Dyzajn market Zima
9.—10. 12. 2023
10.00—18.00
Výstaviště Praha, Holešovice

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější víkendová událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte. Jde o výběrovou prodejní výstavu, kde se navíc dobře najíte a napijete u vyhlášených streetfoodových stánků.

Dyzajn market se koná několikrát do roka na Výstavišti v Praze Holešovicích nebo na Piazzettě Národního divadla. Vstup je zdarma a bez bariér.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 12 let

Každé edice se obvykle účastní přes 180 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajn newsletter

Chodíte rádi na Dyzajn market a nechcete přijít o ten příští? Držíme Vám místo!
Dva týdny před akcí Vám rádi zašleme připomínku s datem a místem konání, stačí vyplnit e-mailovou adresu.

Dyzajnéři

 • MYSTIC WOOD

  MYSTIC WOOD tvoří ručně dělaná luxusní pera z českých i exotických dřevi. Pera balíme do ručně dělaných dubových krabiček.

 • Lubor Baum

  Autorský šperk

 • Lebo Mädveď

  Lebo Mädveď vytvára dizajnové hry so vzdelávacím charakterom. Vymýšlame, navrhujeme a vytvárame hry z MDF dosiek, čo je vlastne zlisovaný drevený odpadový materiál. Do týchto dosiek gravírujeme a laserujeme, z čoho vznikne napríklad puzzle mapy Európy, či celého sveta zložené z krajín, Česko z okresov, regiónov alebo krajov. Veríme, že učenie hrou je kľúčom k dlhotrvajúcim vedomostiam. Našim cieľom je teda poskytnúť príležitosti pre vzdelávanie, pomáhať ľuďom rozvíjať vedomosti, schopnosti a porozumenie netradičnou, hravou formou.

 • helehlína keramika

  V jesenické dílně pro Vás vyrábím minimalistickou keramiku. Na každém mém výrobku je podpis ruční výroby, každý je trochu jinačí, jedinečný, svůj ~ tak jako jsme my všichni ~ ♥

 • NABU Sandwich

  Fresh sendviče a autentické pokrmy plné orientálních chutí inspirované kuchyní Magrebu.

 • Darinčino mýdlo

  Pod značkou Darinčino mýdlo nejen ožívá můj uskutečněný sen, ale také vzniká široká škála láskyplně vytvořených produktů – od pevných mýdel přes bohatá tělová másla až po péči o vlasy a pleť. Každý výrobek nese v sobě nejen svou zamýšlenou funkci, ale také záplavu smyslových zážitků. Při každém krůčku klade značka důraz na osobní přístup, použití těch nejkvalitnějších ingrediencí, precizní zpracování, praktičnost a ohleduplnost k životnímu prostředí. Ekologická odpovědnost je jedním z jejích hlavních pilířů. Proces vytváření dokonalé péče o pleť se pro mě stal nejen životním naplněním, ale také hlubokým smyslem. Tento pocit smysluplnosti mě provází stále – každým seříznutím mýdla, každým promícháním krému a každým vytvářením nových receptur.

Další dyzajnéři

Blog

Setkáme se poprvé
19/11/2023

Setkáme se poprvé

Na zimním Dyzajn marketu se 9. a 10. prosince objeví spousta značek, které tu budou prezentovat svůj um úplně poprvé. Přijďte jejich odvahu podpořit a stavte se u jejich stánku pozdravit, omrknout a třeba i nakoupit nějaký ten lokální produkt. My vám přinášíme jen drobnou ukázku toho, s jakou krásnou tvorbou se můžete druhý adventní víkend na Výstavišti v Praze, Holešovicích potkat.

...
Objevte lásku k houpání
16/11/2023

Objevte lásku k houpání

Poprvé se zimního Dyzajn marketu 9. a 10. prosince zúčastní Hojdavak. Značka, která nabízí krásné a funkční houpací vaky pro děti i dospělé, vyrobené od začátku až do konce v České republice. Jakmile se v Hojdavaku uvelebíte, okamžitě se dostaví radost, uklidnění a pochopení, proč (nejen) děti tento tělu přirozený pohyb tak zbožňují.

...