Dyzajn market Zima
30/11/2019—1/12/2019
10.00—19.00
náměstí Václava Havla, Praha 1

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte.

Vstup je zdarma a bez bariér. Součástí je hudební program i doprovodné tvůrčí aktivity a divadla pro děti.

Pokaždé se děje něco nového a originálního.
Jednotlivé edice jsou zaměřeny na různá témata, kterými jsou módní přehlídky, workshopy pro dospělé, výstava obrazů, hudební festival 
či charitativně nápomocné projekty.

FB Událost

Podporuje autorskou tvorbu již 8 let

Každé edice se účastní přes 180 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajnéři

 • ko-ra-le

  Originální české šperky propojující tradiční výrobu s inovativním a hravým designem. // Czech glass and wooden jewellery made from traditional materials in own original and playful designs.

 • Ondruškovic

  Přijďte si vybrat jako vždy z velkého množství barev, šíří, vzorů našich opasků a upravit jej na místě na Vaši míru. Pro Zimní Dyzajn jsme si připravili novinky... Jako každou zimu spousta peněženek různých velikostí a barev, protože jsou to vděčné dárky pro muže i ženy. A ti, kteří nemají rádi nepořádek nejen v káblech a dobíječkách, určitě uvítají třídiče a organizéry.

 • Moje Hygge

  MojeHygge.cz vzniklo díky dlouholetému přátelství a společné vášni pro dánský fenomén útulna čili hygge. Ručně vyrábíme přírodní vonné sójové svíčky, které jsou ohleduplné nejen k lidskému zdraví, ale také k přírodě. Navíc je možné využít jejich skleněný obal i po jejich dohoření. Dále vyrábíme textilní doplňky, jako jsou heboučké a hřejivé termofory.

 • Vobrousek

  CZ: VOBROUSEK je ideální variantou uchovávání potravin pro všechny, kteří chtějí omezit spotřebu plastu v domácnostech. Jedná se o bavlněný ubrousek napuštěný včelím voskem, jojobovým olejem a pryskyřicí. Výsledkem je přilnavá látka s podobnými vlastnostmi a využitím jako má plastová fólie. Oproti ní má však několik výhod. Není jednorázový. Díky optimální propustnosti vzduchu v něm potraviny vydrží dlouho čerstvé, aniž by začaly rychle plesnivět. To oceníte zejména při uskladnění pečiva. Je vyroben z přírodních certifikovaných materiálů. Má antibakteriální vlastnosti a redukuje zápach. Navíc je na něj hezký pohled a krásně voní. ENG: VOBROUSEK is an eco friendly alternative to food storage. Reusable food wrap, made from a mixture of cotton, beeswax, jojoba oil and tree resin. Nothing more, nothing less. Handcrafted in Prague.

 • POLAK

  Dvě holky z Brna, které rády užitkují netabulkové dřevo. Nejvíce u nás převažují šperky, ale baví nás i bytový design a doplňky k užitku. Na zimní Dyzajn připravujeme kolekci dřevěných prstenů a náramků. Chybět nebudou notesy a jiné drobnosti, ale také minilistické šperky, nové typy peněženek a vánočních ozdob a mnoho nových designů našich brožek.

 • Jana Krejčovská

  Bílý porcelán s černým autorským dekorem. Ručně malované kachle v kovových rámech.

Další dyzajnéři

Blog

"BLÁZEN DO DŘEVA" JE DOBRÁ DIAGNÓZA
15/10/2019

"BLÁZEN DO DŘEVA" JE DOBRÁ DIAGNÓZA

Když se zamilujete do dřeva a zjistíte, že vás i uživí, je to splněný sen. Značka "Dědova dílna“ navíc plní ještě další sen – přání dědy, aby jeho dílna žila dál, i když on už do ní může chodit jen jako návštěvník.

...
Jak se Olga stala imaginárním rodičem Dyzajn marketu...
20/09/2019

Jak se Olga stala imaginárním rodičem Dyzajn marketu...

Jak se ze skoro psycholožky stala skladníkem, bedňákem, "holkou pro všechno", ale taky spolumajitelkou Dyzajn marketu?

...