Dyzajn market Winter
8—9/12/2018
& 15—16/12/2018
10.00—19.00
Vaclav Havel Square, Prague 1

What is Dyzajn market?

The biggest and the most visited event in Bohemia where you can both see and buy original artwork and design pieces.

Entry is free and the site is accessible. A music programme is always part of the event, as well as creative activities and theatre shows for children.

Something new and original happens every time. Each edition has its own theme, like fashion shows, workshops for our grown-up visitors, exhibitions, music festivals or charity projects.

FB Event

We support creative work for 8 years already

We bring more than 180 designers

6 weekends in a year

Designers

 • SocksInBox

  Iva Neumanová, zakladatelka a návrhářka ponožek SocksInBox připravuje každým rokem dvě kolekce, které jsou vyráběny v limitovaném počtu. Po doprodání už stejné ponožky nikdy neseženete, protože se jejich výroba neopakuje. Ponožky jsou od samého začátku baleny po třech párech v krabičce a to z nich dělá nejen praktický ale i pěkný dárek.

 • Slippsy

  Slippsy je Česko-Slovenská značka barevných unisexových designových pantoflí, jejímž záměrem je dodat tak běžnému a mnohdy nudnému porduktu jako jsou pantofle jiný rozměr. Hravost, barevnost a pocit pohodlí to jsou pojmy, které nejlépe vystihují pantofle Slippsy. V minulém roce k pantoflům přibily taky pohodlné trenýrky a letos tyto sety doplní skvělé barevné ponožky.

 • LUCKAVO.CZ

  LUCKAVO.CZ je ručně vyráběný porcelán s příběhem. V portfoliu značky najdete stylové retro porcelánové nádobí, ale také elegantní vázy a hrnky, které nikde jinde nekoupíte. Letos nově přibudou luxusní porcelánové náušnice a manžetové knoflíky. Autorka značky, Lucie Tomis, si zakládá na jednoduchosti a praktičnosti každého kusu, zároveň však v každém z nich zanechává příběh, pro který daný produkt vznikal. Přijďte si tyto příběhy vyslechnout osobně.

 • Carambol

  Závěsný minimalismus do interiéru, inspirovaný finskými vánočními ozdobami. Mosazná dekorace doplněná o magické tillandsie pro designové fajnšmekry se srdcem zahradníka.

 • sidumilu

  Ahoj. Voláme sa sidumilu. Sme zo Slovenska. Z dediny. Bývame na Orave (Novoť). Je nás 6 + 2 kólie. Sme kreatívni a tak trošku aj zruční. Bývame pri lese a preto príroda a prírodniny nám nie sú vôbec cudzie. Milujeme jednoduchosť a minimalizmus asi na všetky možné spôsoby. Stretnúť si nás mohol na Vianoce, keď si si vyberal smrekové vianočné ozdoby alebo si o nás počul v lete a máš teraz na sebe niečo z ľanu alebo ho práve obliekaš svojmu dieťatku kým ono drží v ruke nášho zajačika. A možno si o nás ešte nikdy nepočul. Preto ti chceme ukázať, že máme svojský vkus a možno širší záber, no chceme Ti ho priblížiť a nevieš možno sa Ti zapáči tiež. ;) sidumilu.

 • BLAHO

  S porcelánem BLAHO chutná život lépe.

Show all

Blog

„U českých zákaznic je hodně oblíbený motiv potetovaného námořníka.“
13/12/2018

„U českých zákaznic je hodně oblíbený motiv potetovaného námořníka.“

Ilustrátor Adrián Macho obdaroval na Vánoce své blízké dárky vlastní výroby. Měly úspěch, a tak oslovil ke spolupráci svého dlouholetého kamaráda, podnikatele Marcela Melichera. Spojili své schopnosti a vytvořili snovou značku Mellow. Obrovský zájem o polštáře plné snů je překvapil, sklad se vyprázdnil mnohem rychleji, než čekali. Z desítek prodaných produktů se staly tisíce, a tak po roce od spuštění značky chtějí měkkost a hebkost vyslat do světa: Hello, Mellow!

...
„Chci, aby věci, které člověk denně používá, byly krásné.“
05/12/2018

„Chci, aby věci, které člověk denně používá, byly krásné.“

Designérka a autorka značky BLAHO Blanka Hovorková není holka z porcelánu, byť jí osud českých porcelánek není lhostejný. Miluje jednoduchost, minimalismus a porcelán. Rozbuší se jí srdce vždy, když o něm slyší nebo ve výloze zahlédne produkty z tohoto sofistikovaného materiálu, který má v Česku dlouhou tradici. Její hrnek najdete ve sbírce Umělecko průmyslového muzea a koupit si její „nádobí“, jak své výrobky sama pojmenovává, můžete také v Dyzajnoffu v Ostrovní ulici v Praze nebo na zimních Dyzajn marketech 8.–9. a 15.–16. 12. na náměstí Václava Havla v Praze.

...