Dyzajn market Léto
19—20/6/2021
10.00—18.00
Výstaviště Praha, Holešovice

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte.

Vstup je zdarma a bez bariér. Součástí je hudební program i doprovodné tvůrčí aktivity a divadla pro děti.

Pokaždé se děje něco nového a originálního.
Jednotlivé edice jsou zaměřeny na různá témata, kterými jsou módní přehlídky, workshopy pro dospělé, výstava obrazů, hudební festival 
či charitativně nápomocné projekty.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 10 let

Každé edice se obvykle účastní přes 180 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajnéři

 • Terra Ceramics Prague

  Terra Ceramics Prague is the result of my long-lasting passion for ceramics. My bright and cozy atelier is located in the beautiful district of Prague 2. I love simplicity and it inspires me everyday to create objects that are both functional and unique. In my studio, I like to explore the endless possibilities of the clay and in my pieces you will always find a touch of Mediterranean roots through warm yet strong designs. Graphic lines, gold or wobbly shapes are a few examples of my signature pieces. I create my pots on the potter’s wheel or by hand and glazes are carefully chosen to reveal each piece’s unique personality.

 • Clair Oils

  Značka Clair Oils hledá nové možnosti ve světě jedinečných vůní.

 • Pěstebna

  Pěstebna - nově vznikající organická/vertikální/městská farma v Praze. Vycházíme z filosofie zero-waste a snižování dopadů na životní prostředí. Pěstujeme za kontrolovaných podmínek, bez pesticidů, pomocí aeroponických systémů. Automatizace procesů a udržování ideálního mikroklimatu nám umožňuje pěstovat produkty nejvyšší kvality určené pro vás a vaši rodinu. ENG: Organic, vertical farm in the middle of Prague. Our key principles are zero-waste philosophy and reduction of environmental footprint. Thanks to aeroponic systems and automated approach to farming without the use of pesticides, we harvest high-quality microgreens for you and your family.

 • Steeblo

  Jednorázovému plastu již odzvonilo. Nyní je na řadě doba bezodpadová. Jak nejlépe začít u sebe než výměnou plastového brčka za to skleněné, které je ekologické a lze ho používat stále dokola? Naše znovupoužitelná skleněná brčka Steeblo jsou vyrobená v České republice z odolného borosilikátového skla nejvyšší jakosti. Nejen, že jsou 100% recyklovatelná, také zanechávají minimální ekologickou stopu a hlavně skvěle vypadají. Brčka jsou k dispozici v různých délkách a průměrech, tak aby si každý vybral to SVOJE JEDINÉ. Naše skleněná ekologická brčka si můžete zakoupit samostatně, ve zvýhodněných setech nebo ve stylových pouzdrech - z látky, dřeva i korku. Nyní nabízíme i kovová brčka, pytlíky na ovoce, dřevěné misky, obědové krabičky nebo znovupoužitelné ručně vyráběné dřevěné příbory samostatně i v piknikových setech. Naše znovupoužitelná brčka a příbory neznečišťují životní prostředí, pomáhají želvám a vydrží Vám na věky. Design glass straws made in the Czech Republic are not only 100% recyclable but they also look stylish in your drink. Our ecological straws are made of the Czech borosilicate glass of the highest quality. They are available in more variants of various lengths and diameters. Everyone can choose one that suits him the best. The drinking straws are offered separately, in the sets and in the cool travel cases - made of cork, fabric or wood. Forget about plastic straws. Reusable glass straws don´t pollute the environment. They help to protect sea turtles and you can use them again and again.. Now we also offer metal straws, reusable bags, wooden bowls, foodboxes and reusable wooden cutlery individually and in sets.

 • Anna Janská

  Pomáhám ženám nebát se překračovat hranice

 • Zahrada v misce

  Měníme panelákovou šeď na městskou džungli.

Další dyzajnéři

Blog

Odvážný papírový příběh
07/06/2021

Odvážný papírový příběh

Adéla Schovancová stojící za značkou Papírníci si svůj papírový sen plní už několik let. Odkud pramení její láska ke knihařskému řemeslu? Jakou nejzvláštnější zakázku vyráběla? A jak koronavirová doba pozitivně ovlivnila její podnikání a život?

...
Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět
05/04/2021

Boty z obnovitelných materiálů dobývají svět

Wildling Shoes je mladá značka barefootové obuvi z Německa. Část našeho týmu nosí už pouze barefootové boty a jsme rádi, že bude zase o kousek větší výběr. Už se nemůžeme dočkat, až je uvidíme na Dyzajn marketu naživo. Posláním značky ale není jen vyrábět zdravou a pohodlnou obuv. O jejich strhujících vizích se dočtete v rozhovoru se zakladatelkou Annou Yonou.

...