Dyzajn market Podzim
21—22/9/2019
10.00—19.00
náměstí Václava Havla, Praha 1

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte.

Vstup je zdarma a bez bariér. Součástí je hudební program i doprovodné tvůrčí aktivity a divadla pro děti.

Pokaždé se děje něco nového a originálního.
Jednotlivé edice jsou zaměřeny na různá témata, kterými jsou módní přehlídky, workshopy pro dospělé, výstava obrazů, hudební festival 
či charitativně nápomocné projekty.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 8 let

Každé edice se účastní přes 180 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajnéři

 • Fraise

  Váš dobrý pocit začíná u Fraise.

 • Onlyli

  Malé kolekce oblečení pro děti z biobavlny, softshellu a teplákovin, na výrobě spolupracujeme s chráněnou dílnou. Všechny modely vznikají z kvalitních materiálů s atesty pro děti do 3 let. Naší prioritou je precizní ruční zpracování od prvního do posledního stehu a individuální přístup ke každému dětskému zákazníkovi. Small collections of clothes for children from organic cotton, softshell and tracksuits, we cooperate with the protected workshop on production. All models come from quality materials with attestations for children under 3 years. Our priority is precision manual processing from first to last stitch and individual approach to every child customer.

 • Kreslíkárna

  Pexesa * Puclesa * Omalovánky * Pohledy * Pohádkové karty To je všechno naše doména. Lenka vymýšlí, kreslí, maluje a produkuje, Bára počítá, vyřizuje objednávky a papírování. A obě to děláme s nadšením!

 • IZISTEP to Natural Living

  IZISTEP to Natural Living je neúnavný hledač z rovnováhy, laskavosti a harmonie, které rezonují v přírodě. Respektováním a následováním přírodních rytmů chce dosáhnout regenerace a hluboké moudrosti pocházející z přírody a připojit se ke všemu v ručně vyráběné přírodní kosmetice IZISTEP. IZISTEP to Natural Living is a tireless seeker of a balance, benevolence and harmony which resonate in the Nature. By respecting and following natural rhytms it wants to reach a regeneration and deep wisdom sourced in Nature and to join everything in handmade natural cosmetic IZISTEP.

 • Ludmila Senky

  LudmilaSenky keramika a porcelán jsou vytvářeny pro zpříjemnění Vašeho každodenního života, typická je pro ně tvarová čistota, barevnost ovlivněná lesní přírodou a plastický povrch v různých podobách, který je příjemný na dotek.

 • Feber

  Sustainable Fashion Brand Made From Organic Fabrics Made In The Czech Republic

Další dyzajnéři

Blog

Šperk jako prostředek k vyjádření osobnosti
15/08/2019

Šperk jako prostředek k vyjádření osobnosti

Petra Zacpalová je talentovanou návrhářkou šperků, které tvoří pod vlastní značkou s názvem yo_soy. Není náhodou, že překlad těchto dvou španělských slov znamená „já jsem“, oděv totiž Petra vnímá jako důležitou součást osobnosti. Dotváří ji a podtrhuje. Čistá, minimalistická forma, která je pro její tvorbu signifikantní, dává vyniknout osobnosti nositelky i samotnému šperku.

...
„U českých zákaznic je hodně oblíbený motiv potetovaného námořníka.“
13/12/2018

„U českých zákaznic je hodně oblíbený motiv potetovaného námořníka.“

Ilustrátor Adrián Macho obdaroval na Vánoce své blízké dárky vlastní výroby. Měly úspěch, a tak oslovil ke spolupráci svého dlouholetého kamaráda, podnikatele Marcela Melichera. Spojili své schopnosti a vytvořili snovou značku Mellow. Obrovský zájem o polštáře plné snů je překvapil, sklad se vyprázdnil mnohem rychleji, než čekali. Z desítek prodaných produktů se staly tisíce, a tak po roce od spuštění značky chtějí měkkost a hebkost vyslat do světa: Hello, Mellow!

...