

 • DODA homewear

  Zpříjemněte si čas strávený doma o něco víc. Buďte DOma DÁmou.

Další dyzajnéři

Blog

Dyzajnové prázdniny
09/07/2024

Dyzajnové prázdniny

Na Dyzajn marketu Prázdniny, který se tentokrát bude konat 27. a 28. července na piazzettě Národního divadla, představíme mnoho nových a originálních značek. Nenechte si ujít příležitost prohlédnout si, vyzkoušet a zakoupit kvalitní výrobky od lokálních tvůrců, kteří svou práci dělají poctivě, s láskou a za férových podmínek. Udělejte si čas a přijďte podpořit nováčky i oblíbené stálice.

...
Májoví nováčci
28/04/2024

Májoví nováčci

Na Dyzajn marketu Máj bude 18. a 19. května, mezi téměř 200 tvůrci, i několik značek, které se zúčastní úplně poprvé. Abychom vás naladili, představíme vám zde pár z nich. Ale nejlépe uděláte, když si všechny přijdete prohlédnou naživo na Výstaviště v Praze, Holešovicích. Těšit se můžete na tvůrce autorské módy, bytových doplňků, šperků, přírodní kosmetiky a mnoha dalších lokálních skvostů.

...