Dyzajn market Jaro
16.—17. 3. 2024
10.00—18.00
Výstaviště Praha, Holešovice

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější víkendová událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte. Jde o výběrovou prodejní výstavu, kde se navíc dobře najíte a napijete u vyhlášených streetfoodových stánků.

Dyzajn market se koná několikrát do roka na Výstavišti v Praze Holešovicích, nebo na Piazzettě Národního divadla. Vstup je zdarma a bez bariér.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 13 let

Každé edice se obvykle účastní přes 200 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajn newsletter

Chodíte rádi na Dyzajn market a nechcete přijít o ten příští? Držíme Vám místo!
Dva týdny před akcí Vám rádi zašleme připomínku s datem a místem konání, stačí vyplnit e-mailovou adresu.

Dyzajnéři

 • POOKRAJ

  Pookraj představuje tvorbu malého keramického studia z Prostějova. Soustředí se především na tvorbu porcelánového šperku a drobného interiérového designu.

 • Keramika Koller

  Vyrábím autorský užitkový porcelán a kameninu. Keramiku točím na hrnčířském kruhu, pálím na přímém ohni v peci na dřevo, nebo v elektrické peci. Výrobky jsou určeny pro koncového zákazníka, nebo pro gastroprovoz, kde si získaly velkou oblibu pro svou osobitost, schopnost podpořit vizuální stránku stolování a odolnost v provozu.

 • FUNKY DOG

  Pomáhat zvířatům v nouzi je naším poselstvím. Využívat ekologické a etické materiály je naší podmínkou. Dávat práci místním lidem je naší volbou. Přinášet originální a designové produkty je naší radostí. ~ Katka & Mr. Cuddlo ~ FUNKY DOG je česko-slovenská značka ručně vyráběné a uvědomělé módy pro psy a jejich rodiny, která pomáhá zvířatům v nouzi. Všechny produkty jsou veganské, ekologické a nadčasové, vyrobené z materiálů jako je Piñatex, konopí, len, bavlna. Výrobu zadáváme do chráněných dílen, maminkám s malými dětmi a rodinným dílničkám s tradicí. Logo ve tvaru motýlku je také hlavním symbolem podpory, každý pejsek či kočička s FUNKY DOG věcičkami ukazuje, že pomáhá kamarádům v útulcích.

 • 2STVORY

  V našej ponuke nájdete textilné bytové doplnky z našich autorských dizajnových látok, ktoré si sami navrhujeme od nitky. Originálne sú tým, že sú tkané z prírodných priadzí žakárovou technikou, takže dizajn je vtkaný, nie potlačený na látku. Nájdete u nás ľanovo-bavlnené i bambusovo-bavlnené kuchynské utierky, rukavice, chňapky, behúne, obliečky i prestierania vo vzore Makovičky, Šípky, Záhrada, či Vtáčiky. Pri šití spolupracujeme s chránenou dielňou Dom Svitania.

 • DaVysočina

  Jsme česká značka oblečení, které navrhujeme a šijeme v Posázaví, v naší dílně s více než 20 letou tradicí v Havlíčkově Brodě. Navrhujeme jednoduché, variabilní a nadčasové kousky pro dámy i pány, které zapadnou do téměř každého šatníku a krásně se kombinují. Materiály vybíráme většinou přímo od českých výrobců, případně od evropských dodavatelů a lpíme na jejich certifikaci. Vždy se ohlížíme na životní prostředí, a to jak při výběru materiálů tak i při samotné výrobě. Prioritou je pro nás kvalita odvedené práce a spokojenost našich zákazníků.

 • Biorythme

  Biorythme, to jsou nejen voňavé výrobky, které budou zdobit vaši koupelnu nebo noční stolek, ale především funkční kosmetika, která splní to, co slíbí. Naše deodoranty jsou mezi milovníky přírodní péče již téměř legendární. Důvod? 0 % diskutabilních složek a 100% účinnost. Biorythme ale není jen o respektu k našemu podpaží - stovky pozitivních recenzí máme i na další produkty: odličovač, balzámy na rty nebo pleťové krémy. Přijďte přivonět ke kouzlům, které umí příroda vytvořit!

Další dyzajnéři

Blog

Plus size stánek na jarním Dyzajnu
25/02/2024

Plus size stánek na jarním Dyzajnu

Jarní Dyzajn market, který se bude konat 16. a 17. března není pouze o nákupech autorských produktů, ale i o vytváření společného prostoru pro všechny ženy bez ohledu na to, jakou velikost oblékají. Nedostatek plus size modelů od lokálních tvůrců byl u nás dlouho diskutovaným tématem, a tak jsme se rozhodli situaci změnit.

...
Všechno je jednou poprvé
21/02/2024

Všechno je jednou poprvé

Na Dyzajn marketu Jaro přivítáme 16. a 17. března mnoho nových, originálních značek. Nenechte si ujít příležitost pokochat se, vyzkoušet a třeba i nakoupit nějaký kvalitní kousek od lokálních tvůrců. Udělejte si čas a přijďte nováčky podpořit na Výstaviště v Praze, Holešovicích.

...