Dyzajn market Zima
12—13/12/2020
& 19—20/12/2020
10.00—19.00
Výstaviště Praha, Holešovice

Co je Dyzajn market?

Největší a nejnavštěvovanější událost v Čechách, kde si autorskou tvorbu a design nejen prohlédnete, ale i nakoupíte.

Vstup je zdarma a bez bariér. Součástí je hudební program i doprovodné tvůrčí aktivity a divadla pro děti.

Pokaždé se děje něco nového a originálního.
Jednotlivé edice jsou zaměřeny na různá témata, kterými jsou módní přehlídky, workshopy pro dospělé, výstava obrazů, hudební festival 
či charitativně nápomocné projekty.

Podporuje autorskou tvorbu již 10 let

Každé edice se obvykle účastní přes 180 vybraných dyzajnérů

Koná se 6 víkendů v roce

Dyzajnéři

 • Babalu

  Babalu je znáčka přírodní ručně vyráběné rostlinné kosmetiky, která se zaměřuje na výrobu tuhých šampónů, mýdel a tělových krémů. Na Vánoce jsou přichystané novinky v podobě dezinfekce na ruce. Vyrobeno v České republice, kosmetika bez palmového oleje. Babalu is defined by dedication to crafting premium natural soaps and skin care products by hand. Our small batch natural soap and shampoo bars are all made with a base of natural oils and butters to give the soap and shampoo a rich, creamy lather. Choose from a variety of fragrances made exclusively with essential oils.

 • A Cup of Style

  Jsme sestry a už několik let si říkáme A Cup of Style. Milujeme papírnictví a plánování a to se přeneslo i do našich produktů. Na trhu nám chyběly ty pravé diáře a plánovače, a proto jsme se rozhodly vytvořit si vlastní.

 • Fraise

  Jmenuji se Kamila a moje tvorba je zacílená převážně na ženské křivky. Baví mne různorodost ženské postavy. Miluji, když mohu každou křivku těla přenést do střihu, a obléknout Vás pak tak, že budete blahem bez sebe. U nás v atelieru Fraise se vašich křivek nebojíme. Téměř všechny modely vyrábíme až do velikosti 50. S láskou pro Vás vybírám materiály, ve kterých budete k pomazlení. Našim krédem je heslo: "Váš dobrý pocit začíná u Fraise"

 • Kohoutková voda

  Projekt, který si vzal za úkol propagovat tak důležitý pitný režim a minimalizaci jednorázových plastů. Symbolem je skleněná lahev s variací jedinečných motivů na vaše přání.

 • EM everyday fashion

  JS(EM) originalita, kvalita, pohodlí, minimalismus, rodinná firma, splněný sen, individuální přistup a láska. Naše značka vznikla tak nějak náhodou. Byla jsem na mateřské a kila ne a ne dolů. Samo sebou jsem chtěla dobře vypadat, tak jsem vzala nůžky a střihla si šaty, tedy spíše takový slušivý pytel, který ledacos zakryje, a už to jelo.... Návrhářství se najednou stalo vášní, která už mě nepustila! Do firmy vstoupila začátkem roku 2020 moje spřízněná duše Zazu. Jsme kamarádky už skoro čtvrt století a i když jsme se vídaly jen párkrát do roka - protože já pořád někde cestuju a bydlím celkem daleko od domova - nikdy jsme o sobě nepochybovaly. Pořád jsme si měly co říct a sdílely naši vášeň pro "hadry". Skvěle se doplňujeme. Já jsem ztělesnění kreativního chaosu a Zazu tomu všemu dává řád a klid. Náš životní koníček se stal splněným snem, protože děláme něco, co nám dává smysl a naplňuje nás radostí. Chceme se stát symbolem kvality, pohodlí a dobré nálady, a proto naše šaty skvěle padnou skoro každé postavě. Jsou volného střihu a materiál, ze kterého šijeme si zamilujete stejně jako my. Je měkký, málo mačkavý a velmi příjemný na těle. U nás se obléknete od hlavy k patě kromě spodního prádla a zimní bundy, ale to taky příjde :D Pomalu rozširujeme i výběr pro muže a snažíme se vždy vyhovět i individuálním potřebám každého zákazníka. Co bude dál, je i na Vás!

 • BYTOU

  Minimalist handcrafted jewelry

Další dyzajnéři

Blog

Obdaruj a podpoř Fraise
23/11/2020

Obdaruj a podpoř Fraise

Nápaditý střih, vypracované detaily, lehká extravagance, kvalita i pohodlí zároveň. Tím vším můžete obdarovat některou z blízkých dam či slečen z vašeho okolí. Nebo si nějaký jedinečný kousek vyberete pro sebe a dáte tip na dárek své drahé polovičce ;-)? Autorský ateliér Fraise má pro vás nepřeberné množství nápadů na vánoční dárky a nezapomíná ani na pány. Svým nákupem navíc podpoříte jednu malou šicí dílnu z Děčína. Tak směle do toho...

...
Obdaruj a podpoř mamapocket
19/11/2020

Obdaruj a podpoř mamapocket

Chcete být opravdu originálním "ježíškem" pro svou ratolest nebo novopečenou maminku z vašeho okolí? Tak přesně pro vás jsou jako dělané tyto tipy na dárky od mamapocket. Všechny jsou nejen praktické, ale obohatí i krásu vašeho Štědrého večera o nádherné ilustrace. A protože k Vánocům neodmyslitelně patří i podpora, bude mít tento váš dárek ještě další smysl, protože pomůže jedné malé lokální značce. Váš dobrý pocit a pohádkové ilustrace na kousku od mamapocket vám tak budou připomínat kouzlo Vánoc po celý rok.

...