Dyzajn market Jaro
12—13/3/2022
10.00—18.00
Výstaviště Praha, Holešovice

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější víkendová událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte. Jde o výběrovou prodejní výstavu, kde se navíc dobře najíte a napijete u vyhlášených streetfoodových stánků.

Dyzajn market se koná několikrát do roka na Výstavišti v Praze Holešovicích nebo na Piazzetě Národního divadla. Vstup je zdarma a bez bariér.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 10 let

Každé edice se obvykle účastní přes 180 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajnéři

 • Anna Janská

  Pomáhám ženám nebát se překračovat hranice

 • Vivien Mihalish

  Vivien Mihalish je móda pre urban princezné a každodenné víly, teda pre štýlové ženy milujúce feminínne strihy s dekoratívnymi prvkami, z prírodných materiálov so zaujímavými dezénmi v špecifickom kolorite. Každý kúsok je originálny, nadčasový, aby definoval štýl nositeľky a milovala ho celý život. Je v súlade s princípmi slow fashion. V tvorbe uplatňuje ucpykláciu, najmä tvorbu z deadstockovej metráže alebo vintage materiálov.

 • Rodinný pivovar Zichovec

  Jsme rodinný řemeslný pivovar, sídlící v Lounech. Ročně vaříme zhruba 60 druhů různých piv. Za naší 9ti letou historii jsme se stali špičkou na české scéně craftového piva. Akcentujeme originalitu, kvalitu a udržitelnou produkci. We are a family craft brewery based in Louny. We brew about 60 types of different beers a year. In our 9-year history, we have become a leader in the Czech craft beer scene. We emphasize originality, quality, and sustainable production.

 • Čongrády

  Paštiky, pomazánky a konzervované masové výrobky značky Čongrády vycházejí z rodinné receptury, kterou vytvořil dědeček - Štefan Čongrády. Několikaleté zkušenosti z vesnických zabijaček mu umožnily vyrábět domácí paštiky, pomazánky a masové konzervy s vyváženou chutí a hlavně ze skutečného masa. My jsme navázali na jeho zkušenosti a již 9 let přinášíme na stoly našich zákazníků výrobky pouze z přírodních ingrediencí. U nás byste zbytečně hledali syntetické konzervanty a aditíva. Věříme v poctivost řemesla a pečlivě si vybíráme dodavatele, abychom měli záruku, že jsou všechna masa českého původu. Bez obav můžete dopřát to nejlepší i svým dětem. Ani celiaci nepřijdou zkrátka. A v neposlední řade je pro nás moc důležitý samotný chuťový zážitek, balení a prezentace výrobků. V nabídce máme 14 produktů rozdělených do 4 rad KLASIK, RETRO, GURMÁN a PREMIUM. V roce 2020 naše tradiční játrová paštika oslnila svým lahodným složením i samotné porotce ve Velké Británii a získala významné ocenění v podobě jedné hvězdy GREAT TASTE 2020. Letos k ní přibylo další prestižní ocenění značka KLASA, to si zaslouží jenom ty nejpoctivější a nejkvalitnější výrobky. Značka KLASA je udělována ministrem zemědělství již od roku 2003. A nejen Játrová paštika se pyšní oceněním značky KLASA, ale další naše skvělé produkty. Z Retro řady Vepřové maso ve vlastní šťávě a z prémiové řady Kachní paštika s uzenými kachními prsy. Logo KLASA umístěné na obalech výrobků pomáhá zákazníkům v orientaci při jejich nákupu. Díky pečlivému předvýběru tak mají zákazníci jistotu, že vybrali správně.

 • Peelo

  SK: Peelo je slovenský obal na potraviny z včelieho vosku, ktorý udrží potraviny dlhšie čerstvé a dokáže hravo nahradiť plastovú fóliu v každej domácnosti. Je ideálny na zabalenie ovocia, zeleniny, syrov, pečiva, skvelo sa prispôsobí akémukoľvek tvaru misky alebo nádoby, a preto je univerzálnym parťákom v kuchyni, ale aj na cestách. Vyrábame ho v našej malej dielni v Bratislave z lokálnych surovín a certifikovanej OEKO-TEX® | STANDARD 100 bavlny. Peelo doma uvítajú nielen všetci milovníci varenia, ktorí chcú udržať potraviny čerstvé a čo najviac znížiť množstvo vyhodeného jedla z dôvodu nesprávneho skladovania, ale aj všetci tí, ktorí chcú urobiť malý krok k čistejšej planéte bez jednorazových plastov. ENG: Peelo is a brand of beeswax wraps, an eco friendly and reusable alternative to plastic food wrap. It’s great for packing veggies and fruits, cheese, bread and pastries, it perfectly adapts to any shape of food or a container, which makes it versatile to use in the kitchen or on the road. Peelo is made from local materials, certified OEKO-TEX® | STANDARD 100 cotton and is handcrafted in our small workshop in Bratislava.

Další dyzajnéři

Blog

Cesta k vlastní ideální vůni
30/11/2021

Cesta k vlastní ideální vůni

Olga a Borys stojí za značkou Perfumed Prague. Vyrábějí svíčky, bytové difuzéry a vonné vosky. Spolu s autory můžete přijít i vy vytvářet svou ideální vůni. A nemusíte se bát, že vám to nepůjde, budete vedeni a výsledek vám bude vonět a rozhodně stát za to!

...
Odvážný papírový příběh
07/06/2021

Odvážný papírový příběh

Adéla Schovancová stojící za značkou Papírníci si svůj papírový sen plní už několik let. Odkud pramení její láska ke knihařskému řemeslu? Jakou nejzvláštnější zakázku vyráběla? A jak koronavirová doba pozitivně ovlivnila její podnikání a život?

...