Dyzajn market Prázdniny
1—2/8/2020
10.00—19.00
Výstaviště Praha, Holešovice

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte.

Vstup je zdarma a bez bariér. Součástí je hudební program i doprovodné tvůrčí aktivity a divadla pro děti.

Pokaždé se děje něco nového a originálního.
Jednotlivé edice jsou zaměřeny na různá témata, kterými jsou módní přehlídky, workshopy pro dospělé, výstava obrazů, hudební festival 
či charitativně nápomocné projekty.

Podporuje autorskou tvorbu již 10 let

Každé edice se obvykle účastní přes 180 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajnéři

 • Ponio

  PONIO - to je vegánska kozmetika, s mottom "menej plastov - viac prírody". Uprednostňujeme zero-waste balenia a balenia bez plastových obalov, lokálne a ekologické a udržateľné suroviny. Tvoríme šampúchy® (tuhé šampóny), deodoranty, prírodné mydlá, kondiconéry, masážne kocky a iné voňavé vecičky. Naše výrobky preto neobsahujú žiadne minerálne oleje, syntetické vône ani silikóny. Ručne robené, vlastné receptúry, poctivo pripravované, určené na umývanie, natieranie, ošetrovanie a rozmaznávanie.

 • Fraise

  Váš dobrý pocit začíná u Fraise.

 • FUNKY DOG

  FUNKY DOG je stylová značka, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny naše produkty jsou vyráběné v České republice s ohledem na životní prostředí, zvířata i lidi. Všechny textilní výrobky jsou vyrobené v chráněné dílně. Používáme převážně přírodní materiály jako je bavlna, len a Piňatex - rostlinná alternativa kůže z vláken ananasových listů. Z cen jednotlivých produktů darujeme od 10% do 30% útulkům a organizacím, které se věnují záchraně zvířat. Již jsme přerozdělili přes 1 670 000 Kč. FUNKY DOG is a brand of handmade & conscious fashion for dogs that helps animals and people in need. All products are vegan made of unique pineapple leaf fibre, cotton and linen. Handmade in Czechia. From every product sold we donate 10% - 30% of the sales price dog shelters, up to date we have donated over 62 000 €.

 • Anna Janská

  Pomáhám ženám nebát se překračovat hranice

Další dyzajnéři

Blog

Krizové vouchery vděčnosti
19/03/2020

Krizové vouchery vděčnosti

Pro naše dyzajnéry je teď velmi těžké období. Věříme, že společně dokážeme pomoci tak, aby naše oblíbené lokální značky nepadly! Chcete-li některou značku podpořit, zde najdete seznam těch, které vydali krizové vouchery vděčnosti. Stačí kliknout.

...
Dyzajn muže
06/12/2019

Dyzajn muže

Proč na Dyzajn market chodí Jakub Grán a pár tipů pro pány, kteří si myslí, že na takové akci pro ně není nic zajímavého. Čtení zabere 2 minuty a ještě se můžete pokochat krásnými fotkami...

...