Dyzajn market Prázdniny
27.—28. 7. 2024
10.00—18.00
náměstí Václava Havla, Praha 1

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější víkendová událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte. Jde o výběrovou prodejní výstavu, kde se navíc dobře najíte a napijete u vyhlášených streetfoodových stánků.

Dyzajn market se koná několikrát do roka na Výstavišti v Praze Holešovicích, nebo na piazzettě Národního divadla. Vstup je zdarma a bez bariér.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 14 let

Každé edice se obvykle účastní přes 200 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajn newsletter pro návštěvníky

Chodíte rádi na Dyzajn market nakupovat, kochat se, jíst nebo si zkrátka užívat neopakovatelnou atmosféru? Nechcete propásnout další edici? Stačí vyplnit svou e-mailovou adresu a my vám dva týdny předem zašleme připomínku s datem, místem konání a novinkami, co vás čekají. 

Dyzajnéři

 • Bux Bax

  Navrhuji a osobně šiji stylové ledvinky, městské batohy a taškobatohy, které se dají snadno proměnit na praktickou tašku a mohou se zavěsit na kočárek. Na aktuální kolekci ledvinek používám české deadstockové autorské materiály, které najdete i jako podšívku v batozích. Snažím se využít materiály, které by nebyly jinak zpracovány. Moji tvorbu charakterizuje minimalistické pojetí a stažená barevnost hodící se k většině outfitů.

 • Yummigos

  Jsme čerstvě tříčlenná rodinka, kterou spojuje láska k životu, skvělému jídlu a zdravému tělu. Naše produkty tvoříme s láskou v rámci společného projektu Yummigos, skrz který ukazujeme lidem, že jídlo není jen palivo, ale obrovský dar, který může náš život dělat radostnějším, barevnějším, zdravějším i lahodnějším v každém dni. Naše produkty stavíme na funkčních principech moderních přístupů ke zdraví, zakládáme si na pestrosti a vyváženosti, každá ingredience má v produktu své čestné místo. Všechny naše dobroty jsou bez lepku i laktózy, nenajdeš v nich žádné náhražky či umělé přísady. Snadno s nimi budeš v kuchyni kouzlit a už nemusíš dělat kompromis mezi zdravým jídlem a skvělou chutí!

 • GRAN

  Gran je malá, ale velmi živá značka. Zajímavé a limitované edice šperků, vaz a dekorativního nádobí pro vás budou skutečným objevem. Gran je rozhodne jedinečná a neopakovatelný, protože všechny vyrobky jsou ručně vyráběný s láskou a fantazií. Není to vždy správné, když lide rikaji "je to keramika". Ne - je to mnohem lepsi! Je to porcelán! Gran dokazuje, že z porcelánu se dá nejen jist a pit, ale můžeme ho nosit a obdivovat.

 • PANI-KA

  PANI-KA is a label created by a young polish designer Kamila Dziezyc. Launched in 2012 it has already gained a wide recognition within the industry in her home country. Kamila has perfected her craft at The Academy of Fine Arts in Lodz, Poland, where she has gained a degree in Jewellery Design. Her graduate collection was showcased in one of the most prestigious boutiques in the country – Yes Gallery. PANI-KA is distinctive, bold, minimalist and unrestricted in its forms all at the same time. It pushes the boundaries of traditional jewellery design and explores the potential of the relationship between the body and jewellery forms – the way they can influence, stimulate and complement each other. The only limit is your imagination!

 • Piccola Italia

  Italský Street Food

 • LesLien

  Šperky LesLien jsou tak jemné, že o nich ani nevíte. Když je nemáte, něco Vám chybí. Jsou jemné, ale i přesto zaujmou. Jsou návykové, jsou Vaší součástí. Užívejte si je, noste je, nešetřete si je... Protože ta správná příležitost je právě teď!

Další dyzajnéři

Blog

Dyzajnové prázdniny
09/07/2024

Dyzajnové prázdniny

Na Dyzajn marketu Prázdniny, který se tentokrát bude konat 27. a 28. července na piazzettě Národního divadla, představíme mnoho nových a originálních značek. Nenechte si ujít příležitost prohlédnout si, vyzkoušet a zakoupit kvalitní výrobky od lokálních tvůrců, kteří svou práci dělají poctivě, s láskou a za férových podmínek. Udělejte si čas a přijďte podpořit nováčky i oblíbené stálice.

...
Májoví nováčci
28/04/2024

Májoví nováčci

Na Dyzajn marketu Máj bude 18. a 19. května, mezi téměř 200 tvůrci, i několik značek, které se zúčastní úplně poprvé. Abychom vás naladili, představíme vám zde pár z nich. Ale nejlépe uděláte, když si všechny přijdete prohlédnou naživo na Výstaviště v Praze, Holešovicích. Těšit se můžete na tvůrce autorské módy, bytových doplňků, šperků, přírodní kosmetiky a mnoha dalších lokálních skvostů.

...

Dyzajn newsletter

Chodíte rádi na Dyzajn market nakupovat, kochat se, jíst nebo si zkrátka užívat neopakovatelnou atmosféru? Nechcete propásnout další edici? Stačí vyplnit svou e-mailovou adresu a my vám dva týdny předem zašleme připomínku s datem, místem konání a novinkami, co vás čekají. 

Nebojte, vaše e-mailová adresa je u nás v bezpečí.
Chcete vědět víc? Naše podmínky zpracování osobních údajů najdete zde.